4:6
    Ondřej LORENC
    (Rychlý)

Aligators Klobouky - FAT PIPE Start98 4:6
branky: 1. Pavel Zbořil, 7. Pavel Zbořil, 12. Ondřej Frank, 56. Ondřej Lorenc - 2. Jakub Kerzel, 23. Tomáš Josefovič, 35. David Jirásek, 45. Matěj Duda, 46. Martin Fenik, 54. Martin Fenik; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 12 - Karel Pergler 25; po třetinách: 3:1, 0:2, 1:3
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
58:03 Josefovič netrefil odkrytou branku jen díky dobře postavenému bloku.
57:30 Poslední 2 a půl minutky do konce utkání a Aligátoři na balónku.
56:00 Domácí v 6ti lidech!
55:48 Rychlý dalším dobrým zákrokem zabránil hattricku Fenika, Lorenc sebral míč a své sólo zakončil neskutečnou ranou nad rameno.
55:47 GÓL Aligators Klobouky! 4:6
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #99 Ondřej Lorenc, asistoval #97 Patrik Rychlý (4:6)
55:22 Kulik se  ocitl tváří tvář Rychlému, ten opět skvěle zakročil.
53:49 Rychlý nyní okradlo o hattrick skvělým zákrokem Fenika.
53:17 Fenik nastavil hokejku a Duda mu naservíroval pas na jeho druhý gól - 3:6.
53:16 Timeout Aligators Klobouky
53:16 GÓL FAT PIPE Start98! 3:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #16 Matěj Duda (3:6)
51:14 Domácí přesilovku neporměňují, ke střele se dostal Lorenc, avšak mimo.
50:49 Start se nyní na chvíli dostal k balónku, avšak domácí ho vybojovali zpět.
49:14 Domácí dostávají možnost přesilové hry a pokusí se snížit.
49:13 Vyloučen hráč #29 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost
48:39 Josefovič tentokrát nevyslal ani střelu, jelikož mu míček sjel z čepele.
47:31 Dalekonosná střela Chmely donutila Perglera k robinsonádě jak ve fotbale.
45:23 Domácí se dostali do tlaku, avšak jsou to hosté, kteří se prosazují. Fenik s Dudou ukázkově sehráli akci 2 na 1 a zvyšují skóre na 3:5.
45:22 GÓL FAT PIPE Start98! 3:5
44:08 Start obrací vývoj utkání. Duda obkroužil branku střelou na vzdálenější tyč propálil Rychlého.
44:07 GÓL FAT PIPE Start98! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #99 Matěj Kolář (3:4)
42:05 Doupovec zkoušel dávat před branku, kde si málem hostí srazili míček do branky.
40:41 Aligátoři měli dobrou standartku u branky, Líznarovi však balónek ujel.
40:01 Třetí úvodní buly opět pro Start.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:56 Standartka z rohu pro Start, avšak trefili vlastního hráče.
39:00 Poslední minutka druhé třetiny a Start na balónku.
36:18 Neskutečný zákrok Rychlého! V souboji 1 na 1 zachoval chladnou hlavu a únik hostujícího hráče zachránil skvělým zákrokem rukou.
34:55 A máme tu druhou využitou přesilovku, za hostí skóruje David Jirásek, který se hezky trefuje do šibenice.
34:54 GÓL FAT PIPE Start98! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #24 David Jirásek, asistoval #18 Adam Kulík (3:3)
33:50 Start dostal možnost přesilovky, uvidíme vyrovnání?
33:49 Vyloučen hráč #3 Matyáš Zouhar družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
32:13 Domácí měli zajímavou standartku z vrcholu brankoviště, Bohužel pro ně M. Svoboda nenašel skulinku.
31:20 Matoulek se dostal ze středu ke střele, opět zaúřadoval blok domácích.
30:22 Duda dostal nabito na pravý buzér, avšak přestřeluje.
28:42 Neskutečný zákrok Perglera. Doupovec obral posledního beka a šel sám. vypadalo to, že už dává do prázdné, avšak Pergler vytrčil nohu a zabránil mu v tom.
27:15 Dvě dobré šance na obou stranách, nejprve střela Chmely, která skončila těsně vedle, poté nechal Josefovič dvakrát vyniknout Rychlého.
26:05 Zouhar se po přihrávce od Gremmela dostal do šance, kdy se probíjel po pravém mantinelu, avšak Pergler zakročil.
24:18 Na palubovce se dost přitvrdilo..
22:34 Hosté dostali možnost standartky a plně ji využili. Josefovič dostal nabito na střed a nemýlil se.
22:33 GÓL FAT PIPE Start98! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #40 Tomáš Josefovič, asistoval #24 David Jirásek (3:2)
20:15 Velká šance domácích, Zbořil zatáhl a vyslal jedovku, kterou Pregler vytáhl ramenem.
20:01 Domácí sice buly prohráli, ale okamžitě se dostali dopředu.
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:58 Na konci třetiny jsme ještě viděli standartku hostí, avšak opět se zaskvěl blok domácích.
18:25 Start je ten tým, který je na balónku, avšak jejich výběhy do střel domácí dobře vykrývají.
15:32 Souhra Svobodů vedle ke střele Mikuláše, Pergler měl bližší tyč zavřenou.
14:23 Zbořil to nyní zkoušel na dvakrát, avšak poprvé trefil blok a podruhé netrefil bránu.
13:15 Máme tu teď pasáž nahoru dolů, ve které hlavně excelují nepřesnosti.
11:02 Krásná sehrávka domácích! Ondřej Frank nám ukázal, jak má vypadat taková situace “přihraj a běž“. Míček posunul do rohu a pospíchal před branku, kde ho našel Doupovec a ten už měl práci jednoduchou.
11:01 GÓL Aligators Klobouky! 3:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #87 Ondřej Frank, asistoval #47 Adam Doupovec (3:1)
09:57 M. Svoboda měl nyní dobrou příležitost, jeho střela však letěla do břevna a poté zpět do hřiště.
08:11 Start je více na balónku, ale větší šanci nemají. Domácí dobře blokují.
06:11 Rychlá přesilovková souhra a máme to 2:1! Líznar našel crossovkou Zbořila a ten už měl práci jednoduchou.
06:10 GÓL Aligators Klobouky! 2:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #7 Tomáš Líznar (2:1)
05:59 Vyloučen hráč #29 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
05:42 Domácí měli zajímavou standartku, Jedlička mířil mimo.
03:34 Zbořil střílel, Matoušek blokoval tak, až ho to povalilo.
03:12 Kerzel vs. Rychlý podruhé, avšak Rychlý vyrovnává na 1:1.
01:56 A máme vyrovnáno.Kerzel natáhl u levého mantinelu ke střele a nedal Rychlému šanci.
01:55 GÓL FAT PIPE Start98! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #11 Jakub Kerzel, asistoval #7 Martin Fenik (1:1)
01:38 Zápas začal ve vysokém tempu. M. Svoboda měl možnost navýšit vedení, avšak nájezd neproměňuje.
01:37 Trestné střílení družstva Aligators Klobouky neproměnil #42 Mikuláš Svoboda.
00:21 Pavel Zbořil od mantinelu natáhl a svojí střelou na bližší tyč otevírá skóre zápasu.
00:20 GÓL Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #99 Ondřej Lorenc (1:0)
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají hosté.