• 61 60:59
    5:4
    (Zipser)

Torpedo Havířov - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:4p
branky: 1. Matěj Pezda, 6. Tomasz Grycz, 12. Jan Chmiel, 38. Tomasz Grycz, 61. Tomasz Grycz - 6. Richard Pum, 28. Richard Pum, 35. Jonáš Borovský, 56. Marek Zabral; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 168; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop 22 - Patrik Antoniazi 21; po třetinách: 3:1, 1:2, 0:1, 1:0
70:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): Dneska jsme nepodali úplně koncentrovaný výkon jako v pátek a únava u některých hráčů už byla znát. První třetina z naší strany stejně jako v pátek fantastická. Dobrý vstup do zápasu, využitý signál z rohu a soupeř dost pod tlakem. Od druhé třetiny jsme trochu vypadli z tempa a soupeř byl lepší. Třetí třetina taktické šachy se šťastným koncem pro nás. Ve středu nás čeká peklo ale my se na to připravíme a nedáme kůži lacino. Play-off rozhoduje spousta faktorů. Děj se vůle boží. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu a skvělým rodičům za podporu nejen dnes ale i v pátek.
70:00 Komentář hostů Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): Opět to samé. První třetina zase od nás otřes, hnus a nekoukatelný florbal. Druhá a třetí třetina z pohledu game planu dobrá. Přišlo vyrovnání na 3:3 a my poté věnujeme domácím lacinou branku. Ke konci nevyužítá přesilovka. V prodloužení nás vychytal domácí brankář a následně jsme dostali i trochu šťastnou branku. Musíme to hodit za hlavu a ve středu si jdeme pro postup. Děkuji soupeři za fair utkání, zároveň jim gratuluji k výhře a budeme se těšit u nás.
70:00 Střely v prodloužení: 1:3
70:00 Ukončení prodloužení
60:59 GÓL Torpedo Havířov! 5:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #37 Tomasz Grycz, asistoval #57 Tobiáš Zipser (5:4)
60:59 Nedáš dostaneš! Grycz dokonává hattrick a prodlužuje sérii!
60:32 Fantastický Kolkop a Torpedo je v plném počtu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:59 Torpedo závěr třetiny přežilo, přesilovka FBC bude ovšem pokračovat v prodloužení.
59:10 Mičulka promáchl.
58:32 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
58:32 Vyloučen hráč #58 Jan Chmiel družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
58:32 Ajajaj ztráta a potom faul. První přesilovka pro FBC v nejméně vhodnou dobu.
57:45 Torpedo na útočné půlce.
56:22 Přečíslení FBC naštěstí brankou neskončilo.
56:00 Na balonku domácí.
55:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral bez asistence (4:4)
55:03 Obrovská chyba v rozehrávce a následný zmatek bohužel znamená vyrovnání.
54:13 Výborný blok Zipsera.
53:00 Tyč po střele Mičulky, dorážku skvěle lapil Kolkop!
52:27 Gryczovi střela nesedla.
51:57 Míček zůstal na síti, následuje buly po pravici Kolkopa.
51:00 Urbančík prověřil ostravského brankáře.
50:00 Domácí fanoušci ženou své borce do poslední desetiminutovky.
48:32 Antoniazi měl se střelou Grycze velké problémy.
47:18 Torpedo drží míček na své polovině.
46:10 Velká šance Petříka po nahrávce řezáče brankou neskončila.
45:35 Kolkop podržel Torpedo.
44:45 Zahraný ovšem mizerně.
44:44 Volný úder pro FBC v nebezpečné pozici.
44:28 Nepřehlednou situaci v brankovišti Ostravy vyřešil Antoniazi.
42:52 Zipser těsně mimo, následná zadovka Grycze nikoho nenašla.
42:16 Střela Řezáče se kroutila, ale bránu nakonec nenašla.
41:00 Dva výborné zákroky na začátku třetiny od Kolkopa.
40:01 Třetí buly tentokrát pro FBC.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:09 Crycz vybojoval další balonek a vytvořil šanci pro Řezáče, ten o kousek minul.
37:25 GÓL Torpedo Havířov! 4:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #37 Tomasz Grycz, asistoval #13 David Křižák (4:3)
37:25 Perfektně zahraný úder od Křižáka, který našel nepohlídaného Grycze a ten neměl problém zakončit do poloprázdné brány. Torpedo si bere vedení zpět!
37:24 Mrowiec vybojoval volný úder.
35:45 Šanci dokonat otočku měl Melčák, tesně minul.
34:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #38 Jonáš Borovský, asistoval #12 Jan Punčochář (3:3)
34:10 Neskutečně rychlá akce v podání Ostravy, kdy se po vyhraném buly prokombinovali až na útočnou polovinu. Po nahrávce Punčocháře zavěsil pod břevno Borovský.
34:00 Nikdo se nepřiznal, buly v rohu.
33:00 Torpedu se teď nedaří dostat do nějakých šancí.
31:48 Pum nastřelil levou tyč!
31:18 Volný úder pro domácí.
30:17 Torpedo drží míček na své polovině a snaží se uklidnit hru.
29:15 Fandí oba kotle, atmosféra ujde.
28:14 Ostrava do toho teď vlítla a Torpedo má obrovské problémy.
27:41 Málem z toho bylo hned vyrovnání, Kolkop udržel míček na čáře!
27:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Richard Pum bez asistence (3:2)
27:31 Nenápadná střela od Puma, Kolkop toho moc neviděl a FBC se dostává do kontaktu.
26:00 Ostrava začala aktivněji napadat a zatopila Torpedu v rozehrávce.
25:26 FBC se ubránilo.
24:45 Torpedo kombinuje a byla z toho jedna povedená střela.
24:20 Přindiš vybojoval míček a ušetřil nějaký čas.
23:46 Střela Řezáček z první hodně nepřesná.
23:26 Vyloučen hráč #39 Karel Mičulka družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
23:13 Torpedo má ponechanou výhodu.
22:35 Střelu Waliczka bez problémů chytá Antoniazi.
21:20 Kolkop výhozem vyslal do šance Warcholka.
20:34 Ne příliš jistý zákrok Kolkopa, ale účel splnil.
20:09 O míček ovšem rychle přichází.
20:01 Druhé buly znovu pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:4
18:45 Kolkop vychytal Puma.
17:15 Hraje se ve velmi rychlém tempu.
16:00 Z protiútoku velká šance pro FBC a skvělý Kolkop. O pár vteřin později také výborný zákrok Antoniaziho.
15:30 Grycz v první třetině hodně aktivní, vytvořil další šanci.
14:27 Velkou chybu Bujáka hosté nepotrestali.
13:50 Střela Zabrala končí na bloku.
12:26 Řezáč vystihl nahrávku, byl z toho rychlý protiútok a další zákrok pro brankáře FBC.
11:35 Poprvé se ozývají domácí fanoušci.
11:06 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #36 Tomáš Poruba (3:1)
11:06 Střela Chmiela z poloviny hřiště přeskočila nohu Antoniaziho a Torpedo si bere zpět dvoubrankové vedení.
10:50 Nyní se nám hra přelévá nahoru dolů.
09:45 Petřík šikovnou individuální akcí prošel přes několik hráčů, v klíčovém okamžiku mu ale míček odskočil od čepele.
09:13 První úspěšný zákrok pro Kolkopa a nebyl vůbec jednoduchý.
08:10 Velká šance Pezdy, Antoniazi chytá.
05:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Richard Pum, asistoval #82 Vojtěch Murín (2:1)
05:26 Bohužel je tady rychlá odpověď, první střela na bránu končí za zády Kolkopa.
05:16 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
05:16 Skvěle vybojovaný míček, nahrávka na Grycze a ten střelou z první dává druhou branku.
05:11 Zakončení Grycze backhandem chytá Antoniazi nohou.
04:42 Před bránou na chvíli osamocený Mrowiec, bohužel promáchl.
03:45 FBC se snaží prokombinovat na útočnou polovinu.
03:22 Antoniazi se štěstím zabránil druhému gólu.
02:03 První střelu Ostravy obstaral Chmelař, byla ovšem hodně nepřesná.
00:57 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #44 Ondřej Urbančík (1:0)
00:57 Druhá střela, byla hodně z úhlu a ostravskému brankáři nějakým záhadným způsobem propadla. Torpedo se brzy ujímá vedení.
00:45 Torpedo drží míček na svých hokejkách a kombinuje na útočné polovině. Byl z toho první zákrok pro Antoniaziho.
00:01 Úvodní buly pro domácí a hned se snažili jít do první akce.
00:00 Vítáme všechny čtenáře tohoto onlinu u druhého zápasu 1.kola playoff ligy juniorů. První utkání dopadlo lépe pro FBC Ostrava 7:4, přestože na své půdě prohrávali již 0:3. Torpedo musí v tomto utkání zvítězit a srovnat sérii, aby jim sezóna neskončila.