(Hejda)
  • 59 58:16
    Tatran

BLACK ANGELS YONEX - PSN Tatran Střešovice 5:6
branky: 3. Tobiáš Hejda, 8. Tobiáš Hejda, 49. Matěj Lubas, 50. Mikuláš Mentberger, 59. Jakub Kocourek - 5. Lukáš Mühlfait, 16. Ondřej Sihelský, 32. Matěj Čelakovský, 50. Adam Bureš, 54. Matěj Hejzlar, 57. Vojtěch Panuška; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Martin Procházka 24 - Adam Draslar 17; po třetinách: 2:2, 0:1, 3:3
60:00 Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér): Děkujeme soupeři za sérii. Dnes velmi vyrovnaný zápas, který měl spoustu napětí a emocí. Jsem rád, že jsme si tím prošli a bude to pro nás další cenná zkušenost.
60:00 Komentář domácích Zalubil Jakub (Trenér): Dnes zápas play off od nás. Tatran jsme potrápili a byli rovnocenným soupeřem. Rozhodovali maličkosti, ale také emoce. Děkujeme za sérii.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:43 Štyler nad
58:17 Kocourek dává šanci domácím vyrovnat zápas
58:16 Timeout PSN Tatran Střešovice
58:16 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:6
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #9 Jakub Kocourek, asistoval #44 Tobiáš Hejda (5:6)
56:58 Domácí to zkouší v šesti hráčích
56:47 Timeout BLACK ANGELS YONEX
56:47 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška bez asistence (4:6)
53:45 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Matěj Hejzlar, asistoval #92 Matěj Čelakovský (4:5)
53:34 Štylerova střela pouze vytečovaná nad
51:20 Toto utkání bude ještě velice zajímavé
49:57 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #33 Mikuláš Mentberger, asistoval #44 Tobiáš Hejda (4:4)
49:01 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #21 Jakub Pluhař (3:4)
48:02 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #88 Adam Štyler (3:3)
48:02 Bleci využívají strandartku z bezprostřední blízkosti tatranské brány a Lubas nekompromisně vstřelil gól
45:22 Koštialikovi bohužel utíká balónek při možnosti uniknout obraně soupeře
41:11 Bude tohle poslední třetina BA v totmto playoff? Nevypínejte tento online a počkejte si na to!!!
40:00 Střely ve 2. části: 4:6
39:40 Přesilovka domácích nepřinesla žádné velké vzrůšo
38:28 Bělíkova bomba vedle
37:44 Domácí mají 2 minuty v početní převaze na to, aby vyrovnali skóre zápasu
37:25 Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká florbalka
35:20 Budínský zblízka jen do golmana
34:37 Horák z dobré příležitosti přestřeluje
31:06 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #68 Vojtěch Panuška (2:3)
30:45 Panuška trefuje pouze levou tyčku
30:02 Hozman z blízka trefuje vedle
29:24 Vyloučen hráč #20 Lukáš Sůva družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
28:55 Rozhodčí zvedá ruku a bude z toho vyloučení
28:14 Horák pozdě zareagoval na přihrávku od Neumanna a mají velké štěstí, že z toho nebyla větší šance pro Tatran
26:40 V druhé třetině stále čekáme na nějakou větší příležitost, ze které padne gól
25:10 Tatran se kombinací dostává do brankových příležitostí, které zatím Procházka v klidu čape
22:58 Rozehrávka domácích z rohu hostů se nepovedla a Hejda tak přichází o míček...Procházka opět zachraňuje
21:02 Čelakovský jen do boční sítě
20:40 Koštialik nám tady trošku vytřel podlahu
20:00 Střely v 1. části: 8:14
19:23 Hejda zakládal útok, ale Hrbáček ho obral o míček a založil protiútok, ze kterého ale nic zajímavého nebylo
17:12 Bělíkovi jeho klasická střela z první, bohužel pro domácí sjela a je z toho protiútok, který končí vyhozením balonu ven
15:18 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #99 Ondřej Sihelský, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (2:2)
07:35 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #44 Tobiáš Hejda, asistoval #33 Mikuláš Mentberger (2:1)
07:08 Cervan jen do golmana
04:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Lukáš Mühlfait, asistoval #9 Adam Carvan (1:1)
04:22 Bělík nahazoval před bránu na Hejdu, ten ale nedokázal zakončit. Balonku se tedy újímají hosté
02:48 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #44 Tobiáš Hejda, asistoval #60 Robin Bělík (1:0)
00:35 Pecka střílí o kousek vedle soupeřovi brány
00:01 Buly pro domácí