60
  • 60 59:54
    2

Florbal Chomutov - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 8:6
branky: 6. Natálie Königová, 7. Michaela Voráčková, 9. Michaela Voráčková, 9. Petra Malecká, 20. Veronika Bímová, 29. Simona Pilíková, 43. Adriana Hýsková, 48. Veronika Bímová - 7. Ivana Drugdová, 7. Anna Alexandra Suková, 19. Victoria Binědová, 22. Kamila Kaslová, 24. Ivana Drugdová, 40. Victoria Binědová; rozhodčí: Daniel Castrillo - Martin Procházka; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 182; zásahy brankářů: Lucie Brandejská 20 - Anna Urbanová 29; po třetinách: 5:3, 1:3, 2:0
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Chválím holky za obětavý výkon, byl to statečný, leč marný boj. Doufám, že rozhodující utkání bude důstojná podívaná. V úterý na viděnou v Plzni.
60:00 Komentář domácích Hýsek Martin (Trenér): Jsem si jist, že bych mohl zkopírovat to co jsem psal včera, prostě zápas play-off se vším všudy. Těšíme se na rozhodující utkání, bude to bitva, děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 14:9
59:54 Vyloučen hráč #21 Veronika Bímová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
59:01 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:30 Hosté stahují brankářku z brány a jdou do šesti.
57:51 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
57:30 Hostující hráčky kombinují přihrávky za svojí bránou a rychle se posouvají do útoku.
56:30 Začíná se už hrubě množit hra na tělo, která začíná přesahovat všechny možné meze florbalového utkání.
55:30 Chomutov už přibližně dvě minuty v obranném prostoru u své brány.
55:01 Každou minutou mám čím dál tím větší chuť oznámit, že takto vyhrocené utkání tady za celou sezónu ještě nebylo.
53:01 Situace pobízí k emocím, neuvěřitelně napínavý souboj s těžce přemožitelnou atmosférou diváků v publiku.
51:01 Domácí nezvládli využít přesilové hry.
50:01 Chomutov bude mít delší přesilovou hru než bylo očekávano.
49:01 Úraz domácí hráčky a hostující Kaslová tělesně zaútočí na domácí hráčku.
49:00 Vyloučen hráč #98 Kamila Kaslová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
48:01 Chomutov dostal také možnost vyzkoušit si přesilové hry.
47:38 Vyloučen hráč #16 Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
47:18 GÓL Florbal Chomutov! 8:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Veronika Bímová, asistoval #17 Petra Malecká (8:6)
46:01 Rázková to umí, senzační pokrytí míčku a přechod do útoku.
45:14 Tým Chomutova hraje v plném počtu, hostující hráčky nedokázali využít své přesilové hry.
45:01 Atmosféra ve sportovní hale přesahuje veškeré meze, neuvěřitelný výkon domácích fanoušků zvládl ohromit celý hostující tým.
44:01 Je viditelné jak je realizační tým domácích naprosto nespokojen s průběhem utkání.
43:13 Vyloučen hráč #21 Veronika Bímová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:01 Na míčku opět hráčky hostujícího týmu snažící se vyrovnat.
42:10 GÓL Florbal Chomutov! 7:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #31 Klára Armstarková (7:6)
42:01 Armstarková válí a dostává se přes celý hostující útok.
41:01 Chomutov na míčku a Plzeňské ženy hned tvoří tlak.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým Florbal Chomutov, který v okamžiku ztrácí míček.
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
39:05 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #98 Kamila Kaslová (6:6)
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:01 K dnešnímu utkání ze sportovní haly přihlíží 182 diváků.
37:01 Nepřesná přihrávka mezi domácími hráčky vede ke ztrátě míčku.
36:01 Oba týmy mají prostřídáno a do útoku se hned dostává Chomutov.
35:01 Hosté nezvládli využít přesilové hry, na míčku je Chomutov.
34:01 Domácí se zatím drží ve slušné obranné pozici, Plzeň se nedostává k mnoha šancím.
33:06 Vyloučen hráč #9 Barbora Suková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
33:01 Ve vzduchu se od rozhodčích pohybuje vyloučení pro Chomutov.
32:01 Další nevydařený útok hostujícího družstva, Chomutov má další možnost ke vstřelení branky.
31:01 Morová nastavuje tělo a schytává střelu od hostující Lejbové.
30:01 O míček po zákroku domácí Königová přichází hráčka z hostujícího týmu.
29:01 Míček na čepeli mají hráčky Plzně, které se hned pokouší vyrovnat.
28:51 GÓL Florbal Chomutov! 6:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková z trestného střílení (6:5)
28:01 Míček poslán mimo hřiště a rozehrává hostující Bejčková.
27:01 Vyhrocená bitva o míček v před brankovém prostoru u hostů, míček ze souboje vyváží hráčky Plzně.
26:00 Bímová přihrává Malecké, která pokouší střelu, tu však hostující Urbanová vyráží.
25:01 Viditelně faulována hráčka hostů, závěrem situace je volný úder pro Plzeň na domácí straně.
24:01 Domácí hráčky jsou nucené k rychlým návratům do obrany.
23:05 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Ivana Drugdová, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (5:5)
23:01 Kopřivová nahazuje před domácí bránu, kde už čekají její spoluhráčky.
22:01 Rozhodčí píská nadzvedávání florbalky a hostující hráčky mají volný úder na straně Chomutova.
21:29 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #79 Victoria Binědová (5:4)
21:01 Morová sama s míčkem a pomalu se dostává do útoku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:24 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Veronika Bímová, asistoval #11 Adriana Hýsková (5:3)
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (4:3)
18:01 Hostující hráčky na útočné polovině.
17:01 Suková Barbora přihrává na Fojtíkovou, která střílí, ale od brankářky hostujících se míček odráží k Malecké.
16:01 Domácí si přihrávají na středu, ale nakonec se rozhodnou vrátit na svou polovinu a vystřídat.
15:01 Chomutovské hráčky jsou opět i s míčkem na útočné polovině.
14:01 Hostující Špetová si perfektně pokryla míček a pokračuje v útoku.
13:01 Chomutov se už delší dobu nezvládl dostat k míčku.
12:01 Hosté kombinují přihrávky na své polovině.
11:01 Hostující Kaslová pokouší domácí Brandejskou, ale ta je připravena a míček odráží mimo hřiště.
10:01 Chomutov fauluje a standardku mají ze středu hřiště hosté.
09:01 Skvělé zachycení míčku domácí Hýskové, která se hned posouvá do útoku.
08:38 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (4:2)
08:04 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #93 Michaela Voráčková, asistoval #14 Simona Pilíková (3:2)
08:01 Neuvěřitelná samostatná akce Pilíkové až do hostujícího před brankového prostoru.
07:01 Hostující tým neváhal ani minutu a okamžitě vyrovnal skóre.
06:57 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #42 Terezie Lejbová (2:2)
06:40 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
06:21 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #93 Michaela Voráčková, asistoval #11 Adriana Hýsková (2:0)
06:01 Pilíková si nahazuje míček a běží do útoku.
05:20 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #12 Natálie Königová, asistoval #14 Simona Pilíková (1:0)
05:01 Hostující hráčky pokusili první nadějný útok, ale hned na polovině domácích ztrácí míček a Chomutov jde do protiútoku.
04:01 Chomutov se dostal až na útočnou polovinu, kde po zákroku obránců ztrácí míček.
03:01 Hýsková se pokusila vystřelit, ale zapomněla za sebou míček.
02:01 Domácí Bímová si profesionálně vybojovala míček a zakládá útok.
01:01 Chomutov má první střelu na bránu.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň.