59
  • 59 58:03
    Písek

FbC Písek - FBŠ ATT Gorily Plzeň 7:0
branky: 13. Vojtěch Šanda, 16. Michal Měřička, 19. Marek Slepička, 24. Marek Slepička, 29. Marek Slepička, 37. Vojtěch Šanda, 49. Vojtěch Šanda; rozhodčí: Filip Novák - Petr Stejskal; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 249; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 20 - Vojtěch Šimůnek 7; po třetinách: 3:0, 3:0, 1:0
60:00 Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Stav série 2:2. Pěkná atmosféra v hale od obou fanouškovských táborů. Dnešní zápas si vyhodnotíme a připravíme se na příští týden. Díky za férové utkání.
60:00 Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí): Dnes to nebyl náš den ale i takové zápasy přináší sport. Chci ohromně poděkovat našim fanouškům, kteří se i v početní nevýhodě dokázali vyrovnat domácímu publiku. Vyspíme se, potrénujeme a doma to urveme!! Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 2:10
59:59 Se vší úctou k soupeři musím konstatovat, že Gorily by dneska netrefili prázdnou bránu z metru
58:03 Timeout FbC Písek
57:00 Vlasta to dnes prostě zamknul! Necháme mu na náměstí postavit sochu!
57:00 Už zase jen 6 na 5
54:57 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
54:56 6 na 4 jsme tu dnes ještě neměli
51:20 Vlasta Dvořák je horkým kandidátem na Zlatou helmu!!!
51:00 Plzeňští fanoušci to nevzdávají a jsou stále slyšet. Bravo Gorilky!
50:00 Písecký kotel vaří!!!
48:45 GÓL FbC Písek! 7:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #83 Vlastimil Dvořák (7:0)
48:44 Buldozer to dovalil do prázdné
46:00 Gorily v šesti, Písek si vyzkouší, jak umí bránit
44:30 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
38:52 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování florbalky
38:40 Ruka sudích nahoře - bude se vylučovat
36:49 GÓL FbC Písek! 6:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #63 Matěj Prčík (6:0)
36:48 Nádhera kombinace dua Prča - Šanda
36:00 Plzeňští fanoušci lehce ochabli, ale stále jsou slyšet
32:00 Teď hosté zatlačili na domácí gorilí silou a mačkají, mačkají a mačkají...uvidíme, co vymáčknou
28:23 GÓL FbC Písek! 5:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Marek Slepička, asistoval #4 Václav Staněk (5:0)
28:22 Hažte čepice! Máme tady hattrick!!!
27:00 Hra se hodně přiostřila - smrdí to dvojkou. Čeká se na prvního hráče, který vyteče
25:30 Vedoucí hostů Vandák projevuje mírnou nespokojenost s verdikty sudích
24:00 Plzeňští fans se jim snaží vyrovnat a jde jim to docela dobře. Včera i dnes jsou pro hosty velkou podporou. Klobouk dolů!
23:19 Písečtí fans v extázi
23:18 GÓL FbC Písek! 4:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Marek Slepička z trestného střílení (4:0)
23:17 Tak tentokrát zkřížil ruce nad hlavou rozhodčí Stejskal. Čas pro Slepici!
22:30 Konec defenzivy - oba týmy ukazují, že útočit umí!
18:14 Po faulu na Měřu rozhodčí Novák zkřížil ruce nad hlavou
18:00 Písečtí dorostenci se už konečně všichni vrátili z Brna, kde odehráli dva zápasy play-off. Nutno dodat, že oba vyhráli. GRATULACE BORCI!
17:00 Krásná bekendová klička Suryho končí v rukavicích Vlasty Dvořáka
15:48 GÓL FbC Písek! 2:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #87 Ondřej Walter (2:0)
15:47 Jedna se našla!
15:00 Písek se drží na útočné polovině a snaží se najít skulinku v gorilích chlupech
13:00 Přineste mi špunty do uší!!!
12:28 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda bez asistence (1:0)
12:27 Buldozer se ale těžko zastavuje!
12:00 Lehečka, Sury, Budek to začíná rozjíždět
11:00 Vyloučen hráč #46 David Chvosta družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
10:00 No konečně něco pro diváky: kombinace Měřa - Zajda měla gólové parametry
08:00 Střelecká statistika: Písek 0 - Plzeň 3
07:30 Připadám si jako na volejbale - samé bloky
07:00 Čeká se na první chybu, zatím hrají všichni na jistotu, jde o hodně...
05:00 Příznivci defenzivního florbalu by si šmakovali. Je vidět, že se oba týmy dobře znají
04:00 Tak chlapci, už toho oťukávání bylo dost a pojďme zapojit do hry i brankáře
02:30 V hledišti už to vře a fanoušci obou táborů jsou hodně slyšet
02:00 Zatím bez šancí
00:01 Úvodní buly "vhodil" starosta města Písku Michal Čapek
00:00 Vítejte u 4.utkání play-up Divize mužů mezi FbC Písek a FBŠ Gorily Plzeň. Stav série 1:2. Jestli to bude dneska stejně dramatické jako včera, tak mi šmejkne!