• 65 64:15
    5:6
    ()

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:6p
branky: 4. Vojtěch Petráň, 20. Vojtěch Petráň, 25. Matyáš Kronovetr, 32. Robert Petr Koudelka, 43. Robert Petr Koudelka - 4. Daniel Dolejš, 42. Daniel Dolejš, 56. Daniel Dolejš, 58. Vojtěch Andrášek, 60. Michael Petráň, 65. Michael Petráň; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Josef Šedivý 20 - Viktor Hejna 34; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:4, 0:1
70:00 Komentář domácích Šindelář Milan (Trenér): Dnes krutá prohra. Hráli jsme konečně play off, byli jsme od začátku dobře nastavení, plnili jsme, co jsme si řekli. Myslím, že jsme utkání prohráli menší zkušeností. Tým je namixovaný s mladými hráči a věřím, že je tyto zápasy posouvají nejvíc. Gratuluji a děkuji soupeři.
70:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Trenér): Zápas, který nám ukázal jak je důležité zachovat chladné hlavy a hrát především chytře. Soupeř nás od startu rozhodil nepříjemnou tvrdou hrou, kdy ještě navíc vytěžil z minima maximum. V závěru jsme ukázali chuť a obrovskou sílu týmu a klukům za to patří velká pochvala. Dnes byl Chodov skvělým soupeřem a pro nás důležitou prověrkou před dalším kolem play-off. Děkujeme za sérii, naše cesta nekončí, jdeme makat dál!
70:00 Střely v prodloužení: 4:1
70:00 Ukončení prodloužení
64:15 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #64 Michael Petráň bez asistence (5:6)
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:54 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (5:5)
59:54 Sparta se v poslední třetině probudila řekla si o prodloužení.
59:25 Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
59:00 Hejna zpět v bráně.
57:56 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #64 Michael Petráň (5:4)
56:40 Sparta stále v šesti, Chodovský Petráň lobuje na prázdnou bránu, jeho sparťanský bratr chytá.
56:26 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
55:28 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #10 Jakub Kárník (5:3)
55:28 Sparta opět zkouší v šesti.
54:12 Hejna zpět v bráně.
54:00 Sparta v šesti
53:55 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
52:53 Ondřej Štefek předvádí ve středním pásmu pocemkamdeš.
51:50 Hejna ošetřován, drží si rameno, ale vrací se zpět mezi tyče.
50:17 Běžecký souboj číslel 72 končí v mantinelech, rozehrává Sparta.
49:03 Filip Bezpalec si připravil prostor pro střelu, levého horníh roh minul jen těsně.
47:58 J. Štefek zkouší.
44:15 Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
42:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #27 Filip Bezpalec (5:2)
42:03 Koudelka se nemýlí.
41:43 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #76 Lukáš Mervart (4:2)
41:43 Spatra vlétla do třetí třetiny s trochu jiným nasazením. Po pokusu Havliny se trefuje Dolejš.
40:00 Střely ve 2. části: 16:9
38:16 Drba z otočky mimo.
36:14 První chodovská formace se zřejmě rozhodla strávit zbytek zápasu hraním baga.
35:14 Kosova střela se nese nad bbřevnem Šedivého svatyně.
31:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka bez asistence (4:1)
31:14 Koudelka vystihl sparťanskou rozehrávku, a svým typickým poskokem s přistáním naplocho vymetl horní roh Hejnovy brány.
30:23 Zatímco včera se sparťanům dařilo téměř vše, dnes nejsou schopni trefit bránu. Bláha míří mimo tyče.
28:16 Drba na konci oslabení prověřuje Šedivého.
27:12 Škorpa rozezněl tyčku.
26:22 Vyloučen hráč #8 Maxmilián Škoda družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
24:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #44 Filip Kovářík (3:1)
21:59 Vyloučen hráč #88 Marek Navrátil družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
20:56 Chodov je při chuti, žádný z pokusů ale nekončí ve Sparťanské síti.
20:12 Jambor hned po ůvodním vhazování trefuje dvakrát Hjnova kolena.
20:00 Střely v 1. části: 12:5
19:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (2:1)
19:16 Borek stopl balon letící k domácímu brankovišti a rychle posunul hru do protiútoku. Kronovetrova nahrávka nebyla nejpřenější ale mladší z Petráňů si perfektně poradil.
18:02 Všechny tři chodovské formace celkem s přehledem ubránily oslabení.
16:02 Vyloučen hráč #82 Vojtěch Petráň družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
14:32 Bláha trefuje do Šedivého.
13:39 Škorpa ošetřován po zásahu čepelí do tváře, Spart vyvázla bez trestu.
12:39 Petráň těsně míjí. Ten mladší.
09:35 Hra přitvrzuje z obou stran, Mervart zajíždí do brankáře, Štefek brání golmana.
08:04 Navrátil po krosu od Slámy míjí.
03:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #44 Filip Kovářík (1:1)
03:51 Kovařík našel Petráně a domácí rychle vyrovnávají.
03:24 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
03:24 Dolejš vystřelil zleva nad Šedivého rameno, a otevírá dnešní skóre.
01:57 Borek zblokoval Andráškovu střelu