• 60 59:43
    1:14
    (Dolejš)

Kanonýři Kladno - ACEMA Sparta Praha UNYP 1:14
branky: 17. Ferdinand Tomášek - 2. Michael Petráň, 4. Vojtěch Bláha, 9. Štěpán Novák, 24. Adam Kos, 24. Michael Petráň, 31. Kosťantyn Šlosar, 38. Matyáš Bláha, 40. Matyáš Bláha, 48. Vojtěch Andrášek, 48. Radek Drba, 48. Lukáš Mervart, 56. Radek Drba, 58. Matyáš Bláha, 60. Lukáš Mervart; rozhodčí: Michal Kolář - Jakub Tázler; vyloučení: 2:1 + Robin Havlina 4; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 20 - Vítek Šimáček 15; po třetinách: 1:3, 0:5, 0:6
60:00 Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Chtěli jsme být aktivnější než včera a Spartě to znepříjemnit. To jsme troufnu si říct naplnili. Z našeho herního projevu mám po většinu zápasu radost. Samozřejmně s naší otevřenou hrou souviselo, že jsme Spartě darovali hodně přečíslení, které proměňovala. Každopádně pro naše mladé, dorostenecké mužstvo velká škola. Práce nekončí. Chceme z těchto náročných zápasů z CE Ligy vytěžit maximum v play-off dorostenecké kategorie. Díky Spartě za sérii a přeji hodně štěstí.
60:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Trenér): Dobře zvládnutá série proti nepříjemnému a snaživému soupeři. Děkujeme Kladnu a přejeme hodně štěstí do dalších utkání. My vyčístíme hlavy a začneme se soustředit na další kolo.
60:00 Střely ve 3. části: 5:14
59:43 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #5 Daniel Dolejš (1:14)
59:00 Probíhá poslední minuta utkání.
58:59 Sparta si v posledních minutách už jen pohrává s Kladnem.
57:57 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha bez asistence (1:13)
55:42 Hekl nezůstal pozadu a vychytal nečekanou střelu Dolejše.
55:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #94 Vojtěch Bláha (1:12)
55:13 Drbovi jen stačilo doťuknout míček, který mu tak hezky přistál na čepeli.
52:40 Kladno v plném počtu, zvládlo si tak udržet stav behem náročného oslabení.
52:00 Kladno ve 4 hráčích.
50:40 Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
50:40 Kladno nyní čeká velmi těžká hra, budou ve hrát ve 3 hráčích.
50:00 Timeout Kanonýři Kladno
50:00 Vyloučen hráč #73 Jakub Kříž družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
50:00 Na kanonýrech je vidět jak fyzické, tak psychické vyčerpání, trenér domácích tak nejspíše teď chystá novou taktiku.
47:53 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:11
47:41 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #12 Robin Havlina (1:10)
47:41 Nehlídaný Drba ve velkém brankovišti vymetl Heklovi v brance pavučiny.
47:11 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #11 Matyáš Bláha (1:9)
47:11 Krásný gól z otočky předvedl Andrášek.
44:24 Sparta v plném počtu.
44:11 Čikovi před brankou projel míček těsně kolem čepele a nadějná šance tak opět končí na hokejkách Sparty.
42:49 Kladno odvolalo Hekla a hrají v 6 proti 4.
41:20 Procházka se dostal do krásné šance při postupu vpřed, Doběhli ho ale Blaha a Dolejš a jeho postup tak zastavili.
40:24 Vyloučen hráč #12 Robin Havlina družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2+2 minuty za sekání
40:00 Buly pro Spartu.
40:00 Střely ve 2. části: 5:11
39:57 Čika v posledních vteřinách sbírá míček a zahazuje ho dopředu.
39:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:8
39:13 Bláha využil chyby Čermáka a sám vystoupil na Hekla.
38:05 Blaha zkusil ze středu hřiště, míčkem se však trefil do Čiky stojícího před ním.
37:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (1:7)
37:13 Sparta si hned po úspěšně zvládnutém oslabení připisuje další bod.
36:52 Sparta v plném počtu.
34:52 Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
34:52 První přesilovka pro Kladno, uvidíme jeslti Kladno využije své šance, zatím je ale hra spíše ve prospěch Sparty.
32:16 Čermák zkusil sám na Šimáčka, ten byl však pohotový a nepustil.
31:38 Frýba uklidňuje hru.
30:14 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #11 Matyáš Bláha (1:6)
28:56 Čermák se při postupu vřed zamotal do obrany Sparty a z původně nadějné akce se stala výhoda pro hosty.
26:45 Dolejš vyslal míček na Hekla, ten ale jen těsně minul branku.
24:58 Akce Čermáka a Špačka končí vysoko nad Šimáčkovou brankou.
23:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #10 Jakub Kárník (1:5)
23:34 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Adam Kos, asistoval #94 Vojtěch Bláha (1:4)
23:14 Ružička nachystaný před kasou nestihl přijmout míček, Dolejší byl rychlejší.
21:48 Kárník ztrtil míček, toho se hned ujal Kříz, a obrátil směr hry.
20:00 Buly pro Spartu.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:34 Prudká střela Dolejše zachycena o Hekla.
16:07 GÓL Kanonýři Kladno! 1:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #81 Martin Čermák (1:3)
16:07 Vydařená spoulupráce Čermáka a Tomáška, Čermák vyběhl zpoza branky a připravený Tomášek ve středu útočné poloviny uklidil míček do Šimáčkovy branky.
15:46 Čermák zdvojen u mantinelu, s míčkem se ale dokázal probojovat dopředu.
14:03 Frýba se snaží uklidnit hru, ale netrpělivý Petráň vystupuje proti.
11:15 Sparta se drží na míčku a snaží se vymyslet, jak proniknout kladenskou obranou.
09:34 Hekl zastavuje nebezpečnou akci Sparty, 3 na 1.
08:51 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #11 Matyáš Bláha (0:3)
07:39 Tomášek na Růžičku nabíhajícího si před branku. Růžička ale nestihl zpracovat skákavý míček. Nakonec v rohu vybojoval výhodu za hákování.
04:46 Dolejš sám před brankou vypálil na Hekla, ten už našel míček pod svým tělem.
03:51 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #71 Radek Drba (0:2)
03:51 Bláhova střela si našla cestu mezi nahuštěnou obranou Kladna.
01:59 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #76 Lukáš Mervart (0:1)
01:59 Meravrt z velkého brankoviště na nehlídaného Petráně, který si našel velký prostor v Heklově brance.
00:23 Nebezpečná akce Drby, Hekl v brance byl ale připravný
00:00 úvodni buly pro Kladno.
00:00 Vážení diváci, dovolte mi přivítat vás na 2. kole osmifinále Play-Off celostátní soutěže juniorů. Utkají se domácí Kanonýři Kladno proti ACEMA Sparta Praha, zápas za několik minut začne, přejeme příjemné čtení.