3:4
    Petra BÍLÁ
    (Indrová)

Prague Tigers Nehvizdy - K1 Florbal Židenice 3:4p
branky: 3. Karolína Chvátalová, 22. Nikola Bursová, 44. Petra Šebestová - 11. Veronika Králová, 24. Monika Zimolová, 31. Natálie Janečková, 66. Petra Bílá; rozhodčí: Jan Sysel - Štěpán Weber; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 75; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 17 - Alena Večeřová 17; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:0, 0:1
70:00 Komentář domácích Gattnar Vít (Trenér): Dnes to byl výkon hodný této série. Úplně jsme za noc překopali herní systém a to jak v útoku a obraně, díky holkám za to, že přijaly a věřily. Nakonec rozhodla drobnost a situace na malém brankovišti. Asi to celkově doceníme později, teď to bolí a pár dnů bude.
70:00 Komentář hostů Starý Jiří (Trenér): Dnes velmi těžký zápas, soupeř hrál výrazně lépe než včera. Od nás poctivý koncentrovaný výkon po celých 60 min. Paly off se vším všudy, kdy jsme se museli vypořádat s nepříznivým vývojem a v prodloužení jsme to urvaly. Finále je naše!
70:00 Střely v prodloužení: 1:2
70:00 Ukončení prodloužení
65:34 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá, asistoval #39 Martina Indrová (3:4)
64:40 Horáková stíhaná dvěma soupeřkami se přes celé hřiště dostala až ke střele...mimo
64:00 Všechny hráčky teď sprintují tam a zpátky, termpo celého zápasu pokračuje i v prodloužení. Ztím žádná nebezpečná šance
62:08 Šebestová střílí, golmanka hostí pozorná
61:07 Janečková přestřeluje!
60:33 V 61. minutě se probudili domácí fanoušci
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:36 Vypadá to, že v Nehvizdech uvídíme prodloužení..
57:25 Mrázková fotbalově odvrací střelu
56:42 Závěr třetí třetiny je opravdu dramatický, a hrozně emotivní. Hráčky si nedávají nic zadarmo
55:57 Šebestová krosová přihrávka na Bursovou, tak střílí vedle
55:10 Mrázková se Steinbachovou v šanci!
54:30 Bursová ze středu chtěla prodloužit až do branky,
54:05 Němcová dovezla balonek Křížkové, nic z toho nakonec nebylo
53:20 Žambachová o centimetry míjí bránu Pilšákové
52:00 Horáková oklamala všechny protihráčky a utekla až na útočnou polovinu. Kombinaci s Křížkovou a Mrázkovou ale obránkyně Brna odhadly.
51:21 Balonek proletěl kolem Pilšákové brankovištěm
49:15 Viděli jsme pár akcí na obou stranách, hra se rychle přelévá, hráčky jsou aktivní a začíná to být drama
47:57 Bursovou ve výběhu sevřely tři soupeřky
47:20 Fuchsová zpracovala výhoz Pilšákové a vrací balonek před branku Tigers.
46:45 Hamerníková posouvá zpátky na Šebestovou, ta střílí z půlky
44:40 Hamerníková chtěla využít špatné rozehrávky hostů, Večeřová ale pozorná.
43:00 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová bez asistence (3:3)
43:00 Šebestová uloupila balonek soupeřce u manťáku, udělala 15 rychlých kroků a přihrála golmance hostí mezi nohy!!
41:25 Šebestová pálí od mantinelu Večeřová chytá vestoje
40:40 Tigers se snaží dotlačit balonek do sítě zuby nehty, břevno, golmanka, obránkyně, dorážka.......a nebyl to gól
40:00 Úvodní buly třetí části neproběhlo a Tigers hrají.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
39:30 Tigers znovu končí třetinu v početní převaze. Povede se jim toho využít?
39:15 Vyloučen hráč #46 Monika Jahodová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
39:00 Maťkak vyhazuje, Steinbachová mezi nohama proťukává na nabíhající Mrázkovou, ta zakončuje do golmanky
38:35 Tigers se teď těžko dostávají na balonek,
35:45 Nebezpečná šance hostů, brněnský hráčka promáhla před odkrytou brankou.
34:46 Teď sledujeme hru nahoru dolů ve vysokém tempu
34:00 Lamblová využila důraz u mantinelu a Tygřice se snaží přesunout na útočnou polovinu.
32:56 Brněnské hráčky jakoby chytily druhou mízu a pár minut si držely tlak
30:39 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #6 Petra Bílá (2:3)
30:39 Židenice využily i druhou přesilovku a dostávají se do vedení
30:12 Horáková na zabíhající Poštovou, které se nepovedlo přelstit golmanku hostí.
29:40 Pilšáková má za sebou několik zákroků a uvidíme další přesilovku Źidenic
29:31 Vyloučen hráč #16 Tereza Plánková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za blokování florbalky
26:45 Ani druhá přesilovka domácích nepřinesla gólovou šanci
24:19 Vyloučen hráč #20 Markéta Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
23:42 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #29 Monika Zimolová, asistoval #39 Martina Indrová (2:2)
23:42 Zimolová po standartce šla do výběhu a trefuje branku domácích.
22:40 Pilšáková se chytila dovlastní sítě...ufff, už jsme si myleli, že síťku rozvlnil balonek
21:10 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #10 Nikola Hamerníková (2:1)
21:10 Bursová pěkným squashovým úderem dostává Tigers do vedení!
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Tigers, kteří mají posledních pár vteřin přesilovky
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:50 Pár střel ze všech stran nakonec Horáková z úhlu trefuje boční síťku.
18:35 Na závěr první třetinyuvidíme i první přesilovku Tigers.
18:33 Vyloučen hráč #28 Veronika Muselíková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:25 Lamblová střílí, Večeřová balonek s přehledem chytá
15:20 Mrázková chtěla prostrčit balonek na Steinbachovou, brněnská obránkyně to na poslední chvíli odpinkla
14:25 Nebezbečná hopkavá střela od mantinelu Pilšákovou nepřekvapila
13:55 Voštiarová pěkný obranný zákrok holí přilepenou k palubovce.
13:40 Dvořáková se snažila najít Chvátalovou, balonek nesouhlasil
12:00 Králová promáchla přihrávku od mantinelu na středu.
10:19 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Veronika Králová, asistoval #43 Jitka Drápalová (1:1)
10:19 Hamerníková si na trestné židli sotva poseděla a Židenice vyrovnávají skóre během první přesilovky této série
10:04 Vyloučen hráč #10 Nikola Hamerníková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za zvedání florbalky
09:15 Mrázková přes střed na Němcovou, ta střílí skoro do víka
08:00 Hamerníková s Bursovou v přečíslení 2 na 1, Hamerníková střílí, ale není to gól
07:00 Rychlý protiútok Tigers končí za mantinelem
06:50 Toto nestandartní utkání je zatím plné standartních situací
05:50 Hamerníková sprintuje, snažila se najít Bursovou, to ale obě brněnské obránkyně čekaly
05:25 Hra se přesouvá z jednoho rohu do dalšího, soupeřky se střídají na balonku
04:03 Židenice se teď vyzkoušely standartku ze všech částí útočné poloviny, poslední pokus jim kazí Šebestová
02:47 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #14 Karolína Chvátalová, asistoval #85 Eliška Horáková (1:0)
02:47 Pěkná kombinace a Chvátalová trefuje nad nohu golmanky!
01:30 Němcová zavezla balonek na útočnou polovinu, nakonec ale zase hrají Židenice
00:55 Standartka domácích od mantinelu, Šebestová trefuje soupeřku před sebou
00:30 Steinbachová parádně obrala soupeřku o balonek a Tigers mohou hrát
00:01 Úvodní buly pro Židenice, které se drží na polovině domácích
00:00 Vítáme všechny příznivce florbalu, hlavně toho ženského, u sledování textového přenosu 2. zápasu semifinále 1. ligy žen. Dnes na domácí půdě přivítají Prague Tigers soupeřky ze Židenic, které si včera v Brně připsaly bod. Povede se Tygřicím sérii srovnat? To se dovíme na konci pořadu.