(Mičulka)
  • 52 51:50
    Torpedo

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Torpedo Havířov 6:1
branky: 10. Martin Tomek, 14. Martin Tomek, 15. Vojtěch Murín, 34. Richard Pum, 50. Daniel Chatrný, 52. Jakub Onderka - 33. David Křižák; rozhodčí: Libor Gavlas - Pavel Hála; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 155; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 19 - Vojtěch Kolkop 19; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:0
60:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Dnešní zápas nás stály tři fatály v první třetině, kde jsme se nedokázali vyrovnat s tíhou okamžiku. Jsem však rád, že jsme se z toho oklepali a sehráli dvě kvalitní třetiny, kdy jsme rubali až dokonce. Celkově chci kluky za sérii pochválit. Rostly jsme zápas od zápasu a posunulo nás to ve všech aspektech výkonu. Juniorská sezóna je za námi, byla to jedna velká houpačka ale jsem na kluky hrdý jakou práci odvedli a kam se posunuli. Děkuji také skvělým rodičům za podporu během sezóny. Byla to jízda.
60:00 Komentář domácích Svačinka Tomáš (Trenér): Základ vítězství byla dobrá obrana a to už od golmana a dobré řešení presových situací, které rozhodly 1.třetinu. Mohli jsme se uklidnit a přestát tlak soupeře ve 2. třetiné a v závěru si zápas pohlídat. Podali jsme diametrálně odlišný výkon oproti prvním dvěma zápasům a to hlavně začátků zápasú. Chtěli bychom klukům poděkovat za koncentrovaný výkon a teď už jenom si to užít ty "kvalitní" utkání. Děkuji soupeři za skvělou serii, která nás opět posunula dále. Díky ozhodčím a fantastickým divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
57:22 Tomek tlačí na soupeře a nutí je tak hrát na své polovině.
52:44 Kolkop neskutečně chytá střelu Chatrného. Tento zákro by si zasloužil odznáček ''Borec na konec''
52:14 Pobořil přepaluje a jeho střela končí za mantinelem.
51:50 Timeout Torpedo Havířov
51:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Jakub Onderka, asistoval #39 Karel Mičulka (6:1)
49:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #77 Jan Chmelař (5:1)
47:47 Havířov je pod neustálým tlakem Ostravy.
46:15 Urcbančík obstřeluje pět hráčů ale Antoniazi opět chytá.
44:10 Warcholek střílí ze středu hřistě ale mimo.
42:34 Hosté napadají domácí až za jejich branku.
41:19 Na míčku je Havířov.
40:01 Poslední rozehru tohoto duelu bere Havířov.
40:00 Střely ve 2. části: 5:10
39:00 Antoniazi se evidentně dneska dobře vyspal, protože chytá jednu střelu za druhou.
35:40 Havířov s akcí až do přebrankového prostoru není úspěšný.
34:30 Tomek utíkal s míčkem po mantinelu ale už nebyl schopný rozdat.
33:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Richard Pum, asistoval #7 Daniel Chatrný (4:1)
33:08 Chatrný našel Puma v rozehrávce z rohu a je z toho další branka pro Ostravu.
32:14 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #57 Tobiáš Zipser (3:1)
32:13 Havířov na nic nečeká a hned využívá přesilovky krásnou střelou.
31:46 Vyloučen hráč #8 Matěj Melčák družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za zvedání florbalky
30:27 Dnešní utkání zde na hale sleduje 155 diváků ! Děkujeme !
29:07 Řezáč střílí hlava ne hlava ale stále trefuje jen nohu od Antoniaziho.
26:43 Řezáčova střela už vypadal slibně ale Antoniazi chytá.
24:55 Chmiel probíhá středem hřistě a jde do střely, která končí za mantinelem.
24:32 Přindiš odevzdává míček soupeři.
22:55 Ostrava nenechává hrát Havířov ani na jejich vlastní polovině.
21:09 Přindiš nahazuje před branku hostů ale Havířov si bere míček a jde do protiútoku.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Ostrava.
20:00 Střely v 1. části: 11:2
17:19 Murín, po krásné nahrávce od Pobořila, posílá svou šanci  mimo branku.
16:16 Vyloučen hráč #44 Ondřej Urbančík družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
16:15 Havířov jde do 4.
14:34 Ostrava odskakuje hned o dvě branky během pár sekund.
14:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #82 Vojtěch Murín, asistoval #21 Jakub Onderka (3:0)
13:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #65 Marek Zabral (2:0)
12:46 Murín střílí a Kolkop opět chytá rukou.
11:14 Chartný netrefuje z metru. Nejspíš mu nesedla nahrávka.
09:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
09:07 Tomek a Zabral využili situace do prázdné brány a berou si tak jednoduchou, první branku zápasu.
07:03 Murín střílí ale Kolkop chytá na břicho.
05:08 Havířov rozehrává v rohu domácích.
03:41 Pobořil střílí z poloviny hřiště ale mířil až moc nad branku.
02:38 První střelu na brankáře si připisuje Warcholek z Havířova.
01:43 Křižák vytahuje míček na útočnou polovinu.
00:21 Havířov začíná na míčku ale Ostrava na nic nečeká a jde hned do tlaku.
00:01 Úvodní rozehru zápasu bere Havířov.