• 62 61:50
    6:5
    (Dvořáková)

EAV SK Jihlava - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:5p
branky: 4. Klára Šulová, 29. Barbora Levová, 38. Markéta Jašková, 54. Tereza Vytisková, 55. Klára Šulová, 62. Kateřina Bícová - 2. Linda Hyksová, 17. Sabina Slováková, 33. Linda Hyksová, 41. Linda Hyksová, 51. Kamila Macejáková; rozhodčí: Jan Barimov - Jan Beránek; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Jana Vyrobíková 20 - Melisa Poláčková 21; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:2, 1:0
70:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Nejlepší zápas série. Napínavé a dobré utkání. Na začátku utkání jsme hralí dost nervózně a z toho vycházela velká spousta chyb. Od druhé poloviny 1. třetiny jsme se už chytli a u míčku jsme byli spíše my, což jsme i chtěli. Soupeř díky našim vlastním chybám, které dobře využil, zůstal stále ve hře. Holky bojovaly a i vkdyž jsme prohrávali, tak věřily a makaly a za to jim děkuji. Děkujeme soupeřům a přejeme šťastnou cestu domů.
70:00 Komentář hostů Schindlerová Michaela (Vedoucí): Asi nejlepší zápas série s napínavým závěrem. Bohužel s hořkým koncem pro nás. Škoda nepovedeného momentu ve třetí třetině. Velká škoda, že se nám nepodařilo odskočit na vícebrankový rozdíl dříve, než ve třetí části. V prodloužení už je to 50/50 a domácí byli o ten kousek šťastnější. Děkujeme za zápas jak soupeři, rozhodčím, tak divákům. A soupeři také hodně štěstí v Třinci.
70:00 Střely v prodloužení: 4:3
70:00 Ukončení prodloužení
61:51 Po plácené na středu hřiště se míček dostal k Bícové a ta na druhý pokus proměňuje
61:50 GÓL EAV SK Jihlava! 6:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #17 Dominika Dvořáková (6:5)
61:07 Obrovská šance Brna. Hráčka v samostatném úniku přestřelila bránu.
60:01 A je to tady. Prodloužení. Noční můra všech kardiaků.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:59 Zápas jako z  filmu. O výhře rozhodne prodloužení, nebo nájezdy.
59:10 Obě obrany nechtějí pustit soupeře do vážnější šance. Hraje se dost na středu hřiště.
58:05 Brno v šanci rozhodnout zápas, ale hráčka bránu přestřelila.
57:45 rychlý útok Brna, ale přihrávka šla na paty
57:09 Utočit do obrany Brna bych nechtěl ani já. Obrana Brna je dnes výborná.
56:50 Teď míček drží Jihlava, snaží se najít cestu k bráně.
55:58 Hraje se jako tenis ze jedné strany na druhou.
55:44 Tempo se hend zvýšilo.
54:49 A je srovnáno! Uvidíme ještě dost napínavý konec utkání.
54:48 GÓL EAV SK Jihlava! 5:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová, asistoval #11 Tereza Vytisková (5:5)
54:37 Zavár před hostů!!!
53:56 GÓL EAV SK Jihlava! 4:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #35 Veronika Krčálová (4:5)
53:14 Vyloučen hráč #11 Kamila Macejáková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
53:14 Vyloučen hráč #9 Veronika Rozenbergová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
52:51 JIhlava nemůže najít recept na branku.
52:30 Nenápadnou střelu lape golmanka hostů.
52:00 Jihlava tlačí, neche nechat soupeřky vydechnout.
51:36 Jihlava z dobré standartní situaci trefuje pouze blok.
50:53 Dosti kuriózní gól. Po odrazu od tyče se míček dostal k  hráčce Brna, kterou míček spíše trefil.
50:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #11 Kamila Macejáková bez asistence (3:5)
50:34 Brno promáchlo další šanci! Brněnská útočnice s číslem 7 si mohla připsat už 4. branku.
49:58 Brněnská útočnice promáchla tutovou šanci.
49:23 JIhlava zatím perfektně brání a nepouští soupeřky k větším šanci.
48:45 Jihlava opět v oslabení, domácí diváci svému týmu věří, že ubrání.
48:31 Vyloučen hráč #16 Kateřina Bícová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
47:38 Krčálová starší si teď vysloužila potlesk za krásnou střelu.
47:15 Další chyba v rozehrávce a další rychlý protiútok Brna. Obrana se stihla vrátit a bude se hrát z rohu.
46:42 Prázdná brána JIhlavy, šance Brna, ale kde se vzala, tu se vzala kouzelná ruka domácí golmanky, která chytá nemožné.
46:31 Jihlava neví kam s rozehrávkou.
45:15 Samostatný únik Brna si pohlídala domácí golmanka.
43:59 Z branky Brna se stala střelnice a lítá tam jeden balónek za druhým.
43:38 Utočnice Brna si zahrála baseball a ze vzduchu trefila balónek, branku minula o centimetry.
43:18 Bícová ve velkké šanci trefuje ze steřdu hřiště tyč.
42:55 Brno se zabydlelo hluboko na své polovině.
42:27 Jihlava u míčku a hledá cestu k bráně.
41:59 JIhlava nechce prohrávat a tlakem na bránu soupeře bojuje o další gól.
41:00 Hyksová na druhý pokus střílí gól a završuje tím svůj hattrick.
40:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #16 Sabina Slováková (3:4)
40:25 Dobrý blok Jihlavy.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:21 Jeden blok za druhým. Hráčky Brna se do střel vrhají, jak slepice po flusu.
37:59 Šulová našla dokonalou nahrávkou přes tři florbalky svou spoluhráčku a ta to už neměla težké.
37:58 GÓL EAV SK Jihlava! 3:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #64 Klára Šulová (3:3)
37:46 Následná rozehrávka končí v bloku brněnských hráček.
37:36 Protiútok JIhlavy! Bícová do toho plácla jednou rukou, jakoby ten míček ani nechtěla.
37:10 Teď jsme se u stolku shodli, že největším trnem v patě JIhlavy je rozehrávka a ztráty v ní.
36:21 Další rychlý protiútok Brna. Obrana se stihnula vrátit.
35:51 Jihlava opět u míčku a snaží se najít cestu k bráně hostů.
35:12 Rozehrávka JIhlavy skončila v rohu u obránkyně Brna.
34:35 Brno má vedení na své straně a tak se zatahuje níž ke své bráně.
33:44 Hra je teď dost statická, Jihlava vyčkává co Brno s míčkem vymyslí.
32:34 Brno zase využilo chyby v rozehrávce a po rychlém protiútoku zase vrací vedení.
32:33 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
31:55 Krčálová mladší prošla hřistěm, jako nůž máslém, a poté vybojovala nebezpečnou stadartku.
30:55 Teď je to nahoru a dolů, jeden souboj za druhým. Držení míčku 50/50. Tenis v hale.
30:20 Teď po dlouhé době déle u míčku.
29:35 Jihlavě jeden gól nestačí a dál buší na vrata od brněnské brány.
28:59 Sniper Levova přesnou střelou ztrefuje horní roch brány a vrací Jihlavu do hry.
28:51 GÓL EAV SK Jihlava! 2:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #50 Barbora Levová, asistoval #17 Dominika Dvořáková (2:2)
28:11 Brno je už, minutu a půl v tlaku JIhlavy.
27:42 Další obrovská šance domácích. Vytisková promáchla.
27:38 Nenápadný padáček z florbalky brněnské obránkyně dopdl velde brány.
26:59 Tutová šance Jihlavy! Golmanka vytáhla zázračný zákrok z klobouku.
26:44 Kličkou takzavně : "pojď sem, kam jdeš" se dostala Šulová přes 2 protihráčky.
26:40 JIhlava zase kombinuje na vlastní půce.
26:28 Hra se zastavila, kvůli oštření domácí golmanky.
25:22 Teď zase výpad JIhlavy, obrana se stihla vrátit.
25:05 Výpad Brna končí na hrudi golmanky.
24:35 "Hned! Hned!" našemu expertovi se hra Jihlavy zdá pomalá. Musím s ním souhlasit.
24:20 Další nepřesnoti v rozehrávce Jihlavy.
23:14 Vytisková zkusila jednou rukou štestí, ale florbal se hraje obouma! Míček letí mími bránu.
23:04 Nyní se hráčky Brna snaží rozehrát, ale nemají kam.
22:54 Obě obrany jsou dnes zatím výborné.
22:35 Jihlava odráží jeden pokus za druhým.
22:11 Po delší době jsou u míčku holky z Brna.
20:55 Jihlava hned ze začátku třetiny tlači a buší na bránu hostů.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:55 Brno drží míček za bránou a chce si pohlídat zbytek třetiny.
19:00 Další nepřesnot v rozehrávce Jihlavy, míček po střele končí na mantinelu.
18:38 Obránkyně Brna teď na poslední chvíli zachytila přihrávku na volnou hráčku Jihlavy, která by to měla do prázdné brány už jednoduché.
18:15 Brno nepouští Jihlavu k ničemu. Jihlava už neví kudy.
17:22 U míčku zase JIhlava, ale pouze kombinuje kolem bloku hostů.
16:43 Hosté využili další chyby v rozehrávce Jihlavy a po krásné střele o tyč si vrací vedení zpátky.
16:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Sabina Slováková, asistoval #7 Linda Hyksová (1:2)
15:55 Hráčky Brna jsou teď bezradné proti výbirně fungující dvojici Krčálová, Dolejší, které tvoří pomyslnou zeď na polovině domácího celku.
15:35 Dvořáková trefuje tyč!!
14:50 U míčku zase Jihlava, ale jsou to pouze kombinace na vlastní polovině.
14:15 Dolejší v obraně nekompromisní.
13:43 Hra je spíše čekaná na chybu soupeře.
12:45 Jihlava kombinuje na půlce hostů. Boužel pro ně, Brno postavilo před vlastní bránou zeď.
12:06 Jihlava teď neví co s míčkem. Brno perfektně tlačí na rozehrávku soupeře.
11:00 Teď dobrý projektil směrem na bránu hostů. Golmanka je však připravená.
10:05 Až teď se ke slovu dostala zase JIhlava.
09:40 Brno teď výborně drží v zámku  domácí.
08:55 U míčku teď Brno. Jihlava jen vyhazuje. To je icing.
07:40 Hosté kombinují a kombinují, ale ne a ne najít cestičku pro koncovou nahrávku.
07:33 Rozhodčímu se nelíní ostřejší zákroky jedné z hráček domácího celku.
07:10 JIhlavský blok zatím drží jako zeď.
06:13 Po chybě v rozehrávce musela Levová zatáhnout za záchranou brzdu. V důsledku toho má Brno přesilovku.
06:12 Vyloučen hráč #50 Barbora Levová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání
05:45 Hraje se nahoru a dolu. Umíčku spíše domácí.
05:00 Po strátě Jihlavy, Brno v šanci. Míček domácí golmanka slupla jak malinu.
03:44 Nenápadná střela Šulové propadla až za brankovou čáru. Jihlava srovnává na 1:1.
03:43 GÓL EAV SK Jihlava! 1:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová, asistoval #29 Markéta Jašková (1:1)
01:47 Po pasáži, kdy se míček pohyboval ve středním pásmu, se Brno dostalo do breaku a střílí první branku dnešního utkání.
01:46 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #28 Jana Skořinská (0:1)
01:25 Krčálová mladší nahodila balónek, ten letí mimo.
00:25 Brno hned po rozehrání má standartku, ze které prověřuje domácí golmanku.
00:01 Dámy a pánové, je to tady. Rozhodující zápas série. Vyhraje zkušené Brno, nebo Jihlava plná mladých nadějí?