• 60 59:59
    9:6
    (Sůva)

BLACK ANGELS YONEX - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 9:6
branky: 21. Jakub Kocourek, 33. Lukáš Sůva, 45. Ondřej Pecka, 48. Lukáš Sůva, 48. Matěj Hodač, 55. Vilém Doležal, 57. Adam Štyler, 58. Vilém Doležal, 60. Ondřej Pecka - 4. Matyáš Ostrý, 10. Ondřej Kos, 19. Patrik Synek, 19. Vojtěch Gut, 31. Marek Mitáš, 59. Aleš Fanta; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Martin Procházka ? - Šimon Večeřák -7; po třetinách: 0:4, 2:1, 7:1
60:00 Komentář domácích Zalubil Jakub (Trenér): První třetinu jsme nehráli play off zápas. Toho soupeř využil k trháku, který jsme ale stáhli ve třetí třetině. Krásná otočka, která se počítá, a zítra musíme hrát stejně jako druhou půlku tohoto zápasu. Těšíme se a děkujeme divákům za podporu!
60:00 Komentář hostů Menšík Jan (Asistent trenéra): Dneska těžké hodnocení. Na parádní výkon, který jsme předvedli v prvních dvou třetinách, jsme vůbec v závěru zápasu nebyli schopni navázat a v poslední části jsme si sami nekoncetrovanou hrou utkání prohráli. Zítra bude koncentrace rozhodovat a my ji musíme umět udržet. Poučili jsme se a zítra budeme silnější.
59:59 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 9:6
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #53 Ondřej Pecka, asistoval #20 Lukáš Sůva (9:6)
58:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #41 Jakub Drga (8:6)
57:17 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 8:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #16 Matěj Hodač (8:5)
56:38 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
56:38 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 7:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #20 Lukáš Sůva (7:5)
54:55 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #81 Tomáš Vinkler (6:5)
47:59 A máme vyrovnáno!
47:58 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #16 Matěj Hodač, asistoval #18 Vilém Doležal (5:5)
47:50 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #88 Adam Štyler (4:5)
44:58 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #53 Ondřej Pecka, asistoval #88 Adam Štyler (3:5)
44:58 Krásná akce od Štylera, který poslal crossovku na Pecku a ten z první dává gól
41:47 Gut ukličkoval Kocourka, ale Pecka tam na poslední chvíli vlítnul a sejvnul to
41:05 Doležal jen do golmana
39:15 Valeš ani na šestý pokus nepřekonaval Procházku
34:26 Kocourek zahrál domácím divákům na nervy, ale nakonec závar před Procházkou vyřešil
34:01 Domácí se zlepšili v kombinační hře
32:20 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:5
32:20 Rychlý průlet Štylera soupořevou obranou a následnou přihrávkou Sůvovi znamená snížení domácích
30:09 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #37 Ondřej Valeš (1:5)
30:09 Krásná akce hostů až do prázdné brány končí gólem
28:44 Domácí se výrazně zlepšili oproti první třetině, nicméně si nedokážou vypracovat větší šance na góly
26:19 Přesilovka hostí nepřinesla žádnou gólovou příležitost
24:10 Vyloučen hráč #4 Matěj Budínský družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
24:10 A máme tady první přesilovku hostů
20:32 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #9 Jakub Kocourek, asistoval #12 Matěj Lubas (1:4)
20:32 Domácí vlítli bleskově do druhé třetiny a dávají díky tomu svou první branku dnešního utkání
18:53 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #57 Ondřej Kos (0:4)
18:09 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Patrik Synek, asistoval #46 Jeroným Škvařil (0:3)
18:09 Hosté po rychlé kombinaci střílí gól
14:47 Hosté jsou o něco více na míčku
12:01 Krásný zákrok Procházky
10:45 Sůva o kousek vedle pravé tyče
09:43 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #57 Ondřej Kos, asistoval #14 Adam Drga (0:2)
09:26 Hosté hrají v plném počtu
08:48 Štyler zblízka míjí bránu
07:25 Vyloučen hráč #38 Lukáš Boček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:20 Hosté kombinují na domácí polovině
05:40 Hra se přelívá ze strany na stranu, ale hosté jsou klidnější na hokejce
03:20 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #20 Matyáš Ostrý, asistoval #92 Lukáš Zicha (0:1)
02:57 Šance na obou stranách