5:6
    Klára BAČKOVSKÁ
    (Káralová)

Florbal Ústí - TJ Sokol Nové Strašecí 5:6p
branky: 2. Lucie Špírková, 27. Markéta Kociánová, 31. Petra Bratschaedlová, 42. Kateřina Šímová, 54. Petra Bratschaedlová - 3. Kristýna Kleknerová, 8. Karolína Bulvová, 30. Nina Schumannová, 33. Leontýna Káralová, 37. Kristýna Kleknerová, 62. Klára Bačkovská; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Martina Zajícová 21 - Vendula Lisá 22; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:0, 0:1
70:00 Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér): Konec je vždycky konec. Nese s sebou emoce, nese s sebou loučení. My se loučíme se sezonou, která se neodvíjela podle našich představ. Dnešní poslední utkání bylo demonstrací toho, co jsme prožívali v průběhu sezony často.  nMusíme tento konec vyžít jako začátek další cesty. pojmenujeme si důležité momenty, věci, na kterých budeme moci stavět a orazit se od nich do dalších dnů. nDěkuji tímto svým hráčkám, že jsme to dotáhli až do bodu, kdy můžeme odcházet s hlavou zvednutou. Děkuji i fanouškům, kteří nám celou dobu ¨nepřestávají vyjadřovat podporu. nSoupeři přeji mnoho zdaru do dalších utkání.
70:00 Komentář hostů Jánský Zdeněk (Trenér): velice vyrovnaný zápas plný gólů a emocí, ze kterého odcházíme jako vítězové. děkujeme soupeři za zápas.
70:00 Střely v prodloužení: 2:2
70:00 Ukončení prodloužení
61:40 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #6 Klára Bačkovská, asistoval #9 Leontýna Káralová (5:6)
61:40 Strašecí po mnoha dorážkách dokončuje tuto sérii.
61:01 Žádný tým nechce udělat chybu
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
58:40 Oba týmy se snaží rozhodnout
57:07 Špírková zkusila točenou střelu jako kofolu :)
55:29 Ústí zatím 100% víc aktivním týmem.
53:34 GÓL Florbal Ústí! 5:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #18 Ema Mlatečková (5:5)
49:22 Nevyužitá přesilovka a hosté v 5
48:47 Mečířová zase nad!
47:25 Vyloučen hráč #29 Lucie Kalinová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
45:03 Ústí se začíná měnit v prime Tottenham!
43:50 Ústí ukazuje kdo je doma, další pěkná střela Kociánové a Ústí tlačí
42:42 Máme tu mnoho pokusů ale nic nekončí gólem. nejdřive tutovka Mečířové a podruhé netrefuje Mlatečková!! Opravdu chtějí vyhrát!
42:08 Ústí koplo do vrtule a snaží se otočit zápas.
41:38 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Kateřina Šímová, asistoval #7 Markéta Kociánová (4:5)
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:49 Zvoní tyč od hráček z Ústí.
38:05 Hra zatím vypadá furt stejně.
37:35 Kociánová do boční sítě.
36:47 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #15 Nina Schumannová (3:5)
36:47 Kleknerová ze středu zvyšuje náaskok.
33:59 Ústí v pěkném brejku, ale gól jim to nepřineslo. Maximálně branku na zemi.
32:43 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Leontýna Káralová, asistoval #6 Klára Bačkovská (3:4)
30:33 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #8 Lucie Zavadilová (3:3)
30:07 Vyloučen hráč #7 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
29:59 Ústí další přesilovku. Snad využijí.
29:40 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #13 Eliška Malíková (2:3)
29:40 Strašecí se ujímá vedení!
26:50 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová bez asistence (2:2)
26:50 Nekompromisní zakončení Kociánové na zadní tyč. Stav opět vyrovnaný
25:25 Hodně sekání, jak kdybychom měli chuť na sekanou v housce.
23:25 Strašecí standartku před bránou Ústí moc nezvládlo.
22:30 Kociánová v šanci, ale gólman zatím úspěšnější.
20:40 Ústí více aktivní. Jsou hladový po gólu.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:57 Koulová zlomila pádlo
17:49 Bratschaedlová v šanci, ale taky nad.
17:07 Strašecí v šanci, ale střela končí mimo.
16:37 Hudečkoá na středu osekaná jak sekaná.
14:32 Mela před brankou Ústí. Kubíková je z oceli a žije.
13:43 Zápas zatím nahoru dolů a to nás baví.
10:01 Ústí se snaží, ale zatím si moc nesedli s povrchem.
08:19 Nové Strašecí v plném počtu.
07:52 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (1:2)
07:52 Ústí zaváhalo a Kleknerová posílá do prázdné po samostatném úniku Bulvové která se nemýlí.
06:18 Máme tu první vyloučení. Ústecký mají možnost jít do vedení. Uvidíme zda využijí svou šanci.
04:37 Oba týmy se snaží vstřelit další branku, ale gólmani zatím úspěšný
02:55 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová bez asistence (1:1)
02:55 Hudečková ztrácí na středu a je vyrovnáno.
01:21 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Lucie Špírková, asistoval #18 Ema Mlatečková (1:0)
01:21 Ústí se po povedené střele od Špírkové dostávají do vedení.
00:00 Dobrý podvečer, vítame vás u dnešního play-off mezi Ústím a Novým Strašecím. Komentují Maci, Plechy, Tomíno