9:4
    Dominika NĚMCOVÁ
    (Voldřichová)

FBC Kutná Hora - FBC Česká Lípa 9:4
branky: 8. Natálie Beranová, 8. Melánie Dubská, 26. Sabina Labudová, 28. Dominika Výborná, 30. Dominika Výborná, 38. Natálie Dubská, 42. Kateřina Voldřichová, 49. Nikol Němcová, 59. Dominika Němcová - 13. Petra Pavlíková, 22. Lenka Ševčíková, 25. Petra Pavlíková, 52. Tereza Seifrtová; rozhodčí: Martin Preclík - David Kozlík; vyloučení: 0 + Barbora Forštová 4:1; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Lucie Petráková 25, Martina Miksová 0 - Nikola Soukupová 37; po třetinách: 2:1, 4:2, 3:1
60:00 Komentář hostů Gembecová Martina (Trenér): První třetina byla herně vyrovnaná, bohužel se nám nedařilo proměňovat šance. S přibývajícím časem nám soupeřky začaly bohužel odsakovat herně i výsledkově. Soupeřkám děkujeme za fér zápas a těšíme se zítra v Lípě na odvetu.
60:00 Komentář domácích Chalupa Josef (Trenér): První krok = první bod v sérii. Co jsme celý rok trénovali, to jsme předvedli. Holkám bych chtěl poděkovat za předvedený výkon, fanouškům za kulisu a soupeřkám za utkání. Šťastnou cestu domů a zítra v Lípě..... n
60:00 Střely ve 3. části: 18:11
58:38 GÓL FBC Kutná Hora! 9:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Dominika Němcová, asistoval #2 Kateřina Voldřichová (9:4)
52:43 Vyloučen hráč #11 Lucie Šmídová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
51:29 GÓL FBC Česká Lípa! 8:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #13 Tereza Seifrtová, asistoval #11 Lucie Šmídová (8:4)
49:01 Vyloučen hráč #32 Barbora Forštová družstva FBC Kutná Hora na 2+2 minuty za hrubost
49:01 O krok později byla teď Forštová v tvrdém souboji u mantinelu a výsledkem je z toho 2+2 za hrubost.
48:00 GÓL FBC Kutná Hora! 8:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Nikol Němcová, asistoval #12 Melánie Dubská (8:3)
47:11 Teď solidní trma vrma v brankovišti domácích. Rozhodnutí rozhodčího zní "no goal - no penalty shot"
43:05 Voldřichová teď doslova štiplavou střelou prověřila hostující brankářku. Ta se také vytáhla skvělým zákrokem.
41:22 GÓL FBC Kutná Hora! 7:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #2 Kateřina Voldřichová, asistoval #10 Dominika Němcová (7:3)
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
37:40 Domácí teď odskakují na rozdíl tří branek. Snad jim to přidá klid na hokejky.
37:39 GÓL FBC Kutná Hora! 6:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #91 Natálie Trpišovská (6:3)
36:40 Bohužel trhliny v domácí sestavě - vypadá to, že domácí Ašenbrenerová dnes dohrála.
34:10 Po měnší komernční přestávce způsobené zranením domácí hráčky se hraje trochu v mírnějším tempu.
29:25 GÓL FBC Kutná Hora! 5:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Dominika Výborná, asistoval #15 Nikol Němcová (5:3)
27:28 Nejkomplikovanější část zápasu - naštěstí jen u ZOU. Gólový příděl otevřela hostující hráčka skrze TS, následovala odpověď v podobě dvou gólů domácích. Aktuální stav je 4:3.
27:11 GÓL FBC Kutná Hora! 4:3
25:21 GÓL FBC Kutná Hora! 3:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová, asistoval #17 Lucie Klepalová (3:3)
24:21 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková z trestného střílení (2:3)
24:21 Střídání brankáře. Nový brankář #51 Martina Miksová družstva FBC Kutná Hora
24:21 Trestné střílení pro FBC Česká Lípa - v reakci na to vidíme střídání brance domácích. Na chvilku vidíme Martinu Miksovou - uvidíme, jak si porátí s trestným střílením.
23:30 Počet osobních soubojů se zvýšil - stejně tak i střely mimo branku. Lípa za úvodní část 2. třetiny zatím vystřelila jednou - a hned gólově.
21:29 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #11 Lucie Šmídová (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 17:12
16:30 Hra se začíná vyrovnávat. Ani Petráková se dnes nebude v brance domácích nudit.
12:56 GÓL FBC Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #3 Aneta Slaná (2:1)
12:56 Svižnější střela od poloviny hřiště z čepele hostujícíc Pavlíkové nakonec doputovala do branky domácích.
11:30 Lípa teď na chvilku uzamkla Horu na její polovině - chybí ovšem větší tlak. Nyní je to jen taková oťukávaná.
08:36 Teď nádherná momentka ze strany domácích. Obě kombinace na kráse moc nepřidaly, ale svůj účel to splnilo! Rýchlá změna stavu - 2:0.
07:49 GÓL FBC Kutná Hora! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #15 Nikol Němcová (2:0)
07:20 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová bez asistence (1:0)
06:40 Po dlouhé době teď lípa překvapila domácí Petrákovou - ta je ovšem připravená a štiplavou střelu k tyčce vyráží do bezpečí.
03:05 Prozatím poklidný úvod zápasu. Hodně nepřesností na obou stranách.
00:00 Dobrý podvečer, Vážení diváci, vítejte u sledování prvního zápasu play-off 1. ligy žen - západ mezi domácím týmem FBC Kutná Hora a soupeřem FBC Česká Lípa.
00:00 Dobrý den, Vážení diváci, vitáme Vás u prvního kola play-off 1. ligy žen - západ, ve kterém nastupuje domácí tým FBC Kutná Hora a soupeřem FBC Česká Lípa.