• 59 58:27
    2
    Matyáš OSTRÝ

TJ Sokol Královské Vinohrady - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 2:7
branky: 22. Jakub Pekárek, 42. Jakub Pekárek - 8. Marek Mitáš, 16. Jeroným Škvařil, 21. Jeroným Škvařil, 27. Ondřej Kos, 27. Jakub Drga, 54. Matyáš Polzer, 57. Ondřej Valeš; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 3:5; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Vojtěch Vítek 28 - Šimon Večeřák 22; po třetinách: 0:2, 1:3, 1:2
60:00 Komentář domácích Paštika Marek (Asistent trenéra): Prospali jsme první třetinu a to nás stálo zápas i sérii, od druhé třetiny sice výrazné zlepšení a konečně templo playoff, ale bohužel jsme dojeli na produktivitu. Děkujeme soupeři za sérii a ať se daří.
60:00 Komentář hostů Neděla Jakub (Vedoucí): Dneska od nás o poznání florbalovější výkon než včera, kdy jsme byli schopni kotrolovat zápas od první minuty a došli jsme si pro vítěztví v sérii. Děkujeme soupeři za sérii a kvalitní prověření před dalším kolem.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
58:27 Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
57:55 Vinohrady při hře v šesti neprodukují moc šancí.
56:52 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #24 Marek Mitáš (2:7)
55:44 Boček trestuhodně zahodil loženou gólovku.
53:56 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
53:56 Domácí to zkoušejí v šesti
53:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #59 Matyáš Polzer, asistoval #14 Adam Drga (2:6)
53:26 Hra je nyní nahoru dolu kvůli velkým nepřesnostem na obou stranách
49:05 Chybu v rozehrávce Vinohrad Drga nepotrestal.
48:21 Večeřák dnes chytá opravdu skvěle a potvrzuje to i v oslabení, kde zlikvidoval všechny nebezpečné šance domácích.
46:21 Vyloučen hráč #3 Mikuláš Weinstein družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
45:47 Domácí hrají více zodpovědně dozadu hosté tak v posledních minutách nemají moc šancí
43:27 Škvařil vyslal nádhernou střelu ze zatáhu, Vítek jí nádherně zlikvidoval.
41:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Jakub Pekárek, asistoval #96 Marek Hauptmann (2:5)
41:44 Vyloučen hráč #12 František Jílek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za opakované přestupky
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
38:45 Frustrace domácích začíná narůstat a lítají do soubojů opravdu tvrdě.
37:46 Slibná standartní situace hostí skončila jen na brankáři domácího celku.
34:02 Fanoušci domácích i přes nepříznivý stav stále ženou své borce kupředu.
33:04 Vyloučen hráč #24 Marek Mitáš družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za zvedání florbalky
32:45 Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
31:39 Po delší době šance domácích, Řehákova schovaná střela od mantinelu však síť nerozvlnila.
27:20 Domácí v posledních minutách tahají za kratší konec provazu a hosté toho náležitě využívají.
26:53 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #24 Marek Mitáš (1:5)
26:18 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #57 Ondřej Kos, asistoval #54 Jan Zouhar (1:4)
21:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Jakub Pekárek, asistoval #56 Matyáš Cvejn (1:3)
21:11 Domácí využívají nadějného brejku a otevírají svůj gólový účet.
20:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #10 Patrik Synek (0:3)
20:30 Hosté vletěli do druhé třetiny jako uragán a navyšují svoje vedení.
20:00 Střely v 1. části: 10:14
19:08 Standartní situaci z hranice velkého brankoviště hosté nevyužívají.
18:02 Domácí zatím marně ostřelují svatyňi skvěle chytajícího brankáře hostí.
15:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #24 Marek Mitáš (0:2)
15:12 Škvařil nádherně uklidil balon pod břevno a Gullivers využívají přesilovou hru.
14:29 Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení
13:47 Zápas je zatím nahoru dolu, konstruktivnější rozehrávka či složitější kombinace jsou velkou raritou.
12:30 Gulliveři zvládli oslabení výborně a nepustili Vinohrady k žádné větší šanci.
10:30 Vyloučen hráč #41 Jakub Drga družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nesportovní chování
10:30 Vyloučen hráč #59 Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:30 Nekoncetrovanost hostí vyústila ve zbytečné vyloučení následované výstupem dalšího hráčí hostí, který byl ohodnocen stejným trestem
07:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #37 Ondřej Valeš (0:1)
07:02 Díky podmínkám malého hřiště se hráči střetávají a začíná se přiostřovat.
04:41 Po krásné individuální akci Drgy a nahrávce jeho spoluhráče, jen zazvonilo břevno.
02:15 Zatím se vystřídaly šance na obou stranách, ale zatím převažují akce domácích.
00:01 Buly pro hostí.
00:00 Skončili nám na obou stranách rozchytání a za chvíli začínáme.
00:00 Vítejte u 2. zápasu předkola play-off CE ligy juniorů, kdy proti sobě nastoupí domácí TJ Sokol Královské Vinohrady a hosté Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Příjemnou zábavu!