55
  • 55 54:12
    2

FBŠ Hummel Hattrick Brno - EAV SK Jihlava 2:6
branky: 2. Linda Hyksová, 2. Veronika Praxová - 14. Kateřina Bícová, 25. Veronika Krčálová, 32. Kateřina Bícová, 40. Tereza Vytisková, 44. Klára Šulová, 52. Kateřina Bícová; rozhodčí: Matěj Otáhal - Filip Havlík; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Melisa Poláčková 15 - Jana Vyrobíková 23; po třetinách: 2:1, 0:3, 0:2
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Dnes dobrý výkon a dařilo se nám hrát to co potřebovali. Začátek zápasu nám trochu utekl, ale od druhé třetiny dokázali držet hru kterou chtěli. Díky hráčkám za nasazení a děkujeme soupeři
60:00 Komentář domácích: Dá se říct, že jsme zápas nezvládly. Měli jsme výbornou výchozí pozici, kterou jsme nedokázaly využít. Soupeři jsme v podstatě vyrovnání série darovali. Svoje šance jsme měly využít a bylo by to o něčem jiném.  Uvidíme, co předvedeme příští zápas v Jihlavě.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
57:23 Hattrick rychle rozehrál standardku, ale po střele Schindlerové se nezhmotnil nikdo ve fialovém, aby doklepl míček, který balancoval na brankovišti.
56:12 Hosté v plném počtu. Drama se zatím nekoná.
54:35 Hattrick může zamíchat kartami, k dispozici má přesilovou hru.
54:12 Vyloučen hráč #16 Kateřina Bícová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
51:58 GÓL EAV SK Jihlava! 2:6
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #26 Michaela Dolejší (2:6)
51:58 Hattrick sice dostal soupeřky pod tlak, ale rychlý brejk hráček Jihlavy končí šestou brankou.
48:21 Střela Skřivánkové orazítkovala zadní hrazení.
48:12 Hyksová se Slovákovou dokázaly udělat nepořádek v brankovišti Jihlavy, ale bez výsledku.
46:20 Snížení měla na své holi Praxová, ale její ostrá rána končí v moci jihlavské gólmanky.
43:45 GÓL EAV SK Jihlava! 2:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová, asistoval #26 Michaela Dolejší (2:5)
43:45 Další přesilovka proměněna. Hostující hráčky rozjely rychlou kombinaci, na jejímž konci byl míček v síti domácí brankářky.
43:25 Hattrick se zatím obstojně brání.
42:00 Vyloučen hráč #75 Michaela Schindlerová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:00 Po debatě obou kapitánek je z toho nakonec dvouminutový trest pro domácí obránkyni.
42:00 Souboj Schindlerové s Krčálovou dopadl hůře pro hostující kapitánku, která končí za hrazením.
41:40 Volný úder dopadl pro domácí dobře a míček míří do rohu.
41:33 Domácí faulují v nebezpečné vzdálenosti od Poláčkové.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:45 GÓL EAV SK Jihlava! 2:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #35 Veronika Krčálová (2:4)
39:45 Rychlá rozehrávka a střela znamená čtvrtou branku v síti Hattricku. Postarala se o ni Vytisková po nahrávce Krčálové.
38:02 Poláčková vytáhla senzační zákrok proti unikající Krčálové a podpořila svůj tým.
37:49 Schindlerová se po prknech probila až k zakončení, ale byla faulována.
37:03 Hyksová skrytou střelou vystrašila brankářku Jihlavy.
36:13 Prouzová se pohybovala v předbrankovém prostoru, ale nedostala potřebný pas.
35:03 Rozehrávku z rohu si vzala na starost Wilczek, ale prováhala možnost rozehrávky a z nástřelu před branku nic nebylo.
35:00 Macejáková založila útočnou akci a vybojovala rozehrávku z rohu.
34:27 Hosté vyprodukovali střelu ze střední vzdálenosti, ale Poláčková si našla míček, který letěl na její branku.
33:02 Slováková s Hyksovou dokázaly udělat nepořádek v rozehrávce Jihlavy, ale vybojovaly jen buly před brankou Vyrobíkové.
31:04 GÓL EAV SK Jihlava! 2:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #35 Veronika Krčálová (2:3)
31:04 Hattrick sice dokázal několikrát ohrozit gólmanku Jihlavy, ale nakonec je to on kdo inkasuje. Po skrumáži před brankou se míček octnul před Bícovou, která si věděla rady.
27:02 Hyksová prchla v oslabení sama na hostující gólmanku, ale nezvládla ji bekhendem přehodit.
26:15 Domácí jsou pod tlakem speciální formace hostí, ale zatím se brání bravůrně.
25:11 Vyloučen hráč #20 Petra Prouzová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování florbalky
24:16 GÓL EAV SK Jihlava! 2:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #35 Veronika Krčálová, asistoval #26 Michaela Dolejší (2:2)
24:16 Holky Hattricku propadly a toho dokázaly využít hosté. První šanci sice zastavila tyč, ale následně si dokázaly vypracovat další šanci a střelou z osy srovnávají.
21:02 Hattrick se dostal v úvodu pod tlak, ale dokázal si poradit.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:52 Wilczek měla v závěru šanci na nebezpečnou střelu, ale nedokázala vygenerovat dostatek síly, aby míček ohrozil hostující brankářku.
18:54 Hyksová mohla přidat třetí branku Hattricku, ale z dobré pozice přestřelila hostující bránu.
14:18 Hattrick rychle zareagoval na snížení soupeřek a vytvořil neplechu před brankářkou hostí.
13:12 GÓL EAV SK Jihlava! 2:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová bez asistence (2:1)
13:12 Poláčková teď mnoho neviděla a dokázala toho využít hostující Bícová, která propasírovala míček do sítě.
12:33 Tlak Jihlavy nakonec ukončila Poláčková, jenž tygřím skokem lapila míček, ale také podrazila svou hrající trenérku Prouzovou.
12:04 Domácí se dostaly pod tlak hostujících hráček.
09:30 Standardku rozehrála Prouzová, ale poslala míček až příliš vysoko.
09:27 Slováková vybojovala faul na pravém mantinelu, Hattrick může uklidnit hru.
08:43 Prouzová poslala míček kupředu a byla tvrdě atakována.
06:52 Trma-vrma úřed brankou Poláčkové. Ta si i za pomoci Wilczek dokázala poradit.
06:01 Poláčková sice moc neviděla, ale dokázala si poradit a střelu od pravé strany hřiště zlikvidovala.
05:01 Faul uprostřed hřiště. Hosté zůstávají na míčku.
04:34 Nepřesná střela od pravé strany hrazení končí mimo hřiště. Jihlava bude rozehrávat.
04:08 Hattrick až překvapivě tvrdě vletěl na své soupeřky a po povedném začátku zápasu vede 2:0.
01:35 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #24 Veronika Praxová bez asistence (2:0)
01:07 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #20 Petra Prouzová (1:0)