2:8
    Ivana DRUGDOVÁ
    (Binědová)

Banes Florbal Soběslav - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 2:8
branky: 13. Petra Kabešová, 14. Kateřina Vojtová - 12. Lucie Bejčková, 23. Lenka Přerostová, 35. Victoria Binědová, 41. Victoria Binědová, 45. Martina Špetová, 54. Lucie Bejčková, 59. Andrea Košťálová, 60. Ivana Drugdová; rozhodčí: Jaroslav Peterka - Šimon Vančata; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Tereza Boháčová 24 - Kristýna Votýpková 14; po třetinách: 2:1, 0:2, 0:5
60:00 Komentář domácích Mendl Tomáš (Trenér): Jsem rád, že jsme ukázali že dokážem bojovat a potrápit soupeře z vyšších pater. Holky zaslouží velkou pochvalu za předvedný výkon. Sezona nám sice moc nevyšla výsledkově, ale herně jsme se dokázali zvednoutk, což bylo vidět i v posledních zápasech. Všem patří velký dík. Soupeři přeji mnoho zdaru v dalších zápasech.
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Bohužel až ve třetí třetině jsme si uvědomili, že je třeba pro výhru taky něco udělat. Od té chvíle bylo konečně vidět že chceme vyhrát a odrazilo se to do skóre. Děkujeme soupeři za sérii a chválím Soběslav za progres během sezony. My se jdeme chystat na další kolo. Díky všem za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 5:16
59:03 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Ivana Drugdová, asistoval #79 Victoria Binědová (2:8)
58:52 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Andrea Košťálová, asistoval #95 Daniela Lorencová (2:7)
53:26 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #17 Lucie Bejčková, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (2:6)
49:21 Vyloučen hráč #47 Lenka Přerostová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
44:05 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #98 Kamila Kaslová (2:5)
43:19 Vyloučen hráč #93 Kateřina Vojtová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:38 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #11 Andrea Žižková (2:4)
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
34:32 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #98 Kamila Kaslová (2:3)
25:27 Vyloučen hráč #66 Šárka Drunecká družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
22:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #17 Lucie Bejčková (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 6:7
13:21 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #93 Kateřina Vojtová, asistoval #8 Monika Hrnečková (2:1)
12:17 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #18 Petra Kabešová bez asistence (1:1)
11:19 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #17 Lucie Bejčková bez asistence (0:1)