58
  • 58 57:37
    Black Angels

BLACK ANGELS - FBC Intevo Třinec  3:4
branky: 18. Magdalena Folková, 35. Adéla Košvancová, 36. Adéla Košvancová - 24. Adéla Šibrová, 35. Kateřina Macigová, 36. Kateřina Macigová, 49. Tereza Mikulová; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Markéta Antalová 20 - Simona Pytlíková 24; po třetinách: 1:0, 2:3, 0:1
60:00 Komentář domácích Vachule Martin (Asistent trenéra): Do zápasu jsme nastoupily až po 10 minutách, bohužel jsme netrfily prázdnou bránu. Děkujeme holkám za celou sezónu, jdeme si léčit bolístky a vidíme se příští sezónu. A ještě velké DÍK všem fanouškům.
60:00 Komentář hostů Laštůvka Šimon (Trenér): Zápas na krev, precizní dodržování taktiky, odhodlání vyhrát a obětovat se jedna pro druhou. Musím smeknout před hrou BA, nejtěžší soupeř letos. Kloubouček. Rozhodly maličkosti. Celou sérii jsme si užili a děkujeme tím soupeři. Děkujeme FANOUŠKŮM, nejšílenějším lidem, co znám. Holky, FINÁLE!!!!!!!!!!!!!! #clovecenezlobse
60:00 Střely ve 3. části: 11:4
57:37 Timeout BLACK ANGELS
57:36 Parádní blok Majerové.
55:41 Košťálová se natahovala po odraženém balonu před třineckou brankou, nedokázala včak balonek trefit přesně.
54:03 Antalová sebrala míček odražený od své tyče, zvýšení třineckého vedení se tak nekoná.
49:14 Antalová ramenem vykrývá střelu do horního růžku své branky.
48:35 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Tereza Mikulová, asistoval #19 Veronika Třinecká (3:4)
48:35 Mikulová střelou z dálky našla skulinu v brance Antalové, které byl dobře zakrytý výhled a nedokázala proto dostatečně reagovat.
47:59 Mišúnová se pokusila obtočit za brankou a nachytat Antalovou, ta na to ale neskočila.
47:01 Střelu Šárové Pytlíková vyrazila před sebe, kde na dorážku čekala Tůmová, stav ale stále nerozhodný.
46:37 Dalekonosná střela Košvancové nepotrápila Pytlíkovou.
45:03 Domácí v plném počtu.
43:03 Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za opakované přestupky
43:03 Třinec má druhou možnost zaskórovat z přesilovky, v předchozím pokusu se jim to podařilo těsně po ukončení početní výhody.
42:11 Pytlíkovou trefil míček a vyrazila ho za branku, clona ji ale perfektně zabraňovala ve výhledu a tak se třinecká brankářka chvíli hledala.
40:01 Třinec vítězí v úvodním vhazování poslední třetiny základní hrací doby.
40:00 Střely ve 2. části: 7:14
39:28 Rychlý pád Antalové do strany likviduje třineckou standartku.
39:24 Kapitánka domácích přihrála Antalové, Třinci se tak naskytla příležitost skórovat z nebezpečné standartky.
38:39 Antalová opět předvádí svou rychlou levou ruku.
35:11 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Adéla Košvancová, asistoval #64 Ester Janušková (3:3)
35:11 Hala šílí!!! V průběhu jedné minuty dokázaly ženy Black Angels dvakrát inkasovat, ale i podruhé dokázala kombinace Januškové a Košvancové udržet stav utkání nerozhodný.
35:03 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová, asistoval #19 Veronika Třinecká (2:3)
35:03 Ani Třinec na sebe nenechává dlouho čekat, druhým gólem se předvedla Macigová.
34:37 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
34:37 Domácí po protestech ihned nachází odpověď, po bleskové akci se prosazuje Košvancová.
34:27 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová, asistoval #13 Tereza Mikulová (1:2)
34:27 Další nához na bránu Třince, tentokrát před Antalovou čekala Macigová, která se postarala o to, aby situace skončila gólem.
33:54 Wojnarová nahodila míček na Antalovou, z čehož vznikla nebezpečná situace, gól však ne.
32:41 Třinecká napálila pouze brankovou konstrukci.
31:01 Střela Košvancové byla zblokovaná, ale i tak míček odskákal z předbrankového prostoru v těsné blízkosti tyčky.
26:43 Fricová nejprve trefila břevno, míček se k ní ale vrátil a tak vyslala i druhý pokus, který skončil zákrokem Pytlíkové.
25:16 Kiecková osamocená za osou hřiště, Antalová ale zlikvidovala její přízemní střelu.
23:47 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #19 Veronika Třinecká (1:1)
23:47 Těsně po skončení přesilovky Třinecká nachází na hranici malého brankoviště Šibrovou, která jen nastavila čepel, aby nasměrovala míček do branky Antalové.
22:34 Kiecková krosem přihrává přes celou šířku hřiště na Šibrovou, které míček ale nesedl přesně na čepel. Stav tedy stále trvá - 1:0.
21:43 Vyloučen hráč #3 Sára Bobková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
21:27 Hosté v šesti, Blaci budou v oslabení.
20:01 První vhazování druhé třetiny pro Třinec, který se ihned vyřítil dopředu a přestřelil branku.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
17:33 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Magdalena Folková bez asistence (1:0)
17:33 Smolný moment pro Třinec... Blaci se snažili přihrát do volného prostoru ve velkém brankovišti z rohu hřiště a Zoubková, která se tomu snažila zabránit pouze srazila míček za Pytlíkovou.
16:06 Janušková opět osamocena před Pytlíkovou, střela ale opět nekončí gólem.
13:28 Macigová nedokázala trefit skákající míček a nevstřelila tak gól do odkryté branky.
11:28 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #64 Ester Janušková.
11:28 Pytlíková už byla na zemi, ale Janušková se dostala do příliš velké blízkosti a nedokázala tak přehodit míček přes ležící brankářku.
11:28 Janušková byla faulovaná před Pytlíkovou, pojede proto nájezd.
09:17 Šnajdrová po srážce leží na zemi, spoluhráčky ji musely pocmoci ze hřiště. Doufejme, že to není nic vážného.
07:19 Kiecková dostala přihrávku na střed, střelou z první ale pouze přestřelila.
06:04 Blaci sice zatím mají větší držení míče, první střely se dočkali až teď.
04:41 Prudká střela končí na masce Antalové.
01:37 Antalová přichází s prvním důležitým zákrokem! Střelu od mantinelu likviduje reakčním zákrokem levou rukou.
00:01 V prvním vhazování zápasu vítězí Black Angels.
00:00 Statistiky nastupujících brankářek: BLACK ANGELS: Markéta Antalová: 83,75 % úspěšnost zákroků; 3,26 průměr obdržených branek FBC Intevo Třinec: Simona Pytlíková: 86,17 % úspěšnost zákroků; 3,01 průměr obdržených branek
00:00 Lídři obou družstev v Play-off: BLACK ANGELS: Adéla Košvancová: 15 KB, 9 G, 6 A FBC Intevo Třinec: Kateřina Macigová: 7 KB, 6 G, 1 A
00:00 Ve druhém zápase hraným ve Slezku Black Angels znovuobjevili svou ztracenou střeleckou formu. Čtyřmi body (2+2) zazářila Ema Košťálová a fantastický výkon předvedla i brankářka Markéta Antalová, která si vysloužila ocenění hráčky zápasu.
00:00 Za stavu 1:1 se série vrací zpět do Prahy. V prvním zápase Třinec překvapil své soupeřky perfektní obranou - brankářka Simona Pytlíková nepustila za svá záda ani jednu střelu domácích a mohla se tak po šedesáti minutách radovat z vítězství 0:2.
00:00 Dámy a pánové, vítejte u třetího rozhodujícího utkání semifinále 1. ligy žen mezi domácími BLACK ANGELS a hosty FBC Intevo Třinec.