10:4
    Jakub ŠEDIVÝ
    (Švácha)

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Primátor Náchod 10:4
branky: 12. Matěj Švácha, 15. Matěj Rapp, 19. Lukáš Netrh, 26. Lukáš Netrh, 30. Matěj Švácha, 34. Matěj Švácha, 35. Michal Fuchs, 37. Ondřej Balý, 37. Matěj Švácha, 58. Jakub Šedivý - 2. Daniel Havel, 2. Nikolas Osifčin, 16. Nikolas Osifčin, 54. Jakub Langpaul; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:5 + Adam Jakubský OS; využití: 4:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Šimon Staněk 10 - David Fröde 14; po třetinách: 3:3, 6:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Ze začátku jsme byli opět lehce nervózní, od druhé třetiny už jsme převzali iniciativu. Skóre je dnes jedno, zítra se hraje od nuly. Díky za zápas.
60:00 Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér): O výsledku zápasu rozhodla z naší strany nepovedená druhá třetina. Gratulujeme soupeři k zisku prvního bodu v sérii.
60:00 Střely ve 3. části: 10:4
57:16 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 10:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #47 Matěj Švácha (10:4)
56:06 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
53:34 GÓL Florbal Primátor Náchod! 9:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #89 Antonín Donaj (9:4)
40:00 Střely ve 2. části: 9:4
36:31 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 9:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha bez asistence (9:3)
36:18 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #64 Ondřej Balý, asistoval #82 Lukáš Netrh (8:3)
34:58 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #78 Matěj Rapp (7:3)
33:18 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #45 Michal Fuchs (6:3)
33:17 Vyloučen hráč #89 Antonín Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
31:52 Vyloučen hráč #63 Tomáš Mastný družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
31:52 Vyloučen hráč #60 Jakub Kubásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra rukou
29:55 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #78 Matěj Rapp (5:3)
29:42 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
29:42 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod - osobní trest
25:04 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #82 Lukáš Netrh, asistoval #64 Ondřej Balý (4:3)
20:00 Střely v 1. části: 5:6
18:55 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #82 Lukáš Netrh, asistoval #69 Pavel Jendrichovský (3:3)
15:51 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #89 Antonín Donaj (2:3)
15:34 Vyloučen hráč #70 David Lácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky
14:48 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #47 Matěj Švácha (2:2)
11:12 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:2
11:03 Vyloučen hráč #35 Adam Kosař družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
01:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #97 Jakub Langpaul (0:2)
01:32 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #9 Daniel Havel, asistoval #87 Adam Jakubský (0:1)