60
  • 60 59:32
    2

Kanonýři Kladno - FbC Plzeň 6:5
branky: 9. Jan Louvar, 10. Václav Khek, 22. Tomáš Chroust, 36. Tomáš Chroust, 52. Ľuboš Šefčík, 59. Jakub Bohuslávek - 11. Vít Malý, 26. Vít Malý, 27. Vítek Vyčíchlo, 46. Vojtěch Kuneš, 51. Ondřej Horažďovský; rozhodčí: Jiří Jelínek - Radek Štengl; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 151; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 25 - Martin Bezděk 18; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:32 Vyloučen hráč #14 Tomáš Chroust družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:32 Plzeň hraje bez brankáře o svou přesilovou hru.
59:00 Probíhá poslední minuta utkání.
58:44 Plzeň odvolala brankáře.
58:40 Timeout FbC Plzeň
58:40 GÓL Kanonýři Kladno! 6:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek bez asistence (6:5)
58:39 Výborný Bohuslávek přehodil beckhandem Bezděka a vrací Kladnu vedení.
58:09 Plzeňský Buchta výborně odbránil útok 2na1.
56:37 Plzenští se opět tlačili do střely a dorážky, Ponomarev svůj tým podržel.
54:55 Ponomarev dalším zákrokem vyrazil míček nad branku.
54:17 Veselý přehrává šířku hřiště na Fišera, jeho rána trefuje pouze mantinel.
52:08 Jandovu ránu Bezděk pokryl.
51:22 GÓL Kanonýři Kladno! 5:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Ľuboš Šefčík, asistoval #85 Jan Louvar (5:5)
51:22 Šefčík uprostřed pádu dokázal usměrnit trajektorii balonku a až komickým způsobem vyrovnává skóre.
50:48 Tomáškova prudká rána prozkoušela Ponomareva.
50:24 GÓL FbC Plzeň! 4:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (4:5)
50:24 Horažďovský pálí z výběhu, trefuje se ideálně nad ruku brankáře.
47:38 Krásnou individuální akcí se Novák prosmíkl až ke střele, těsně přestřeluje.
46:27 Tlak plzeňských hráčů nakonec Kladno ustálo.
45:28 GÓL FbC Plzeň! 4:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #39 Václav Zábran (4:4)
45:06 Stůj dává crossovou nahrávku na Nováka, ten ji přijímá na beckhand a střela neměla takovou razanci
42:20 Novákova rána od mantinelu těsně míjí branku hostí.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny utkání vyhrává Kladno.
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
38:11 Ponomarev luxusně vyčapal plzeňského střelce.
35:55 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #91 Filip Ullmann (4:3)
35:55 Chroust se perfektně trefuje pod ruku Bezděka a dává již druhou branku v tomto utkání.
34:01 Z vrcholu náhra na mantinel na Chrousta končí krásnou střelou, Bezděk se ale dokázal přesunout a vytlačit balon.
33:28 Vyloučen hráč #44 Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
33:10 Voštuv pokus trefuje připraveného Ponomareva pouze do ramene.
32:41 Novák sebral balon a přelétl celé hřiště, jeho střelu Bezděk zachytil.
29:03 Horažďovský pálí z úhlu, Ponomarev chytá.
27:49 Kunešovi se podařilo trefit balon z výšky, kladenskou bránu ale netrefil.
26:47 GÓL FbC Plzeň! 3:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #62 Matěj Vošta (3:3)
25:46 GÓL FbC Plzeň! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #39 Václav Zábran (3:2)
25:46 Krásnou střelou tahem se Malý trefuje do růžku a snižuje náskok Kladna.
24:47 Vyčichlo se snažil dorazit balon v předbrankovém prostoru, Ponomarev si ale i tento pokus pohlídal.
23:51 A hned vzápětí na druhé polovině hřiště vychytal Prudilův pokus Bezděk.
23:23 Ponomarev vychytal ránu Kuneše.
21:27 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #95 Marek Veselý (3:1)
21:27 Ránu Veselého Bezděk zvládl vyrazit, následně ale Chroust dorazil balon z výšky až za brankovou čáru.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny utkání vyhrává Kladno a může pokračovat ve své přesilové hře.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:47 Vyloučen hráč #44 Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
19:35 Horažďovský přehrává na mantinel, následná střela končí pouze v mantinelu.
17:45 Nahození na Kuneše, který se ještě dostává k teči si Ponomarev pohlídal.
14:02 Plzeň již v plném počtu, přesilová hra domácích vyloženou šanci nepřinesla.
13:45 Veselý znovu pouze do bloku.
12:46 Střela Veselého pouze do bloku.
11:58 Vyloučen hráč #22 Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za držení
11:20 Odložené vyloučení, Kladno zkouší v šesti.
10:18 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (2:1)
10:18 Malý zúročuje přesilovou hru, když vymetl šibenici domácí branky.
10:10 Vyloučen hráč #99 Ľuboš Šefčík družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
10:10 Hosté si vyzkouší první přesilovou hru utkání
09:29 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Vlastní branku družstva FbC Plzeň vstřelil #3 Václav Khek (2:0)
08:47 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #70 Vojtěch Novák (1:0)
08:47 Novák přehrává na mantinel, Louvar perfektně střelou z jedničky míří na zadní tyč.
08:25 Veselý z půlky posílá balon na Stůje čekajícího před brankou, ten se dostává k teči. Bezděk si tento pokus pohlídal.
07:01 Tomášek střílí z úhlu, kladenskou bránu netrefuje.
06:35 Voštovu ránu Ponomarev vyráží.
04:48 Ponomarev si připisuje první zákrok v utkání.
02:01 Louvar nahazuje na Nováka, ten těžkou náhru promáchl.
00:38 Louvar se pokusil prokličkovat ke střele, nakonec byl ale zastaven branícím plzeňským hráčem.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.