1:4
    Adam DVOŘÁK
    (Heřmánek)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Panthers Praha 1:4
branky: 59. Adam Dvořák - 8. Marek Urban, 21. Matyáš Uher, 22. Samuel Hron, 28. David Zelinka; rozhodčí: Petr Kos - Josef Pařízek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 126; zásahy brankářů: Matěj Habart 11 - Julius Šabler 22; po třetinách: 0:1, 0:3, 1:0
60:00 Komentář hostů Škvor Daniel (Asistent trenéra): Dnešní zapas nepobral tolik kvality jako včera, nebyli jsme produktivní a nedokázali jsme se přizpůsobit místy zbytečně kouskované hře. Nicméně bereme vítězný bod v nejkratším čase a to je nejdůležitější! Do příštího kola potrénujeme, ať splníme další cíl a tím je další postup. Díky soupeři za sérii. nPS: Pavle, kdy už konečně něco řekneš!
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Jsem obrovsky pyšný na naše hráče, jsem pyšný na to, jak se tato sezona povedla, je zatím obrovský kus práce a dobrá perspektiva do budoucna. Děkuji soupeři za oba zápasy a blahopřeji jim k postupu do dalších kol, děkuji našim skvělým fanouškům za podporu za celou seznou. Příští sezonu nás tu máte zas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:4
58:46 Alespoň na konec se Došwich prosadil.
58:45 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #62 Petr Heřmánek (1:4)
56:13 Vyloučen hráč #34 Tomáš Kačer družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
56:00 Domácí se výborně ubránili v oslabení.
53:57 Vyloučen hráč #66 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za opakované přestupky
52:32 Hra byla přerušena z důvodu zranění golmana Habarta.
47:45 Na obou stranách můžeme vidět vyrovnanou hru. Došwich se stále snaží prorazit a využít co nejvíce šancí.
40:10 Domácí měli rozehrávku před brankou hostů. I přes snahu se míček do branky nedostal.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
37:40 Došwich si zahrál přesilovku, kterou zvládal bravurně. Bohužel nezakončil.
35:34 Vyloučen hráč #57 Marek Leiš družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání
31:57 Domácí měli několik šancí k získaní bodu. Bohužel se jim ani jedna šance nepovedla.
30:09 Timeout Panthers Praha
27:09 Hosté si nyní vytvořili opravdu velký náskok proti Došwihu.
27:08 GÓL Panthers Praha! 0:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #27 Antonín Ježek (0:4)
21:57 GÓL Panthers Praha! 0:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #34 Tomáš Kačer (0:3)
20:45 Hosté začali druhou třetiny rychlým golem a vzdalují se od domácích.
20:44 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #67 David Zelinka (0:2)
20:00 Střely v 1. části: 5:3
19:01 Vyloučen hráč #32 Adam Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
14:21 Hra se mezitím hodně zklidnila. Došwich se stále snaží vyrovnat skore.
09:31 Po prvním golu hostů se hra pořádně rozjela.
07:53 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #27 Antonín Ježek (0:1)
06:17 Domácí se dostali na půlku hostů a podařilo se jim zaůtočit.
04:50 Hosté se drží na půlce domácích, ti jim vzdorují.
02:04 Zatím oba týmy hrají pomalu a snaží se přijít na taktiku soupeře.