10:6
    Karel FRÝBA
    (Čermák)

Kanonýři Kladno - FbC Plzeň 10:6
branky: 7. Hynek Špaček, 10. Matyáš Růžička, 19. Martin Čermák, 19. Matěj Čika, 20. Martin Čermák, 25. Karel Frýba, 35. Ferdinand Tomášek, 51. Hynek Špaček, 52. Ferdinand Tomášek, 58. Karel Frýba - 23. Martin Benedikt, 30. Martin Benedikt, 31. Jan Šik, 33. Jan Baštýn, 36. David Janovský, 49. Jan Baštýn; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 15 - Filip Beran 17; po třetinách: 5:0, 2:5, 3:1
60:00 Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Dneska hodně chyb. Tohle nebyl ani zdaleka náš standard. O to víc si ceníme vítěztví a vedení v sérii.
60:00 Komentář hostů Klán Martin (Trenér): Dneska v první třetině lekce z produktivity, nicméně jsme se ve druhé třetině zvládli dostat zpátky do zápasu a alespoň lehce přiživit naději z výsledku, třetí třetina byla už hlavně o emocích.  nVe středu na viděnou na BIOSce.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:38 Janoušek vyráží střelu helmou.
59:10 Hájek zkouší z úhlu.
58:48 Sobkovu ránu od mantinelu vyráží Janoušek nohou.
57:15 GÓL Kanonýři Kladno! 10:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba, asistoval #81 Martin Čermák (10:6)
57:15 Frýba zamířil k bližší tyčce a zúročuje kladenskou přesilovou hru.
56:58 Čika pálí pouze do hrudi Berana.
56:14 Vyloučen hráč #58 Matěj Sobek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
55:50 Odložené vyloučení, Kladno v 6ti.
53:18 Sobkova rána mířila pouze do mantinelu.
51:15 GÓL Kanonýři Kladno! 9:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #81 Martin Čermák (9:6)
51:15 Čermák znovu ukázal, že umí skvěle nahrát do odkryté brány.
50:50 Timeout FbC Plzeň
50:26 GÓL Kanonýři Kladno! 8:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Hynek Špaček, asistoval #81 Martin Čermák (8:6)
50:26 Čermák si skvěle počkal na náběh Špačka, který zakončuje do odkryté branky.
48:05 GÓL FbC Plzeň! 7:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #71 Pavel Souček (7:6)
48:05 Baštýn střelou od mantinelu snižuje kladenské vedení už jen o branku.
46:55 Tomášek vybojoval balon, nahrává Špačkovi. Velký tlak domácích před brankou hostí k prosazení ale nakonec nestačil.
45:29 Tomášek prokličkoval celé hřiště, nahrávka na Růžičku už mu ale neprošla.
43:29 Janoušek vysílá výhozem Procházku až před brankáře hostí. Ten pálí pouze do hrudě Berana.
40:55 Janoušek vytahuje další zákrok.
40:26 Špaček prostřelil míček Beranovi mezi nohami, gól ale neplatí. Postavení v malém brankovišti.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny utkání vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:00 Čermák krásně uzemnil dlouhý balon, jeho kličku na dlouhou ruku Beran jen tak chytil.
37:38 Janoušek vychytal Mrvíka.
36:22 Špaček nahazuje na Růžičku, jeho teč ale nevyšla ideálně.
35:31 GÓL FbC Plzeň! 7:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #12 David Janovský, asistoval #49 Štěpán Kaas (7:5)
35:12 Plzenský útočník napaluje tyč.
34:26 GÓL Kanonýři Kladno! 7:4
34:26 I ve čtyřech to jde, což nám ukázal Čermák s Tomáškem, kteří si v úniku 2na1 dokázali přehrát do prázdné branky.
33:55 Vyloučen hráč #98 Šimon Procházka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
33:26 Čikova pohotová rána rozezvučela pouze boční tyč.
33:00 Denisovovu ránu zblokoval Frýba
32:16 GÓL FbC Plzeň! 6:4
31:58 Čika ve velké šanci, balonek mu sjel z čepele.
30:26 GÓL FbC Plzeň! 6:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #17 Jan Šik, asistoval #58 Matěj Sobek (6:3)
30:26 Šik beckhandem snižuje vedení Kladna.
29:47 GÓL FbC Plzeň! 6:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #29 Martin Benedikt, asistoval #7 Jiří Varta (6:2)
28:52 Čermák zpoza brány hledal Růžičku, jeho střelu Beran vyrazil.
28:30 Janoušek vychytal Baštýna.
25:09 Benedikt pálí pouze do ramene Janouška.
24:15 GÓL Kanonýři Kladno! 6:1
24:15 Frýba trefuje perfektně víko.
23:16 Procházkův pokus Beran zachytil.
22:30 GÓL FbC Plzeň! 5:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #29 Martin Benedikt, asistoval #18 Jiří Levý (5:1)
21:23 Standardní situace Plzně z úrovně velkého brankoviště končí pouze v bloku domácích.
20:57 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #89 Karel Frýba.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny utkání vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 11:7
19:44 Vyloučen hráč #31 Matěj Půček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání
19:13 GÓL Kanonýři Kladno! 5:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák bez asistence (5:0)
18:49 GÓL Kanonýři Kladno! 4:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #73 Jakub Kříž (4:0)
18:25 GÓL Kanonýři Kladno! 3:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #66 Matyáš Růžička (3:0)
18:25 Nádhernou kombinaci předvedlo trio Tomášek-Růžička-Čermák, kteří rozebrali Plzeň a poslední zmíněný zakončuje do prázdné branky.
16:59 Šik zachytil kladenskou nahrávku, jeho pohotová střela ale mířila mimo.
15:18 Špaček pálí od mantinelu, Beranovi následně ještě míček nebezpečně poskakoval u nohou.
13:21 Špaček od mantinelu nahrává na Tomáška, jeho ránu z první vyráží Beran nohou.
12:44 Bémovu prudkou ránu Beran pokryl.
12:05 Hosté v plném počtu.
11:19 Tomášek obdržel náhru před odkrytou branku, kterou však přestřeluje.
10:04 Vyloučen hráč #69 Adam Denisov družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
10:04 Kladno si vyzkouší svou první přesilovou hru v utkání.
09:35 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (2:0)
09:35 Tomášek posílá crossovou nahrávku na Růžičku stojícího před brankou, který doťukává balon za záda Berana.
09:03 Janovský prozkoušel střelou Janouška.
08:00 Varta proběhl hřiště, jeho rána ale končí vysoko nad brankou Kladna.
06:52 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Hynek Špaček, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (1:0)
06:52 Tomášek posílá dlouhý balon před branku hostí, odražením se dostává ke Špačkovi a ten se již nemýlí.
05:44 Horákovo nahození na Procházku se mu za záda brankáře doklepnout nepodařilo.
04:25 Sobkova rána šla pouze do hrudi Janouška.
03:49 Beran zachytil kladenskou ránu.
02:53 Janoušek pokryl další střelu.
02:06 Čika si doběhl do rohu pro balon a rychle jej přehrává před branku, druhý útočník ale balonbek promáchl.
01:09 První zákrok utkání si připisuje brankář Janoušek.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.