(Bednář)
  • 59 58:44
    Zlín

Wizards DDM SO Praha 10 - Zlín Lions 4:3
branky: 18. Filip Černý, 22. Patrik Vachata, 26. Patrik Vachata, 59. Patrik Vachata - 4. František Tvrdoň, 39. Adam Rek, 44. Matěj Klímek; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Adam Bednář 28 - Marek Šiška 11; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Hlinák Jan (Trenér): I druhé utkání bylo v podobném duchu, jako to první. Plno chyb plynoucích z nervozity a nepřesností. Naštěstí jsme opět ukázali sílu a takticky dobře připraveného soupeře jsme dokázali v závěru přetlačit. V celé sérii rozhodovali maličkosti a ty jsme naštěstí zvládli lépe my. Teď už jen čekat, jak dopadne středeční výber soupeřů. Děkuji soupěři za dvoj utkání a šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Vít Daniel (Trenér): Odehráli jsme dva vyrovnané zápasy, oba jsme bohužel ztratili v posledních minutách. Pro náš mladý tým velká zkušenost...Díky soupeři za fér utkání a přeji hodně štěstí v dalších bojích.
60:00 Střely ve 3. části: 6:14
59:59 Je tu konec! Wizards postupují a Zlín jede domů s prázdnou!
59:30 Wizards zatím brání pevně.
58:45 Zlín v šesti.
58:44 Timeout Zlín Lions
58:44 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #88 Matěj Bednář (4:3)
58:44 VACHATA HATTRICK! Patrik Vachata aposílá domácí do vedení!
57:53 Adam Bednář MONSTER SAVE!
55:40 Wizards stahují na dvě lajny.
53:33 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za držení
53:33 Tato přesilovka může být rozhodující.
52:12 Adam Bednář si připsal další skvělý zákrok.
50:25 Napětí by se dalo krájet.
47:00 Wizards pod tlakem.
45:30 Tesaříkovu střelu gólman hostí pouze vyrazil.
44:15 Zmatek před brankou hostí.
43:34 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #11 Jakub Holiš (3:3)
43:34 Zlín využívá přesilovku a vyrovnává stav utkání.
41:45 Vyloučen hráč #25 Marek Bauer družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za držení
41:45 Zlín si zahraje první přesilovku utkání.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
38:23 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #14 Adam Rek, asistoval #39 Filip Juřica (3:2)
38:23 Hosté trestají polevení domácích.
37:01 Lions teď dostali Wizards pod tlak.
35:12 Adam Bednář dnes chytá fenomenálně!
32:53 Vachatův pokus zblokován.
29:25 Vachatův pokus zkompletovat hat-trick šel úplně mimo.
25:38 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #23 Lukáš Tesařík (3:1)
25:38 Vachata je dnes při chuti. Po nahrávce Tesaříka nekompromisně zakončil k bližší tyči.
24:03 Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #81 Filip Černý.
24:03 Domácí střídačka nařídila Černému, aby balon zahodil, protože nesouhlasili s rozhodnutím sudích.
21:54 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #97 Kryštof Počta (2:1)
21:54 Zeiner skvěle přenechal na Vachatu a ten se nemýlil!
20:35 Nebezpečná nahrávka Sedliského na Černého neprošla.
20:00 Střely v 1. části: 3:9
17:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #16 Štěpán Novák (1:1)
17:49 Střela Černého se se štěstím dostala za záda brankáře hostí.
16:30 Kolářova střela těsně vedle.
16:07 Vyloučen hráč #15 Václav Čeček družstva Zlín Lions na 2 minuty za opakované přestupky
16:07 Wizards budou mít první přesilovku utkání.
15:31 Balner trefil spojnici!
12:36 Tesaříkova střela vysoko nad.
08:29 Adam Bednář si připsal výborný zákrok.
06:30 Novák z úhlu nedokázal zakončit.
05:00 Sedliský nedokázal trefit skákavý balonek.
04:30 Po střele Haly zvoní tyč!
03:36 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň bez asistence (0:1)