• 60 59:43
    7:4
    (Dolejš)

FBC Liberec - Florbal Ústí 7:4
branky: 6. Jakub Horník, 28. Lukáš Dolejš, 45. Štěpán Sázavský, 46. Ondřej Faltus, 50. Jakub Horník, 53. Štěpán Sázavský, 60. Jakub Horník - 11. Tomislav Matějka, 44. Aleš Vlach, 45. Aleš Vlach, 47. Marek Chroustovský; rozhodčí: David Bezucha - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Vilém Svrček 21 - Vojtěch Pražák 11; po třetinách: 1:1, 1:0, 5:3
60:00 Komentář hostů Merta David (Trenér): Dnes to bylo z naší strany výborné utkání, rozhodně jsme nebyli horším mužstvem a mohli jsme získat první bod v této sérii. Vytvořili jsme si velké množství šancí, ale nedokázali jsme je proměnit a rozhodla naše chyba v útoku dvakrát po sobě, kdy jsme místo zakončení hledali zbytečně spoluhráče a soupeř se dostal do protiútoku, který dokázal proměnit. Každopádně se z tohoto utkání poučíme a zítra budeme chtít úkazat naší sílu, že nedáme soupeři nic zadarmo a vrátíme se sem na rozhodující utkání. Děkuji všem klukům za předvedený výkon a také našim fanouškům, kteří nás přijeli podpořit.
60:00 Komentář domácích Salát Petr (Trenér): Byla to těžká písemka i my jsme s ní měli co dělat. Máme ale první bod a to byl hlavní cíl utkání. Na zítra máme hodně věcí které musíme zlepšit. Věřím týmu, že to zvládneme. Díky vše přítomným za dnešní utkání.
60:00 Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec - Štěpán Sázavský , Ústí - Marek Chroustovský
60:00 Střely celkem: Liberec - 18 , Ústí - 25
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:46 Horník stvrzuje výhru v dnešním zápase.
59:43 GÓL FBC Liberec! 7:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #71 Lukáš Dolejš (7:4)
59:15 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:30 Hosté hrají bez brankáře, takže hra je pět na pět.
58:17 Domácí mohou v klidu dohrát zápas s míčkem na svých hokejkách.
58:08 Vyloučen hráč #29 Aleš Vlach družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
57:20 Ústí získalo míček zpět a zase vidíme hru bez brankáře.
56:32 Hosté to zkouší v šesti v poli.
56:31 Timeout Florbal Ústí
53:45 Chroustovský trefuje tyč.
52:35 GÓL FBC Liberec! 6:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Štěpán Sázavský, asistoval #28 Matěj Stránský (6:4)
52:35 Stránský naservíroval míček Sázavskému a ten měl ten nejtěžší úkol, trefil odkrytou část brány a to se mu povedlo.
49:12 GÓL FBC Liberec! 5:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #59 Ondřej Cejnar (5:4)
49:12 Krátké náhrávky mezi Cejnarem a Horníkem, druhý jmenovaný se trefuje těsně pod ruku Pražáka.
46:13 GÓL Florbal Ústí! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #29 Aleš Vlach (4:4)
46:13 Vlach vystřelil - Svrček vyrazil a Chroustovský trefuje odkrytou část brány.
45:10 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #46 Ondřej Faltus, asistoval #6 Petr Faltus (4:3)
45:10 Faltus trefuje prostor nad levém ranenem.
44:28 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #15 Theodor Huber (3:3)
44:28 Rychlé srovnání, Svrček nevěděl kde má míček a této situacec využil Vlach.
44:22 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Štěpán Sázavský, asistoval #19 Tomáš Čermák (3:2)
44:22 Sázavský využívá přesilovu hru střelou od mantinelu.
44:05 Vyloučen hráč #15 Theodor Huber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení
43:13 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach bez asistence (2:2)
43:13 Vlach srovnává, míčkem trefuje prostor mezi nohama domácího brankáře.
41:25 Liberec vysoko napadá Ústí a snaží se získat míček.
40:05 Míček mají pod kontrolou hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
39:01 Začala probíhat poslední minuta druhé třetiny.
37:45 Libererec na míčku, ale Ústí dobře brání a nepouští svého soupeře doničeno vážného.
37:00 Pražák chytá.
35:00 Dnešní zápas navštívilo 80 diváků.
32:20 Pěkná střela hostí protáhla Svrčka.
32:01 Václavíkovu střelu zablokoval jeho vlastní spoluhráč, Čermák.
31:15 Domácí se dokázali ubrábit.
30:22 Diváci vidí tvrdou hru.
29:13 Vyloučen hráč #46 Ondřej Faltus družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
29:13 I hosté ai vyzkouší přesilovou hru.
27:48 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš bez asistence (2:1)
27:48 Dolejšova střela krásně zapadla za záda hostujícího brankáře.
26:25 Václavíkova střela z půlky hřiště šla pouze do rukou Pražáka.
24:55 Pražák zasahovat proti libercké střele nemusel.
22:02 Chroustovský nepřeně mířil a jeho střela skončila mimo hřiště.
20:05 Bule pro Liberec.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:05 Začala probíhat poslední minuta první třetiny,
18:00 Pěkný zákroky předvádí oba dva brankáři.
14:50 Míček na svých hokejkách má Liberec, krouží na polovině hostí.
13:30 Hraje se nahoru - dolu.
10:36 Přesilová hra skončila jinak než si domácí představovali.
10:16 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka, asistoval #48 Marek Chroustovský (1:1)
10:16 Ústí dokázalo v oslabení srovnat.
08:35 Vyloučen hráč #55 Lukáš Plechatý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
08:35 První přesilovu hru si zaheaje domácí Liberec.
07:06 Sluka se snažil obhodit Tůmu, ale to se mu nepovedlo.
05:39 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #42 Jakub Smutný (1:0)
05:39 Horník na podruhé trefuje správné místo.
05:15 Sluka pěkně zastavil u mantinelu jednoho hráče hostí.
03:20 Pěkná střela Liberce ztroskotala na hostujícím brankáři.
01:30 Začátek zápasu ve velkém a drsném tempu.
00:01 Míček získalo Ústí.