• 60 59:57
    4:2
    ()

TJ Centropen Dačice - IBK Hradec Králové 4:2
branky: 3. Barbora Šmahelová, 28. Adéla Lélyová, 39. Gabriela Křemelová, 60. Gabriela Křemelová - 29. Tereza Hvězdová, 29. Lucie Tomášková; rozhodčí: Jan Barimov - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Kateřina Pospíchalová 22 - Aneta Kašparová 19; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:0
60:00 Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér): Včera byl lepší Hradec a zaslouženě vyhrál, dnes to bylo přesně naopak a první vítězství v sérii jsme zaslouženě získali my. Jsem rád, že nás nesrazil krátký výpadek ve druhé třetině a bez nějakých velkých problémů jsme svým chtíčem a poctivostí ustáli i snahu o tlak v závěru utkání. Díky soupeři za zápas, přeji šťastnou cestu domů a budeme se těšit na středu, kdy se, pevně věřím, popereme s nepříznivými podmínkami lépe, než v úvodním zápase této dle očekávání vyrovnané série. Závěrem ještě děkuji divákům za podporu a samozřejmě našim holkám za předvedený výkon.
60:00 Komentář hostů Netolický Štěpán (Trenér): První třetinu jsme se prali s povrchem a nešlo se nám dostat do hry, jakou chceme hrát. Od druhé třetiny si troufám říct, že jsme byli lepším týmem, ale obětavost domácích bránit jejich svatyni jim přineslo ovoce. My jsme to nedokázali překonat. Ve středu budeme připraveni sérii ukončit pro náš prospěch. Díky soupeři za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 4:7
59:57 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #11 Gabriela Křemelová bez asistence (4:2)
59:57 Zmatek před brankou Hostí. Gabrila Křemelová vystřelila Dačicím 3.zápas.
59:30 Emoce stupňují.
59:00 Probíhá poslední minuta utkání.
58:45 Došvih od Ficové.
58:35 Dačice na míčku.
58:00 Lucie Bártů netrefuje prázdnou branku.
57:48 Timeout IBK Hradec Králové
57:47 Hosté s prázdnou brankou.
56:25 Ošklivý pád měla Denisa Kolářová a v bolestech se belhá na střídačku.
55:09 Distelová dostala naloženo od protihráčky a svůj hněv si vybyla na mantinelu.
54:29 Křemelová při zakončení zlomila svou hůl.
53:08 Kašparová vyškrábla střelu Distelové.
50:21 Lélyová trefuje horní tyčku.
49:12 Špatný výhoz Pospíchvalové nadělal dačickým holkám velké problémy. Rosolové se povedlo vyhodit.
48:30 Hvězdová napaluje míček do boční sítě.
47:56 Domácí v plném počtu.
47:32 Kozlová trefuje tyčku.
45:56 Vyloučen hráč #8 Šárka Divišová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:43 Hosté v plném počtu.
43:43 Vyloučen hráč #58 Karolína Kovářová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
43:26 Diváci začali fandit.
42:00 Dačicím se nedaří dostat na míček.
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:00 Probíhá poslední minuta druhé části.
38:52 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #11 Gabriela Křemelová, asistoval #3 Aneta Lisová (3:2)
38:52 Křemelová doráží střelu Lisové.
37:30 Lélyové ve vyložené šanci promáchla.
33:29 Míček propadl Pospíchalové mezi nohama, však stihla ještě zareagovat a míče odkopová pryč.
31:45 Akci Hradce přerušuje faulem Distelová.
30:52 Pospíchalová stihla vyrazit střelu z dálky.
30:17 Tlak Dačic končí došvihem Vrbové.
29:00 Tomášková zůstala volná a trefuje horní růžek branky.
28:59 GÓL IBK Hradec Králové! 2:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #31 Lucie Tomášková, asistoval #13 Tereza Kautská (2:2)
28:59 Je vyrovnáno!
28:32 GÓL IBK Hradec Králové! 2:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #29 Tereza Hvězdová, asistoval #25 Šarlota Stehlíková (2:1)
28:32 Hvězdová procpala míček mezi nohama Pospíchalové do branky.
27:50 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #9 Andrea Distelová (2:0)
27:50 Lélyová si seběhla před branku a chladnokrevně skóruje.
26:56 Rosolová trefuje Lélyovou do hýždí.
25:42 Pokus Kolářové zblokován.
23:02 Andrea Distelová přestřeluje prázdnou branku.
22:49 Akce Dačic končí vysokou holí od Distelové.
22:18 Křemelová si v úniku upinkla míček.
21:58 Pospíchalová helmou vyráží.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:47 Ošetření si vyžádála Kristýna Minářová.
18:14 Kautská nevyužila zaváhání Divišové.
17:05 Pospíchalová vyráží míček do rohu.
16:11 Dačice v plném počtu.
16:08 Kolářová agresivně odzbrojila Kovářovou.
15:33 Kolářová běžela sama na Kašparovou, další branku svého týmy nepřidává.
15:02 Pokus Tomáškové končí mimo.
14:16 Divišová blokuje.
14:11 Vyloučen hráč #19 Adéla Mouricová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání
13:41 Dačický brejk zneškodnuje Kašparová.
12:05 Míček se kutálem v malém brankovišti u ležicí Pospichalové, ta nakonec byla první kdo míček našel.
10:58 Kašparová předvedla skvělý reflex proti střele Křemelové.
10:14 Hradec zamkl dačické holky u jejich branky.
09:01 Dačice stále v tlaku.
08:14 Minářová vybojovala míček pro Kolářovou, která backhandem trefuje Kašparovou.
07:25 Čečotková přešla přes dvě hráčky a ohrozila Pospíchalovou.
06:44 Individuállní akci Lisová zastavuje Kašparová.
04:40 Hradec už se také rozkoukal.
02:07 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #15 Barbora Šmahelová, asistoval #17 Monika Rosolová (1:0)
02:07 Kašparová nedávala pozor při standarce Dačice a nestihla zakleknout při střele  Šmahelové a míček jí tak prošel mezi nohama do branky.
00:24 Lucie Bártů se ocitla sama před Kašparovou, ta však chytá.
00:01 Dačice vyhrály uvodní bully.