8:3
    Alžběta KOPŘIVOVÁ
    (Peteříková)

BLACK ANGELS - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 8:3
branky: 15. Adéla Košvancová, 16. Adéla Košvancová, 39. Eliška Nová, 43. Adéla Košvancová, 45. Dominika Tůmová, 45. Ema Košťálová, 51. Eliška Koželuhová, 57. Ester Janušková - 15. Kamila Kaslová, 26. Victoria Binědová, 58. Alžběta Kopřivová; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 14 - Anna Urbanová 29, Kateřina Valečková 0; po třetinách: 2:1, 1:1, 5:1
60:00 Komentář domácích Vachule Martin (Asistent trenéra): Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divakům. Zítra začínáme "od nuly" nový zápas. Děkujeme stržkám a mlžkám za pomoc při pořádání.
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Dneska nám to nesedlo, ale zítra je to zase od nuly a budeme znova bojovat. Děkujeme našim fanouškům za takřka domácí atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
59:01 Domácí hráčky nepouštějí Plzeň do zakončení.
58:34 Kuchařová si přisala další zákrok.
57:04 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #16 Alžběta Kopřivová, asistoval #91 Nela Peteříková (8:3)
57:04 Nához Kopřivové končí v brance.
56:24 GÓL BLACK ANGELS! 8:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková z trestného střílení (8:2)
56:24 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Kateřina Valečková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
56:24 Plzni nevyšel pokus vystřídat gólmanky a Janušková se dokázala prosadit.
55:14 Pokus Majerové sražen za mantinel.
54:45 Kuchařová vyráží hostující pokus.
53:34 Urbanová vyrazila střelu Kolkusové a poté se před brankou snažila dorážet Tůmová, ale ta už míček nedokázala trefit.
52:43 Raslová nebyla v útočném snažení podpořena a přihrála jenom domácí hráčce.
51:45 Koželuhová se před brankou obtočila do střely, ale už nedokázala přesně zakončit.
50:36 GÓL BLACK ANGELS! 7:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #33 Adéla Košvancová (7:2)
50:12 Tůmová tváří tvář Urbanové míjí branku.
49:27 Nová dokázala udržet míček a nepustit soupeřku do protiútoku.
49:03 Vyloučen hráč #95 Daniela Lorencová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
48:45 Kuchařové další dobrý přesun a dokázala zlikvidovat hostující šanci.
47:54 Šárová vystřelila nebezpečnou střelu a Urbanová dokázala míček vyrazit.
46:45 Hráčky Plzně nedokázaly zúročit standartku z rohu hřiště.
45:45 Košťálová má sebevědomí po poslední střele a zkoušela to znovu od pravého mantinelu.
44:52 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
44:52 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová bez asistence (6:2)
44:52 Košťalová dobrou inviduální akcí ještě podrtženou přesnou střelou a domácí odskakují Plzni.
44:33 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Dominika Tůmová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (5:2)
44:33 Tůmová vyslala dobrou střelu a její střela letěla nad ramenem Urbanové.
43:24 Janušková znovu aktivní a připisuje si další střelu.
43:11 Kuchařová si připisuje další zákrok a má více práce než v předchozích třetinách.
42:18 GÓL BLACK ANGELS! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Adéla Košvancová, asistoval #64 Ester Janušková (4:2)
42:18 Košvancové to dneska lepí a kompletuje hattrick.
40:01 Začala nám třetí třetina toho velmi zajímavého utkání.
40:00 Střely ve 2. části: 11:3
39:54 Blekyně ubránily hostující protiútok.
38:52 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #33 Adéla Košvancová (3:2)
38:52 Nová z vrcholu přesilovkové formace se trefuje přesně k tyči.
38:06 Vyloučen hráč #21 Ivana Drugdová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
38:06 Drugdová v souboji byla tvrdší a půjde si sednout na trestnou lavici.
37:35 Janušková dostala míček před branku, kde bohužel netrefila míček.
37:23 Nová ztratila míček a nakonec se Přerostová dostala ke střele. Ta ale branku míjí.
35:45 Košvancová se prokličkovala až do střely, která ale nedoletěla až do brány a tak mohla znovu úřadovat před brankou Janušková.
35:01 Drugdová se málem dostala k míčku.
34:56 Střela Šárové zablokována hostující obranou.
33:46 Kuchařová nedokázala chytit odražený míček a ten málem mohl skončit v domácí brance.
33:01 Folková poslala míček jenom do druhého rohu.
32:17 Skrýtá střela od Šárové a gólmanka hostí musela reagovat na poslední chvíli.
30:51 Střela od Nové těsně prolétla vedle branky.
29:30 Bejčková těsně míjí domácí branku.
27:54 Janušková nepropálila hostující blok.
25:58 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #98 Kamila Kaslová (2:2)
25:58 Binědová trefuje míček ze vzduchu a Kuchařová už se nedokázala přesunout k tyči.
24:51 Košťálová připravila palebnou pozici pro Přerostovou, která selhala v zakončení. Domácí hráčky mají míček.
23:13 Janušková dobře pracovala před brankou a dokázala se dostat do zakončení. Bohužel pro Blecky trefila jenom horní tyč.
21:54 Peteříková svojí neohrozila Kuchařovou.
20:01 Tentokrát vyhrály první buly hráčka z Plzňe.
20:00 Střely v 1. části: 13:5
19:59 Domácí hráčky dokázaly v první třetině diktovat tempo zápasu.
19:34 Souboj u mantinelu. Hráčky Plzňe budou rozehrávat.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:34 Majerová dobře před brankou blokuje střely.
17:45 Závar před hostující brankou, končí střelou nad branku.
15:45 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Adéla Košvancová, asistoval #26 Magdalena Folková (2:1)
15:45 Košvancová znovu volná a i tentokrát se nemýlí.
14:51 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #95 Daniela Lorencová (1:1)
14:51 Hráčky Plzňe dokázaly odpovědět.
14:19 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
14:19 Janušková má velkou zásluhu na tomhle gólu, když vybojovala míček a přihrála volné Košvancové, které se nemýlila a dává první branku.
13:45 Janušková získala míček, ale poté už nedokázala dostat míček na své spoluhráčky.
12:12 Kuchařová chytá dorážku od Drugdové.
11:02 Další střela od levého mantinelu, tentokrát musela hostující gólmanka chytit míček napodruhé.
10:00 Střela od levého mantinelu a Urbanová míček chytá.
09:34 Košvancová dostala míček před branku, kde se snažila dorážet Janušková.
08:41 Střela od Kupilíkové sražena mimo branku.
07:22 Blekyně znovu získaly míček, ale jejich snaha k zakončení nevedla.
06:54 Košvancová netrefila beckhadem branku.
06:34 První zákrok Kuchařové.
06:10 Bejčková netrefila domácí branku.
04:41 Janušková prošla plzeňskou obranou, ale bohužel už nedokázala zakončit.
02:34 Domácí hráčky zatím lepší a nepouštějí Plzeň k míčku.