• 60 59:21
    7:2
    ()

IBK Hradec Králové - TJ Centropen Dačice 7:2
branky: 3. Denisa Drahokoupilová, 14. Natálie Žídková, 21. Aneta Zeiplová, 31. Eliška Benešová, 52. Lucie Tomášková, 57. Natália Fernézová, 60. Tereza Kautská - 18. Karolína Petrlíková, 26. Adéla Lélyová; rozhodčí: Filip Neumann - Ondřej Jiránek; vyloučení: 5:5; využití: 3:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 26 - Kateřina Pospíchalová 33; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:0
60:00 Komentář domácích Netolický Štěpán (Asistent trenéra): Je to tam! Cíl, který jsme si před sezónou dali. Asi se v tomhle s kolegou v názorech rozejdeme. Myslím si, že i přes úplně ne povedenou hlavní část, jsme ukázali, že jsme byli lepším týmem. Stojím si za tím, že v každém zápase. Na druhou stranu chci pochválit Dačice, které jako nováček téhle soutěže hráli obětavě. Co mě mrzí, že se dozvím, že vlastně za vražení přes mantinel může naše Kuklenská hala. A poté si občas připadám, jak kdybych koukal na Neymara. Je to playoff a tvrdší florbal k tomu patří a jsem jen rád, že to tak je. Ale představoval bych si, že když jeden tým jde do soubojů tvrdě, tak pak ty tvrdý souboje ustojí. Pardon. Ale jinak přeji Dačicím hezký zbytek sezony a úspěchy v následujících. Určitě se jako nováček neztratili. Velké díky patří našim fanouškům a holkám, za to jak tuto sérii zvládly. Teď se jdeme připravovat na Třinec.
60:00 Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér): Dneska to bohužel nevyšlo, ale to je sport. Zápas to byl vyrovnaný, v tempu, možná až moc nahoru dolů bez nějaké mezihry od obou týmů. Divákům se ale musel líbit. Rozhodla schopnost využívat početní převahy, další branky jsme pak inkasovali při hře bez brankářky při snaze dohnat třígólové manko. Soupeři gratuluji k výhře a k postupu do dalšího kola, divákům v hale za skvělou kulisu, včetně hrstky těch, kteří vážili dalekou cestu, aby nás při dnešním boji podpořili. Díky i všem, co drželi palce na dálku u onlinu. Největší díky ale patří holkám, které ze sebe dneska vydaly opravdu vše, co v nich bylo, makaly, dřely ... bohužel nám ale dnes nebylo přáno. Díky jim za celou sezónu, práci a progres, který udělaly. A budeme se těšit za rok. Vrátíme se silnější.
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
59:21 GÓL IBK Hradec Králové! 7:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #51 Tereza Kautská bez asistence (7:2)
58:12 Čečotková si na posledním v oslabení dovolila kličku, která byla vysoce efektní i efektivní.
57:11 Vyloučen hráč #51 Tereza Kautská družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
56:50 GÓL IBK Hradec Králové! 6:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #67 Natália Fernézová bez asistence (6:2)
56:41 Hosté stále na míčku v šesti, ale do větších šancí se nedostávají.
55:40 Dačice v šesti
55:12 Timeout TJ Centropen Dačice
54:55 Dačice vysouvají presink, ale hradecké si umějí poradit i 1 na 1.
52:19 Némethová ulehá k zemi, opět ji zradilo její koleno.
51:55 GÓL IBK Hradec Králové! 5:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #31 Lucie Tomášková, asistoval #46 Aneta Zeiplová (5:2)
51:30 Hradec má šanci rozhodnout dnešní utkání, ale Tomášková místo prázdné branky trefuje basketbalový koš. A znovu! Lucie tref to!
50:13 Vyloučen hráč #6 Denisa Kolářová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování florbalky
50:13 Vyloučen hráč #68 Karolína Petrlíková družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
49:43 Utkání se začíná značně přiostřovat, přeci jen jde o hodně a každý na  hřišti nechává pro svůj tým vše.
48:33 Kašparová dál kraluje ve své svatyni a posílá pozdravy do Náchoda.
47:09 Vyloučen hráč #75 Natálie Žídková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:55 Golmanka Kašparová dnes drží svůj tým, mimo jisté zákroky exceluje i neustálou komunikací se svou obranou
45:30 Diváci stále fandí z plných plic. Děkujeme!
44:44 Skvělá rozehra IBK, kdy se po serii několika nahrávek z první dostaly holky až k brance.
41:12 Kautská se ve vlastním oslabení hnala do útkou, ale dačická trenérka byla dostatečně důrazná, aby ji zastavila.
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
39:49 Vyloučen hráč #31 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
37:10 Fernézová dnes již poněkolikáté pálí do bloku. Čobol, už to tref!
34:42 Dačické přidávají další srdnatý blok.
33:37 Hráčky z dačického Centropenu se hnaly do útoku, ale nic z toho, skončily jen v rohu.
31:34 Hradec se dnes prezentuje kvalitní trpělivou rozbíhanou rozehrou a očividně to vychází.
30:15 GÓL IBK Hradec Králové! 4:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #17 Eliška Benešová, asistoval #51 Tereza Kautská (4:2)
29:34 Tomášková bojuje jako správná lvice, věří si a fanouškům i trénérům dělá svými výkony pravidelně radost.
25:55 A jedna z nich se právě prosazuje a Dačice se tak přibližují na rozdíl jediného golu.
25:54 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #8 Šárka Divišová (3:2)
25:30 IBK zatím v oslabení úspěšně brání a chvílemi i hraje na balonku, nesmíme ale nic podcenit, Dačice mají ve svých řadách nebezpečné hráčky.
24:29 Vyloučen hráč #17 Eliška Benešová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
24:04 Přerušení ve hře, hradecká hráčka chvíli ležela na hrací ploše, ale na pomoc jí přispěchalo spoustu lidí, a tak se s jejich pomocí odebrala na střídačku.
23:34 Nepřesná nahrávka z holí hradeckých, ale míček se jim rychle vrací.
20:30 Tak tohle byla nádhera v podání přesilovkové lajny IBK. Némethová nahodila míček a Zeiplová z výšky doklepla míček do branky, přesně tak, jak hraje přesilovky mužské áčko Tatranu.
20:25 GÓL IBK Hradec Králové! 3:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #46 Aneta Zeiplová, asistoval #28 Simona Némethová (3:1)
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:27 Vyloučen hráč #15 Barbora Šmahelová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
18:12 Dačice se prosazují po důrazu před brankou a snižují.
17:21 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #68 Karolína Petrlíková, asistoval #8 Šárka Divišová (2:1)
16:45 Tyčka zazvonila po tvrdé střele IBK. Benešová si troufla mezy dvě, ale byla obrána.
14:00 Némethová z posledního nabila Žídkové a ta se svou dělovkou nemýlila.
13:59 GÓL IBK Hradec Králové! 2:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková, asistoval #28 Simona Némethová (2:0)
13:25 Vyloučen hráč #8 Šárka Divišová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
13:11 Křemelová dává nebezpečnou nahrávku na střed, ale spoluhráčky.
12:13 Hradec teď výborně držel sevřené hosty v útočném pásmu, ale Pospíchalová pohotovým zákrokem likviduje střelu Miholové.
09:35 Kovářová by se neztratila ani v Realu Madrid, právě totiž skvěle odvrátila útok Dačic dlouhým výkopem.
07:34 Stehlíková se hravě vymotala ze sevření dvou hostujících hráček a uklidnila hru na beky.
06:03 Sekanici před hradeckou brankou uklidnila až Kašparová, následně se do protiútoku hnala Fernézová, ale nezakončilla.
04:40 Tlapáková se chvilku nacházela sama před bránou po povedeném náhozu Némethové, ale míček do branky nedotlačila.
02:25 GÓL IBK Hradec Králové! 1:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #34 Denisa Drahokoupilová, asistoval #46 Aneta Zeiplová (1:0)
02:15 Na začátku utkání tu hned máme sérii vyloučení. Divišová usedá na trestnou lavici po velice tvrdém zákroku na Tomáškovou.
02:04 Vyloučen hráč #8 Šárka Divišová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře
01:30 Vyloučen hráč #67 Natália Fernézová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
00:50 Úvodní buly pro domácí, kteří se zatím drží na míčku a trpělivě rozehrávájí.