Jakub HAŠA
    (Vodica)
  • 60 59:03

Zlín Lions - FBC Kutná Hora  8:1
branky: 23. Jakub Haša, 32. David Vodica, 36. Jakub Haša, 40. Jakub Haša, 46. František Tvrdoň, 49. Matěj Koňařík, 58. David Vodica, 60. Jakub Haša - 14. Roman Martínek; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 221; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 22 - Jaroslav Dlouhý 21; po třetinách: 0:1, 4:0, 4:0
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Do utkání jsme vstoupili lehce nervózně, postupem času jsme ale získali jistotu na florbalkách a utkání měli pevně v rukou. Zítra začínáme od nuly. Děkujeme fanouškům, kteří dorazili do haly a masivně naše hráče podporovali. Pokud by si našlo zítra cestu do haly stejné množství fandů, věřím v další úspěšné utkání. Děkujeme také soupeři za férový průběh.
60:00 Komentář hostů Vokřál Jiří (Asistent trenéra): Do zápasu jsme vstoupili dobře. Věřili jsme si na balonku a tlačili se do brány. Pak jsme ale soupeři darovali několik gólů rychle po sobě a pak už byl na hřišti jen jeden tým. Bohužel, dnes soupeř zcela zaslouženě vyhrál, my na dnešní zápas musíme co nejrychleji zapomenout a zítra nastoupit do zápasu mnohem líp. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:09 GÓL Zlín Lions! 8:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #13 David Vodica (8:1)
59:09 Haša sám a proměňuje
59:03 Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #77 Roman Martínek.
59:03 Máme tu poslední minutu utkání
59:02 Uvidíme trestné střílení
57:58 Spolupráce z juniorské kategorie se osvědčila
57:54 GÓL Zlín Lions! 7:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (7:1)
54:40 Tyčkaaaa
53:33 Steigerův skvělý výhoz zablokoval hráč hostí pouze za cenu vyloučení
53:09 Vyloučen hráč #7 Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za vysoká florbalka
52:17 Steiger opět skvělý zákrok
50:15 Krásně vybojovaný míček od domácího Kořénka končí pouze střelou do gólmana
48:42 Timeout FBC Kutná Hora
48:42 GÓL Zlín Lions! 6:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #28 Matěj Koňařík, asistoval #44 Daniel Pankuch (6:1)
46:00 Skvělá akce našich mladých pušek končí nádherným gólem
45:58 GÓL Zlín Lions! 5:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #25 Jakub Vít (5:1)
42:09 Skvělý zákrok gólmana hostí
41:45 Zlín zatím pouze do zavřené obrany hostí
40:35 Vyloučen hráč #77 Roman Martínek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
31:33 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #71 Jakub Haša (2:1)
30:56 Vyloučen hráč #31 Vladimír Blažek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
22:24 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša bez asistence (1:1)
20:00 Hráči už se chystají, druhá třetina začne za necelou minutu
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:59 Máme tu konec první části, za 10 minut jsme zpět
18:45 Zlín teď spíše drží míček a hosty k ničemu nepouští
14:24 Hosté se dostávají do vedení po pěkně zakončené akcci
13:54 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #97 Antonín Tvrdík (0:1)
11:59 Jde cítím velká nervozita z hokejek domácích
10:50 Zlín ve velké šanci, avšak Ondrušek netrefil míček
08:11 Fanoušci hostí dnes dojeli ve velmi hojném počtu, očekáváme velký souboj v hledišti
04:10 Hosté zatím více na míčku, avšak Zlín už měl mnoho možností na brejk
01:45 Hra se přelévá ze strany na stranu
00:01 A je to tady, zápas právě začíná
00:00 Hala už se plní, dnes očekáváme velkou návštěvnost
00:00 Mé jméno je Marek a budu vás dnes provádět dnešním utkáním, které začne za necelé půl hodiny.
00:00 Dámy a pánové, rád bych vás jménem Zlín Lions přivítal na dalším kole play-up mezi domacím Zlínem a hosty z Kutné Hory.