7:10
    Jan FIEDOR
    (Bajtek)

FBK Atlas Blansko - FBC Intevo Třinec  7:10
branky: 16. Vojtěch Fedra, 22. Vojtěch Fedra, 23. Lukáš Kučera, 28. Vojtěch Fedra, 39. Jakub Fedra, 54. Dominik Janík, 55. Lukáš Kučera - 4. Filip Turoň, 6. Filip Turoň, 8. Jan Fiedor, 16. Jan Janáč, 26. Jan Janáč, 28. Dominik Kupczak, 36. Jan Fiedor, 44. Ondřej Drong, 48. Lukáš Tomiczek, 60. Jan Fiedor; rozhodčí: Pavel Brückner - Jiří Chromek; vyloučení: 4:2; využití: 2:2; diváků: 192; zásahy brankářů: Jan Opletal 9, David Tenora 31 - Jan Gawryš Piško 33; po třetinách: 1:4, 4:3, 2:3
60:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): Hezký aktivní zápas na obě strany. Ikdyž jsme věděli o genialitě V. Fedry, zítra musí toho prostoru dostat ještě méně.
60:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra): Pomalejší vstup do zápasu nás dnes stál zápas, kdy nám soupeř odskočil a už jsme ho dnes nedohnali. Úvodní oťukávací zápas vyhrál dnes soupeř. My se poučíme a do zítřejšího zápasu nastoupíme lépe připraveni a odhodláni serii srovnat! Děkujeme soupeři, rozhodčím a skvělým divákům! Jedeme dál!#atlas.ultras#Free.Ferko
60:00 Střely ve 3. části: 15:18
59:59 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:10
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #13 Ondřej Bajtek (7:10)
58:50 Třinec už měl dva pokusy na trefení prázdné branky, ale ani jeden nevyšel.
58:20 Domací se snaží vyrovnat utkání, ale nee a nee to tam padnout.
57:24 Blansko po timeoutu zvolilo hru v 6.
57:23 Timeout FBK Atlas Blansko
55:20 Blansko si připisuje další úspěšně ubráněnou přesilovku Třince.
54:18 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:9
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (7:9)
53:20 Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:13 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:9
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #5 Šimon Borek (6:9)
53:13 Nádherná kombinace posunula Blansko o krok blíže k vyrovnání utkání.
52:27 Vyloučen hráč #15 Tomáš Janovský družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hra rukou
50:20 Fanoušci Atlasu Blansko i přes nepříznivé skóre neztrácí naději a podporují svůj tým celým svým srdcem.
49:10 Blansko má dost šancí, ale nedokáže je využít.
47:40 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:9
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #15 Tomáš Janovský (5:9)
47:05 Tenora předvádí neuvěřitelný zákrok.
46:44 Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil #6 Jan Frýdek.
46:20 Janík sekl přes prsty gólmana hostí, ale projevil se jeho přátelský duch a vzápětí se omluvil.
45:00 Blansku se zatím úspěšně daří bránit přesilovou hru Třince.
44:11 Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
43:40 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:8
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (5:8)
43:40 Dalekonosná střela Dronga končí v síti domácích.
40:54 Třinec měl právě obrovskou šanci vstřelit gól, ale střela nenašla svůj cíl.
40:00 Střely ve 2. části: 10:18
38:34 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (5:7)
38:34 Jakub Fedra si připisuje svůj první gól zápasu po hezké střele backhandem.
37:10 Tenora si postavil dobře bránu, jelikož po nebezpečné střele hostí zazvonila jen tyč.
35:13 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (4:7)
33:20 Kolize mezi Jakubem Fedrou a Janem Piškou vypadala pro Pišky nemile, ale naštěstí se z toho otřepal a pokračuje dál.
31:59 Vojta Fedra nebezpečně zachytává příhrávky obrany hostí.
30:05 Tenora vychytal těžkou střelu k tyči nad nohu.
27:28 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #32 František Fedra (4:6)
27:08 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #21 Tomáš Sikora (3:6)
26:50 Třinec zatím předvádí krásnou techniku a kontrolu nad míčkem.
25:31 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #35 Jan Mieszek (3:5)
25:31 Blansko si nepohlídalo prostor před brankou a po přihrávce Mieszeka zvyšuje  Janáč na 5:3.
22:18 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera z trestného střílení (3:4)
22:18 Kučera s klidnou hlavou proměnil trestné střílení gólmanovi přímo mezi nohy.
21:09 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #5 Šimon Borek (2:4)
21:09 Po fantastické přihrávce Borka zakončil Vojta Fedra k tyči.
20:39 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
20:30 Kučera je opět na hřišti.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #45 David Tenora družstva FBK Atlas Blansko
20:00 Střely v 1. části: 15:13
18:32 Piško zatím svůj tým drží při vedení, a připisuje si další zákrok.
15:56 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #56 Adam Szkandera (1:4)
15:45 Kučera po tvrdém zákroku odchází do kabiny a tečemu krev z nosu.
15:06 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #22 Jakub Fedra (1:3)
13:14 Janík si krásně prohodil bránícího hráče, ale nepodařilo se mu zakončit.
12:05 Hostující gólman předvádí neuvěřitelné zákroky.
10:05 Blansko se probralo a začalo vyvíjet tlak na hostující tým.
08:12 Krásná náhrávka vzduchem od Kučery na Bělašky bohužel nekončí v síti hostí.
07:30 Blansko se zatím nedostává moc k šancím.
07:10 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:3
06:43 Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
05:47 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň bez asistence (0:2)
03:54 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #21 Tomáš Sikora (0:1)
02:55 Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
02:33 Blansko mělo právě velkou šanci připsat si první gól utkání, ale gólman Třince svůj tým podržel.
00:01 Úvodní buly získali domácí.