58
  • 58 57:40
    SK Jihlava

EAV SK Jihlava - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:5
branky: 29. Tereza Vytisková, 49. Tereza Vytisková, 49. Markéta Jašková - 23. Zuzana Wilczek, 23. Linda Hyksová, 26. Jana Skořinská, 34. Linda Hyksová, 42. Sabina Slováková; rozhodčí: Petr Jindra - Petr Kadlec; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Danny Václavků 10 - Melisa Poláčková 24; po třetinách: 0:0, 1:4, 2:1
60:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Po opatrné první třetině jsme na začátku druhé zaspali a nechali soupeři náskok. Ve třetí třetině jsme se zvedli, ale nestačilo to na otočení zápasu.
60:00 Komentář hostů Prouzová Petra (Trenér): V bojovném utkání jsme přestáli první třetinu a ve druhé rozhodla pasáž, kdy jsme v rychlém sledu třikrát skórovali. Navíc v nástupu do třetího dějství se nám podařilo po brejku odskořit a navzdory dílčímu výpadku jsme si už závěr pohlídali. Soupeři díky za férové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:2
59:39 Ani v šesti neví hráčky Jihlavy kudy do brány, i když střelami rozhodně nešetří.
58:22 Ostrý golf Levové chytá Poláčková.
57:45 Jihlava to zkouší v šesti.
57:40 Timeout EAV SK Jihlava
57:40 A máme zde pověstný Komendův timeout, Uvidíme jestli pomůže Jihlavě otočit zápas.
57:21 Střela Levové asi nechá na stehně bránící hráčky pěknou modřinu, ale se skórem také nehne.
56:02 Fanoušci a hlavně jejich oblíbený buben jsou čím dál hlasitější.
55:14 Šance střídá šanci, ale skóre se nemění.
53:45 Jihlavské hráčky jsou rychlejší a důraznější v soubojích na středu hřiště, čímž si vytváří jednu šanci za druhou
52:10 Šmahelová zakončovala z těsné blízkosti, ale Poláčková podržela tým hostí a nepustila míček za sebe.
50:23 Jihlava vysoko napadá a působí potíže obraně Hattricku.
48:27 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
48:27 GÓL EAV SK Jihlava! 3:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková bez asistence (3:5)
48:27 Jašková střelou z pravé strany vymetla pavouky z šibenice Poláčkové.
48:18 GÓL EAV SK Jihlava! 2:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #16 Kateřina Bícová (2:5)
48:18 V úniku dvě na jednu tentokrát neselhala Vytisková, která zakončila nahrávku Bícové.
46:27 Vlaštovka, kterou od půlky vyslala Schindlerová, jen těsně minula branku Václavkové.
45:32 Nejdřív Levová a chvíli po ní i Bícová zkoušely přejít jedna na jednu přes bránící hráčku, ale obě neuspěly.
43:55 Nadějná situace Jihlavy končí znovu na bloku hostí.
43:11 Druhý míček na hrací ploše a rozhodčí Kadlec přerušuje hru.
42:13 Vytisková z krosové nahrávky od V. Krčálové netrefila branku.
41:08 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Sabina Slováková bez asistence (1:5)
41:08 Slováková na půlce vypíchla míček, doběhla nikým nebráněna až k brance domácích a s přehledem zakončila k levé tyči.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají pro změnu hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:32 Kalinová s Jaškovou kombinují za bránou hostí, ale šance z toho není.
38:20 Jašková přestřeluje bránu hostí.
37:30 Hyksová znovu zatápí jihlavské obraně, ale k zakončení se nakonec nedostala.
36:20 Jihlava znovu stupňuje tlak, ale střely končí jen vedle nebo na bloku bránících hráček.
34:39 Kittlerová trefuje jen blok bránící Růžičkové.
33:43 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #28 Jana Skořinská (1:4)
33:43 Hyksová ze vzduchu trefila skákavý míček ve velkém brankovišti a prostřelila Václavkovou.
32:00 Únik dva na jedna Jihlava neproměnuje.
30:20 Vyloučen hráč #22 Michaela Skřivánková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
30:20 Levovou v úniku nedovoleně zastavila Skřivánková a Jihlava si zahraje další přesilovku.
29:50 Střelu backhandem Hyksové zastavila v leže Václavková.
28:35 GÓL EAV SK Jihlava! 1:3
28:35 Vytisková se dostala k odražené střele Bícové a uklidila míček do branky.
27:30 Vyloučen hráč #75 Michaela Schindlerová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:30 Jihlava dostane šanci snížit v přesilové hře.
27:00 Poláčková rychlým přesunem zastavila dobrou střelu Bícové.
25:06 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #28 Jana Skořinská, asistoval #13 Zuzana Wilczek (0:3)
25:06 Třetí branku hostí přidává z úniku Skořinská.
24:13 Celé hala SK je jako opařená, jen hráčky hostí a jejich vzájemné podporování je slyšet snad více než domácí fanoušci.
22:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #20 Petra Prouzová (0:2)
22:42 Výměna stran očividně svědčí hráčkám hostí. Brankami Wilczek a Hyksové se během chvíle dostávají do dvoubrankového vedení.
22:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Zuzana Wilczek, asistoval #28 Jana Skořinská (0:1)
21:07 Jihlava postupně a s klidem zakládá útok.
20:01 Stejně jako v první třetině i v té druhé vítězí v úvodní buly domácí Hanka Krčálová.
20:00 Střely v 1. části: 10:4
19:54 První třetina probíhá v rychlém tempu, přičemž Jihlava si vytváří mnohem více šancí.
18:10 Jihlava ostřeluje branku Poláčkové, ale ta všechny střely s přehledem likviduje.
16:55 Neuspěla ani Levová svoji ostrou střelou z pravé strany.
16:10 Domácí si v posledních minutách vytváří jednu šanci za druhou, ale gól ne a ne padnout.
14:46 Kalinová získala na středu hřiště míček, ale střelou nepřekonala Poláčkovou.
13:12 Václavková zastavila dalekonosnou střelu Hyksové.
12:05 Velká šance domácích, ale Bícová nevyzrála v samostaném úniku na Poláčkovou.
10:25 Vyloučen hráč #11 Tereza Vytisková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky
10:25 "Za to už jsem tě vyloučit musel." okomentovat vyloučení Vytiskové rozhodčí Petr Jindra.
09:20 Kittlerová zkusila nebezpečnou střelou od modré čáry ohrozit bránu Poláčkové.
07:30 Václavková právě na brankové čáře uchránila domácí od obdržené branky.
06:18 Levová v nadějném výběhu ztratila míček a nezakončila.
05:13 Hráčka hostí s číslem 20 právě ztratila botu.
03:05 Tým hostí je v držení bálonku a hledá šanci pro útok.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým domácích.