• 70 69:33
    5:4
    (Gobel)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Bulldogs Brno 5:4p
branky: 8. Martin Tomek, 12. Richard Pum, 20. Matěj Přindiš, 42. Marek Zabral, 70. Martin Tomek - 28. David Zemánek, 29. Jakub Továrek, 49. Adam Vágner, 51. Lukáš Holásek; rozhodčí: Libor Gavlas - Kamil Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 30 - Martin Koudelka 21; po třetinách: 3:0, 0:2, 1:2, 1:0
70:00 Komentář domácích Svačinka Tomáš (Trenér): Dneska zápas na morál, kluci si dokázali, že i v oslabené sestavé lze hrát s favoritem serie. Za nás neskutečná poklona a velký dík všem klukům na lavičče.. 1.třetina famozní, asi rozhodla zápas, potom už jsme měli trošku v hlavách, že vedeme a Brno do toho šláplo, ptž nemělo "co ztratit". V závěrečné třetině jsme dělali hloupé chyby, které pramenily z tlaku soupeře a nezkušenosti našich hráčů. Prodloužení hop nebo trop, hodně taktické, mohly vyhrát oba týmy. Díky všem za zápas, uvidíme se v Brně.
70:00 Komentář hostů Zeman Štěpán (Vedoucí): Dnešní zápas odlišný od včerejšího. Ostrava na můj vkus skvěle bránila a my se nedokázali přes tu bariéru probít. Sérii máme srovnanou 1:1. Rozhodne se v týdnu na naší palubovce. Děkuji soupeři za fair play a divákům za skvělou kulisu po celý zápas.
70:00 Střely v prodloužení: 3:2
70:00 Ukončení prodloužení
69:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #24 Aleš Gobel (5:4)
69:00 Vstupujeme do poslední minuty prodloužení.
68:07 Hraje se nahoru dolů.
66:28 Pum parádně tahem, Koudelka na poslední chvíli vyráží.
65:11 Nebezpečný příklep Punčocháře nakonec Koudelka vyrazil a přitom se ještě stihl zranit a zůstal ležet na ploše.
63:52 Ostrava je pod viditelným tlakem, Brno obléhá útočnou polovinu.
61:53 Výhoz Žaluda konči v rukou Koudelky a k míčku se dostávají Bulldogs.
60:25 Na balónku Ostrava.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:45 Vágner vyslal nebezpečnou střelu, Antoniazi ji s klidem eliminuje.
56:34 Buldoci se drží s míčkem na vlastní polovině a čekají a správnou chvíli.
54:42 Ostrava se dostala do brejku, nakonec to na sebe vzal Murín, který míjí.
53:52 Pum to zkusil z dálky, ale trefuje pouze blok.
52:02 Brno vyvíjí obrovský tlak.
50:13 GÓL Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #5 Petr Vaverčák (4:4)
50:13 Antoniazi již nevydržel nápor střel a nakonec pouští dorážku Holáska.
49:03 Vágner to zkusil tahem, ale míjí, míček končí za mantinelem.
48:30 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #75 Richard Kalousek (4:3)
46:52 Nyní pálil Mazáč, balónek jen tak tak nekončí za zády Antoniaziho.
45:45 Vágner prozkoušel domácího brankáře, Antoniazi opět perfektně zakročil.
44:07 Přindiš si šikovně projel hřiště, ve finální fázi mu však míček bohužel sjel z hole.
42:14 Brno se drží s balónkem na útočné polovině.
41:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral, asistoval #82 Vojtěch Murín (4:2)
41:20 Vyloučen hráč #75 Richard Kalousek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za držení
40:01 Buly pro Bulldogs.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:49 Velký nátlak hostí před domácí bránou nakonec utnul Přindiš výhozem balónku.
36:43 Buldoci drží pod tlakem domácí hráče.
35:21 Nyní tichá část hry, kdy oba týmy vyčkávají na chybu druhého.
33:01 Ostrava trpělivě kombinuje na vlastní polovině a čeká na chybu brněnské obrany.
31:56 Chyba Tomka poslala do samostatného úniku Zukala, ten tuto situaci nakonec nevyužil.
30:12 Hosté jsou nyní po dvou gólech na koni a obléhají útočnou polovinu, domácí jim však nedávají nic zadarmo.
29:01 Hra se přelévá ze strany na stranu.
28:04 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Jakub Továrek, asistoval #69 Jan Morávek (3:2)
28:04 Buldoci se po vstřeleném góle zvedli a přidávají další.
27:34 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #12 David Zemánek, asistoval #49 Adam Vágner (3:1)
26:21 Murín vyslal tahem parádní jedovku, Koudelka vyráží.
25:52 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra na zemi
24:14 Přečíslení 3na1 nedokázali Buldoci zúročit.
23:20 Mičulka rozeznívá tyč.
22:52 Buldoci se dostali do brejku, hrozbu nakonec eliminuje Přindiš.
21:13 Na balónku FBC, zatím nějakou dobu pouze ve svém obranném pásmu.
20:01 Buly pro Brno.
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Matěj Přindiš, asistoval #82 Vojtěch Murín (3:0)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:03 I přes oslabení se ke střele dostal Hanzelka, Antoniazi opět úspěšný.
17:15 Vyloučen hráč #75 Richard Kalousek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
16:21 Punčochář si vyjel zpoza brány, dostal se do skvělé šance, nakonec však míjí.
15:14 Přindiš z první vysoko nad.
13:37 Po chybě jednoho brněnského hráče se do protiútoku žene Ostrava.
12:01 Buldoci se drží s míčkem na vlastní polovině.
11:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Richard Pum, asistoval #12 Jan Punčochář (2:0)
10:34 Antoniazi zase ukázal skvělý zákrok a drží svůj tým stále ve vedení.
08:57 Ostrava uklidňuje hru na vlastní polovině.
07:29 Vágner to napálil z metru přímo do helmy Antoniazoho.
07:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #65 Marek Zabral (1:0)
05:43 Buldoci se usadili na polovině domácích a vyvíjí značný tlak.
04:32 Hraje se nahoru dolů ve vysokém tempu.
03:25 Domácí kombinují na útočné polovině.
01:57 Zemánek se ocitl v obrovské šanci, Antoniazi opět perfetkní.
00:17 Zukal vyslal první střelu, Antoniazi vyráží.
00:01 Úvodní buly pro Bulldogs.