60
  • 60 59:10
    Zlín

Zlín Lions - Wizards DDM SO Praha 10 4:5
branky: 4. František Tvrdoň, 48. Matěj Tkadlec, 48. Patrik Kresta, 54. Michael Dudek - 12. Filip Černý, 14. Štěpán Novák, 29. Štěpán Novák, 48. Kryštof Počta, 59. Štěpán Novák; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Matěj Drábek 12 - Adam Bednář 29; po třetinách: 1:2, 0:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Vít Daniel (Vedoucí): Soupeř byl dnes šťasnější, my jsme se o body připravili mizernou koncovkou ve druhé třetině a individuálníma chybama...Zápas hážeme za hlavu a zítra budeme efektivnější.
60:00 Komentář hostů Hlinák Jan (Trenér): Těžký vstup do play-off, bohužel jsme nezvládli zápas dle našich představ a to hlavně v hlavách. Naštěstí jsme byli schopni těžit maximum z našich šancí. První krok k postupu jsme učinili, zítra musíme být lepší, abychom to dotáhli. Děkuji soupeři za utkání a těšíme se zítra.
60:00 Střely ve 3. části: 17:6
59:59 Děkujeme všem fanouškům, kteří dorazili do haly. Wizards se ujímají vedení v sérii hrané na dvě vítězná utkání 1:0, série se zítra stěhuje do Prahy. A teď všichni do Zlína na play up mužů!
59:55 Je tu poslední šance domácích, nepodařilo se, hosté vítězí.
59:10 Timeout Zlín Lions
59:03 Domácí v šesti.
58:43 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #81 Filip Černý (4:5)
58:43 V avizovaném vyloučení hosté opět utíkají na rozdíl jedné branky. Je to napínavé jak malé trenky.
58:10 Zlín Wizards tlačí, dočkáme se rozhodnutí?
56:59 Drábek teď měl štěstí, ale to k dobrému brankáři patří. Utkání směřuje k prodloužení.
55:18 Slibná šance domácích a...střela mimo.
53:55 Krásná pasáž utkání a začínáme od nuly.
53:22 GÓL Zlín Lions! 4:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #54 Michael Dudek, asistoval #14 Adam Rek (4:4)
53:22 Vyrovnáno!
52:15 Tvrdoň do tyčky a to je všechno, hosté jsou v pěti.
51:30 Spousta střel domácích, hala ve varu!
49:57 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
49:17 Černý vrazil do Drábka, je vyloučen, ač se to hostů nezdá. Lvi mají přesilovku.
49:16 Útočníci střílí, obránci blokují, brankáři chytají, svět je zase v pořádku.
48:38 Přiblížil se nám čas odpoledního čaje a začínáme se pořádně bavit, několik branek v rychlém sledu dává utkání nový rozměr. Stav utkání 3:4.
47:48 GÓL Zlín Lions! 3:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #24 Patrik Kresta, asistoval #54 Michael Dudek (3:4)
47:47 A už to jede, další branka domácích!
47:30 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 Kryštof Počta, asistoval #81 Filip Černý (2:4)
47:22 Sotva jsem napsal popis branky, Wizards opět odskakují.
47:04 GÓL Zlín Lions! 2:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #11 Jakub Holiš (2:3)
46:32 Drábek stále drží, obraz hry se ale otočil, Wizards tlačí, Zlín se nemůže dostat k zakončení.
45:12 Lev Rek teď schytal pořádný hit, zdravotník na scénu, jdeme ledovat.
42:01 Domácí brankář Drábek teď famózně proti střele Černého. Šance na zvrat tak stále trvá.
40:01 Lvi mají 20 minut, aby se stavem něco udělali. Není to špatné, ale něco tomu chybí. Možná trošku rovnější podlaha v hale...
40:00 Střely ve 2. části: 9:2
39:59 I když se ve druhé třetině na domácí polovině nestalo nic závažného, přece jen jedna branka padla, bohužel do domácí sítě. Druhá třetina končí za stavu 1:3.
39:00 Cestu do haly si našlo 72 fanoušků, děkujeme!
38:50 Hraje se v tempu, čas se moc nezastavuje, to je dobře, potřebuju navštívit jednu místnost na hale.
37:59 Balner si postěžoval na spoluhráče nepříliš vhodným slovem, ti si to vzali k srdci a vytvořili pro něj slušnou šanci, bohužel bez efektu.
36:20 Zlín celou třetinu Wizards drtí, ti jsou za půlkou velmi sporadicky, jakoby se báli. Přesto jsou pražané efektivnější a vedou 3:1.
35:40 Domácí Juřica v megašanci, míček se kutálel po brankové čáře hostů, ale vítr nefoukl.
34:48 Půlka diváků teď zkřížila ruce na znamení nedovoleného bránění, nicméně se nevylučuje.
33:30 Tvrdoňova střela bekendem těsně mimo, hostující brankář vytlačil očima.
32:40 Sekaná měla být dnes na oběd, vyhrálo chilli con carne, ale florbalovou sekanou jsme teď viděli v delší pasáži, stav hráčů na hřišti zůstává stejný.
31:10 Dneska to skáče, míček nechce domácí poslouchat. No jo, parkety...
30:01 Krásná akce po ose Nedbálek-Juřica, hostující brankář zaperlil, jeho střádačka se raduje.
28:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #23 Lukáš Tesařík (1:3)
27:12 První střela druhé třetiny hostů na branku a je z toho gól. Nic pěkného, ale na to se nehraje, Wizards utíkají do dvougólového vedení.
27:11 Chyba Tkadlece, málem se hostující tým opět radoval, ale chyby jou od toho, aby se napravovaly a tak zůstává 1:2.
26:01 Domácího Bureše držel hostující Novák vší silou, Bureš se usmál a hrajeme dál.
25:02 Samozřejmě to vyprovokovalo domácí fanoušky a "my chceme gól" teď znělo dobrou minutu.
24:20 Dudek je ale při chuti a už se blíží, teď to byla tyčka za hostujícím brankářem!
22:25 Dudek teď měl srovnání na holi, střela se mu nepovedla a hráči juniorky, které čeká večer chlapské utkání play up, jen zakroutili hlavama.
20:01 A jdeme do druhé části, ve které se Lions pokusí otočit stav, paní správcová prý taky fandí.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:59 Nebylo vyslyšeno, první třetinu vyhrávají hostující Wizards s poměru 2:1.
19:06 Z publika se ozývá "dáme góla, dáááme", nejen fanoušci domácích, ale i minimálně jedna střídačka by si přála srovnání skóre.
17:21 Domácí Kresta pálí, hostující brankář zůstal stát na místě, skóre se nemění, ale potlesk Patrik z publika slyšel.
14:36 Lions teď spí a Kouzelníci jsou na koni. Neproměněná přesilová hra má své důsledky, hosté jdou do vedení.
13:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
11:10 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #16 Štěpán Novák (1:1)
11:10 Nenápadná střela, při které se hostující Černý málem zranil, skončila v síti, domácí brankář Drábek kroutí hlavou, ale už to nezmění, stav utkání 1:1.
10:26 I když se hraje v exilu v Otrokovicích, do haly si našlo cestu téměř 60 diváků, hráči děkují za podporu.
07:02 Domácí drží hosty zamknuté jak taťka svou nezletilou dceru, zatím ale bez efektu.
05:25 Vyloučen hráč #38 Ruben Melchior Stibor družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
03:49 Tvrdoň natáhl ke střele, ještě se stihl podívat na brankáře hostů, pak do publika a pak přesně zakončil. Lions jdou do vedení 1:0.
03:48 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #39 Filip Juřica (1:0)
03:48 A je tu první branka domácích!
02:20 První střelu utkání si připisuje hostující Tesařík, vysoko nad, jsme mínus jeden míček.
00:01 Vážení fanoušci dobrého florbalu, rád bych vás přivítal na online reportu z utkání 1. kola play off CE soutěže juniorů mezi domácími Zlín Lions a hostujícími Wizards DDM SO Praha 10. Utkání právě začalo, jdeme na to!