(Svatoň)
  • 60 59:34
    Bulldogs

Bulldogs Brno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 15:4
branky: 9. Richard Kalousek, 9. Martin Svatoň, 17. Adam Zukal, 21. Filip Mazáč, 26. Petr Vaverčák, 32. Martin Ján Osuský, 36. Adam Vágner, 40. Michal Veselovský, 44. Richard Kalousek, 44. Lukáš Holásek, 48. Adam Zukal, 49. Martin Svatoň, 52. Jakub Hanzelka, 60. Martin Ján Osuský, 60. Petr Vaverčák - 17. Martin Tomek, 28. Vojtěch Murín, 35. Vojtěch Murín, 50. Martin Tomek; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 212; zásahy brankářů: Martin Koudelka 11 - Patrik Antoniazi 21; po třetinách: 3:1, 5:2, 7:1
60:00 Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): Skvělá 1/8 finálová série, která nás velmi dobře prověřila do dalších zápasů. Mockrát děkuji mým hráčům za předvedené výkony ve všech utkáních, protože ukázali neskutečnou sílu a v každém zápase dominovali. Děkuji soupeři za utkání, kdy ve všech zápasech chtěl hrát florbal a to i dnes. Mrzí mě opět slzy, které dehonestují dnešní nádherný zápas a všechny lidi, kteří se zúčastnili tohoto utkání. Místo toho, aby byli vzorem, tak ukazují svou slabost - přesně tohle je o lidech! Respekt a pokora nejspíše chyběla na druhé straně, která nedokáže si podat ruce po utkání, pochválit dnešní zápas a atmosféru.  nMockrát děkuji VŠEM BULDOČÍM, ale i ostravským, fanouškům za pekelnou atmosféru! DĚKUJEME :) AVÉ BULLS
60:00 Komentář hostů Svačinka Tomáš (Trenér): Jsem rád za tuto sérii. Sobota dobrá, neděle výborná = Buldoci s hlášenkou čekali a čekali. Dočkali jsme se den předem, což nás velice potěšilo o něčem to vypovídalo. Základem úspěchu je respekt a pokora... Jak by řekl jeden nejmenovaný člověk: "je to jen o lidech"... Hráčům děkuji za jejich přístup k dané sérii. Jsou to nové zkušenosti hlavně pro mladé hráče. Děkuji také úžasným rodičům. AVE FBC! Na dálku posílám pozdrav do Bolky a do Kladna. :)
60:00 Střely ve 3. části: 13:4
59:34 Timeout Bulldogs Brno
59:34 GÓL Bulldogs Brno! 15:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Petr Vaverčák, asistoval #61 Martin Svatoň (15:4)
59:05 GÓL Bulldogs Brno! 14:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Martin Ján Osuský bez asistence (14:4)
52:37 Na tohle nejde říct nic jiného než demolice. Hráči hostí dohrávají zápas už jen tak a domácí se baví.
51:30 GÓL Bulldogs Brno! 13:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #24 Jakub Hanzelka, asistoval #5 Petr Vaverčák (13:4)
49:49 Antoniazi sice dnes dostal 12 gólů, ale teď se připisuje do kanadského bodování asistencí. Gólem mu k tomu pomohl Tomek.
49:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 12:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #30 Patrik Antoniazi (12:4)
48:55 GÓL Bulldogs Brno! 12:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #84 Adam Zukal (12:3)
48:17 Vyloučen hráč #56 Patrik Altman družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za vysoká florbalka
47:48 GÓL Bulldogs Brno! 11:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #49 Adam Vágner (11:3)
43:41 Souhra dorostenců Továrek a Holásek končí gólem, který vstřelil druhý jmenovanýdo prázdné  brány. Antoniazi se jenom ve stoje natahoval.
43:40 GÓL Bulldogs Brno! 10:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #91 Jakub Továrek (10:3)
43:28 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #39 Karel Mičulka.
43:11 GÓL Bulldogs Brno! 9:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #49 Adam Vágner (9:3)
41:44 Ostrava ubránila oslabení a Zabral se vrací na hrací plochu.
40:45 Ještě minuta přesilovky pro domácí.
40:01 Bule pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:45 Vyloučen hráč #65 Marek Zabral družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
39:04 GÓL Bulldogs Brno! 8:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #77 Michal Veselovský, asistoval #12 David Zemánek (8:3)
38:14 Provnil si mladičký Holek.
37:12 Vyloučen hráč #31 Lukáš Holek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení
36:36 A uvidíme přesilovku i na druhé straně.
35:24 GÓL Bulldogs Brno! 7:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #84 Adam Zukal (7:3)
34:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #82 Vojtěch Murín, asistoval #12 Jan Punčochář (6:3)
33:43 Antoniazi teď v kontaktu s Vágnerem, který po něm zůstává na zemi, ale vypadá, že je vpořádku.
31:08 Na tuhle střelu byl Antoniazi krátký a potom co krásně vychytal Holáska, inkasoval od Osuského.
31:07 GÓL Bulldogs Brno! 6:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Martin Ján Osuský, asistoval #69 Jan Morávek (6:2)
27:37 Murín snižuje z místa u mantinelu a je to opět jenom tři góly.
27:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #82 Vojtěch Murín, asistoval #14 Matěj Přindiš (5:2)
25:48 Rozhodčí nejdřív rozpažili rukama a signalizovali, že gól neplatí, ale nakonec to pro domácí dopadlo dobře a zvyšujína 5-1.
25:47 GÓL Bulldogs Brno! 5:1
23:22 Antoniazi musel zasahovat na dvakrát po střele Svatoně.
20:39 Mazáč vyskočil z trestné lavice jako laň azvyšuje na 4-1.
20:38 GÓL Bulldogs Brno! 4:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #54 Filip Mazáč, asistoval #75 Richard Kalousek (4:1)
20:00 Střely v 1. části: 12:6
19:22 Krásný blok Svozila, ale hned po něm se drží za slabiny.
18:07 Další vyloučení na straně domácích a opět za sekání.
18:06 Vyloučen hráč #54 Filip Mazáč družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
16:36 Opět dva rychlé góly, nejdříve snížení od hostů, ale 15 sekund na to šli domácí opět do dvoubrankového vedení.
16:35 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #75 Richard Kalousek (3:1)
16:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #39 Karel Mičulka (2:1)
14:18 První vyloučení zápasu jde na stranu domácích.
14:17 Vyloučen hráč #24 Jakub Hanzelka družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
12:22 Hraje se ve vysokém tempu, jako je u zápasů v téhle kategorii zvyklo.
08:48 Rychlé dva góly a Buldoci jdou do vedení.
08:47 GÓL Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #5 Petr Vaverčák (2:0)
08:22 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #42 Adam Zoubek (1:0)
07:15 Krásná střela Zukala, ale obrovský Antoniazi vyráží.
05:50 Zatím vyrovnaná bitva, ale Buldoci si tvoří víc šancí.
03:07 O první pořádnou střelu se postaral Zemánek.
01:20 Na Sportpointu je neskutečná atmosféra, plná hala praská ve švech.
00:01 Bule pro domácí.