56
  • 56 55:20
    Torpedo

Torpedo Havířov - Orel Rtyně v Podkrkonoší 10:1
branky: 15. Marika Marečková, 22. Marika Marečková, 24. Niki Kalábová, 25. Niki Kalábová, 31. Andrea Pastušková, 34. Barbora Kučerová, 43. Marika Marečková, 47. Lucie Kadlecová, 48. Niki Kalábová, 53. Kristýna Kupcová - 54. Karolína Řeháková; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 12 - Veronika Kuželková 19; po třetinách: 1:0, 5:0, 4:1
60:00 Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér): Vůbec jsme nebyli dnes ve své kůži. Nedokázali jsme si vytvořit moc šancí, protože jsme hodně ztráceli míčky a když už jsme se do nějakých šáncí dostali, tak to tam prostě nespadlo. Zítra jsme doma, tak to prolomíme a budeme více gólový. Děkujeme soupeři za zápas a zítra se těšíme :-)
60:00 Komentář domácích Březina Josef (Trenér): Do dnešního zápasu jsme nevstoupili herně moc dobře. První třetina byla od obou týmů pomalá a byla znát nervozita play-off zápasu. Do druhé třetiny jsme vlétli, soupeře přestříleli a měli vysokou produktivitu. Třetí třetinu jsme se již snažili dohrát a hlavně si nepřivodit žádné zranění. Soupeři díky za první zápas, těšíme se na odvetu a přejeme pohodovu cestu domů. Diky taky rozhodčím a divákům. My se jdeme zregenerovat a  připravit na zítřejší cestu.
60:00 Střely ve 3. části: 12:4
58:30 Sudí hráčky popohání k rychlejšímu střídání, už chceme všichni domů.
57:00 Oba týmy ještě chtějí skórovat před dalekou cestou co je čeká.
55:20 Timeout Torpedo Havířov
55:20 Uvidíme co zajímavého domácí kouč vymyslel na závěrečnou pětiminutovku.
55:13 Romančáková nenašla pravý roh.
54:00 A málem druhá branka Rtyně, míček se prokutálel o kousek mimo.
53:12 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 10:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #33 Karolína Řeháková, asistoval #4 Nikola Brejtrová (10:1)
53:12 Hosté se přeci jen také prosazují. Řeháková prostřelila vše a bere Waloszkové čisté konto.
52:42 GÓL Torpedo Havířov! 10:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #64 Kristýna Kupcová, asistoval #32 Kateřina Macourková (10:0)
52:42 Kuželkové míček propadl a na brankovišti ho bez problémů doráží Kupcová, desátá odbyla.
52:15 Na mičku v této třetině z větší části Torpedo.
51:10 Rtyně prozatím desítce odolává.
50:15 Zápas se dohrává v přátelské atmosféře.
48:00 Po nevýrázné první třetině útočí Torpedo na dvouciferné skóre.
47:13 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
47:13 GÓL Torpedo Havířov! 9:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (9:0)
47:13 Niki Kalábová je druhá hráčka v tomto zápase s hattrickem.
46:54 GÓL Torpedo Havířov! 8:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #28 Alexandra Glasová (8:0)
46:54 Teď již ano, Glasová na Kadlecovou a ta od mantinelu nekompromisně pod horní tyč.
46:34 Torpedo tlačí ale zatím to ovoce nepřineslo.
45:02 Vyloučen hráč #44 Kristýna Štěpánová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
45:02 První přesilovku si zahraje Torpedo.
42:42 GÓL Torpedo Havířov! 7:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková z trestného střílení (7:0)
42:42 Marečková nedala Kuželkové žádnou šanci a dovršuje hattrick. Na dálku zdraví Uherský Brod a posílá pac a pusu!
42:41 Jedna z hráček Rtyně zahrála nedovoleně v brankovišti a je z toho trestné střílení.
41:00 Rtyně nastoupila do třetí třetiny aktivně a snaží se o čestný úspěch.
40:01 Také třetí buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 12:4
39:30 Rtyni zatím nepřeje štestí při zakončení.
38:27 Šešilková netrefila odkrytou bránu.
38:00 Torpedo nikam nespěchá.
36:40 Pohledný zákrok Kuželkové.
35:00 Šrámková před prázdnou bránou promáchla.
33:59 GÓL Torpedo Havířov! 6:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová bez asistence (6:0)
33:59 Kučerová přesně pod víko.
33:58 Nebezpečná standartka pro Torpedo.
33:03 Natali Kalábová do tyče.
30:32 GÓL Torpedo Havířov! 5:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #77 Lucie Kadlecová (5:0)
30:32 Pěkně zahraný volný úder a Pastušková přidává pátou branku.
30:17 Kupcová v dobré pozici nahrávku promáchla.
29:08 Většina střel hostí míří do tyče nebo mimo kasu.
28:41 Ale Torpedo první oslabení ubránilo.
28:17 Rtyně se teď snaží tlačit.
27:41 Hejnová do pravé tyče!
27:17 Kadlecová dřží míček daleko od branky.
26:41 Vyloučen hráč #19 Lucie Giecková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
26:41 Rtyně bude mít možnost snížit stav, zahraje si první přesilovku.
25:34 Kadlecová mohla přidat vzápětí pátou branku, mířila těsně nad.
24:54 GÓL Torpedo Havířov! 4:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #28 Alexandra Glasová (4:0)
24:54 A je tu další branka, parádní vstup Torpeda do druhé třetiny. Podruhé se prosazuje také Niki Kalábová.
23:44 GÓL Torpedo Havířov! 3:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #22 Marika Marečková (3:0)
23:44 Marečková dnes při chuti, tentokrát v roli nahrávačky. Niki Kalábová se trefuje přesně do růžku.
21:51 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #99 Natali Kalábová (2:0)
21:51 Mizerně zahraný volný úder v podání Rtyně. Hostující hráčka nahrála Natali Kalábové, nahrávka na Marečkovou a ta uklízí do odkyté brány.
21:22 Niki Kalábová uklízí forbalově míček do rohu.
20:45 Rtyně úvodní tlak odrazila.
20:01 Druhé buly opět pro Torpedo.
20:00 Střely v 1. části: 5:5
19:16 Macourková těsně nad břevno.
17:45 Pěkná akce sester Kalábových brankou neskončila.
17:00 Rtyně trefila levou tyčku.
16:32 Kadlecová po nahrávce Pastuškové mohla uklízet do prázdné brány, ale balonek bohužel minula.
15:45 Torpedo drží míček a kombinuje na útočné polovině.
14:20 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
14:20 Marečková jako správná kapitánka otevírá skóre tohoto zápasu. Střelou z první míří přesně k tyči a Torpedo se ujímá vedení.
13:52 Střela Bálintové se nepříjemně kroutila, ale nakonec bránu minula.
12:49 Niki Kalábová střelou z otočky vysoko nad.
11:30 Šešulková do boční sítě.
09:23 Bednářová nechala míček za sebou a byla z toho šance pro Macourkovou, střela se ji vůbec nepovedla.
09:05 Hejnová v dobré pozici promáchla.
08:20 Niki Kalábová těsně mimo pravou tyč.
07:00 Nervozita play-off je znát z obou stran.
05:55 Waloszková vyráží míček před sebe.
04:51 První zákrok pro domácí brankářku.
04:35 Úder z nebezpečné pozice zahrála Rtyně mizerně.
04:30 Střela Macourkové končí na bloku.
02:20 Podobná situace také na druhé straně, obě brankářky si určitě oddechly.
01:34 Nepříjemně tečovaná střela končí těsně vedle branky Waloszkové.
00:45 První zákrok pro Kuželkovou.
00:15 Svatoňová hlavičkuje do zámezí.
00:01 Úvodní buly tohoto play-off vyhrálo domácí Torpedo.
00:00 Vítáme všechny on-line čtenáře u úvodního zápasu prvního kola play-off 1. ligy žen mezi Torpedem Havířov a dalekou Rtyní v Podkrkonoší. Série se hraje na dvě vítězná utkání, tak uvidíme kdo vstoupí do nejdůležitější části sezóny pravou nohou.