• 60 59:45
    2
    Lucie KRÁTKÁ

ACEMA Sparta Praha - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  6:3
branky: 15. Lucie Zemanová, 24. Kristýna Novotná, 27. Lucie Zemanová, 45. Anna Bogdanová, 48. Klara Zajc, 57. Kristýna Novotná - 31. Karolína Hašlová, 46. Aneta Burianová, 60. Johana Vejvodová; rozhodčí: Štěpán Weber - Martin Pavlík; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 12 - Veronika Podlahová 21; po třetinách: 1:0, 2:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Oproti včerejšku mnohem poklidnější utkání, kde jsme navázali na včerejší výkon. Postupem času jsme získávali čím dál větší sebevědomí na míčku a trpělivě si připravovali šance. Jsme rádi, že jsme zvládli sérii bez prohry a můžeme se tedy ideálně připravit na dalšího soupeře. Děkujeme hráčkám soupeře za fair-play.
60:00 Komentář hostů Hašlová Karolína (Vedoucí): Dnešní zápas jsme odehrály soustředěně od začátku až do konce. Plnily jsme, co jsme si řekly v šatně, na hřišti jsme nechaly duši - naše kombinační hra byla jedna z nejlepších za celou sezónu. Můžeme na sebe být hrdé za to, co jsme dnes dokázaly. Štěstí holt nemůže být pokaždé na naší straně. Gratulujeme soupeřkám k postupu a přejeme hodně štěstí v dalších kolech play-off. Děkujeme našim úžasným fanouškům za podporu i mimo domácí palubovku, těšíme se v příští sezóně!
60:00 Nejlepší hráčka domácích: č. 47 Dominika Kračunová Nejlepší hráčka hostujících: č. 31 Veronika Podlahová
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:45 Vyloučen hráč #3 Lucie Krátká družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za blokování florbalky
59:02 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 6:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #27 Johana Vejvodová, asistoval #88 Adéla Vrbková (6:3)
59:02 Třetí branku hostujících vystřelila z dálky hostující Hašlová.
57:30 Houzarová nyní byla samotná před domácí brankářkou Pokornou. Svojí šanci nevyužila.
56:36 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #44 Kristýna Novotná bez asistence (6:2)
56:36 Zeď propálila střelou přímo ze standardky Novotná.
56:35 Sparta má standardku z nebezpečného předbrankového prostoru.
55:58 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
55:32 Sparta nyní měla střídaní, ve kterém rozehrála za branku soupeřek, poté otočila hru do svého pásma, zpět do útočného pásma. Poté poslala jedna z hráček nebezpečnou střelu. Podlahová svojí branku uhájila.
53:51 Kračunová střílí od mantinelu, Podlahová její střelu nepustila.
52:54 Vrzalová B. prošla dvě hráčky Týna na středu hřiště a dostala se do nebezpečného zakončení. Brankářka Podlahová její střelu vyrazila maskou.
51:31 Kapitánka hostujícího týmu Hašlová se kličkou dostala před brankou, střelou backhandem přestřelila.
51:10 Sparta v pěti hráčkách, Týn měl v přesilovce dvě střely na branku.
50:20 Střelou z dálky ohrozila branku Pokorné Vejvodová. Pokorná neprůstřelná.
49:09 Vyloučen hráč #71 Anna Bogdanová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
48:37 Vejvodová střelou z dálky trefila horní tyč. Po odrazu od horní tyče do vzduchu byl před brankou domácích souboj o míček, ten se odrazil do rohu.
47:56 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Klara Zajc, asistoval #73 Eliška Vrzalová (5:2)
47:56 Sparta se dostala přes Pressing Týna a v situaci dvě na jednu opět navyšuje svůj náskok.
46:50 Týn vstřelená branka nabila energií, hrají aktivně, pressují, udržují o vyrovnání skóre.
45:58 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #6 Aneta Burianová, asistoval #99 Denisa Příhodová (4:2)
45:58 Ze standardní situace se prosadila Burianová. Její branka dostala Týn na dosah dvou branek.
45:55 Týn má nebezpečnou standardku před brankou Sparty.
44:41 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #71 Anna Bogdanová, asistoval #22 Nicol Jessica Hamberg (4:1)
44:41 Z níže zmíněné střely byl brejk domácích, Kratochvílová oběhla obránkyni Týna a vystřelila od mantinelu. Střelu vyrazila brankářka hostujících před sebe a z dorážky zvyšuje náskok domácích Bogdanová.
44:22 Výběhem od mantinelu se dostala do střely hostující kapitánka Hašlová. Pokorná její střelu chytnula.
44:12 Týn má nyní standardku z útočného rohu hřiště.
42:02 Týn začíná třetinu aktivněji s míčkem. Sparťanky čekají na chybu.
40:27 Hned na začátku třetiny se Zemanová výběhem od mantinelu dostala ke střele. Hostující hráčky střelu zablokovaly.
40:00 Úvodní vhazování poslední třetiny dnešního zápasu zvládnuly domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 13:6
39:34 Týn si nyní ze stadardní situace v rohu vybudoval velkou příležitost k brance. Obrana sparty střelu i dorážky zblokovala.
38:44 Vrzalová B. se od mantinelu natlačila pod hráčkou do velkého brankoviště a do zakončení. Podlahová vyjela a zabránila střele.
37:50 Nyní se Týn v brejku dostal do situace dvě na jednu. Situace skončila střelou na branku.
36:35 Vrzalová B. udělala v brejku kličku a poté přihrála přes osu hřiště volné Bogdanové. Brankářka Týna její střelu chytnula.
36:16 Týn si vybojoval míček, který nyní drží na svých čepelí v trpělivé rozehrávce.
35:14 Týn nyní začal chodit do pressingu.
33:23 Sparťanky hrály velkou část oslabení s míčkem. Týn si nevytvořil žádnou nebezpečnou šanci.
31:23 Vyloučen hráč #37 Berenika Vrzalová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
30:35 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová, asistoval #99 Denisa Příhodová (3:1)
30:06 Ljachová zůstala nyní ležet na zemi s vyraženým dechem. Snad bude v pořádku.
29:41 Podlahová nyní vyrazila maskou nebezpečnou střelu Vajdlové.
27:39 Novotná Eliška si vzala nabídnutý míček od Sparťanek a šla se spoluhráčkami do brejku. Vzala to na sebe a poslala prudkou střelu na zadní tyč. Pokorná střelu chytnula.
26:37 Zemanová obdržela přihrávku od Kračunové před brankou Týna. Poslední bránicí hráčku oběhla výběhem a vstřelila třetí branku Sparty.
26:33 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #47 Dominika Kračunova (3:0)
26:11 Od obdržené branky je hra Týna mnohem méně energetická. Sparta neustále drží hostující na své polovině.
24:48 Lukovská nyní zvládnula situaci, kdy byla poslední hráčka a musela zabránit průniku hráčky Týna.
23:54 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #44 Kristýna Novotná, asistoval #52 Denisa Vajdlová (2:0)
23:54 Domácí zvyšují svůj náskok na dvě branky. Střelou od mantinelu se prosadila Novotná, takzvaně pět čísel nad led, na zadní tyč.
23:04 Také Sparta se dostala na míček, nyní zvládnula pressing Týna a může rozehrávat.
21:51 Téměr celé dvě minuty mají na florbalkách míček hráčky Týna.
20:03 Hned na začátku třetiny vyzkoušela, střelou z dálky, pozornost brankářky hostující Burianová.
20:00 Úvodní vhazování druhé třetiny zvládnuly lépe hostující hráčky.
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:55 Novotná se dostala do dorážky z velkého brankoviště těsně před koncem třetiny. Hostující brankářka zabránila brance svojí maskou.
19:25 Vejvodová nyní zkusila střelu z dálky, branku přestřelila. Míček se poté odrazil o zadní stěnu mantinelu.
18:35 Hostující Vrbková vyslala střelu od mantinelu do masky Pokorné.
17:55 Domácí nyní zavřely soupeře na své polovině. Tlak skončil střelou Vrzalové B. mimo hřiště. Hra pokračuje rozehrávkou Týna ze svého rohu.
16:10 Míček v rohu hřiště vybojovala pro Spartu Zemanová, vybídla poté Kračunovou na středu hřiště. Podlahová její střelu chytnula.
14:10 První branku zápasu vstřelila Zemanová po individuálnímu úniku Vrzalové E., která jí nabila přihrávkou do "prázdné".
14:09 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (1:0)
13:41 Kračunová se na útočné polovině elegantní otočkou dostala do zakončení. Trefila prudkou ránou pouze tyč.
12:26 Krátka na konci přesilové hry měla střelu od mantinelu. Pokorná ji pokryla.
11:36 Bezpalcová vyslala střelu z rohu hřiště do tyčky.
10:23 Vyloučen hráč #22 Nicol Jessica Hamberg družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
10:23 Po třetím totožném přestupku si znovu zahrají přesilovku hostující hráčky.
09:31 Standardku z útočného rohu měly také Dračice, avšak nijak z ní neohrozily branku.
08:25 Domácí Vajdlová se nyní uvolnila na poslední kličkou do středu hřiště a poslala nebezpečnou střelu. Podlahová chytá.
07:11 Několik střel za sebou si nyní vybudovaly  domácí hráčky v přesilovce. Hostující brankářka Podlahová nenechala žádnou propadnout za svá záda.
05:22 Hašlová se nyní dostala po chybě domácích sama před brankářku Pokornou, ta nemusela zasahovat, Hašlová minula.
05:21 Vyloučen hráč #88 Adéla Vrbková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
04:19 Sparta díky obrannému faulu Týna měla nebezpečný úder na útočné polovině. Z úderu byla střela mimo branku.
03:40 Uplynulých 40 vteřin hraje na míčku více Sparta, než Týn.
02:48 Týn si vytvořil v přesilovce první sřelu na branku v tomto zápase.
02:04 Vyloučen hráč #17 Julie Pecinová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
01:20 Po minutě hry měly obě strany jednu střelu. Obě byly mimo branku.
00:00 Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává domácí Sparta.