• 58 57:29
    8:5
    (Tvrdík)

FBC Kutná Hora - FLORBAL LITOMYŠL 8:5
branky: 1. Roman Martínek, 32. Petr Vávra, 33. Jiří Petrásek, 33. Petr Listík, 38. Martin Zelený, 51. Petr Vávra, 58. Lukáš Martin, 58. Roman Martínek - 13. Martin Štarman, 21. Marek Lamplot, 34. Marek Lamplot, 48. Marek Lamplot, 50. Jan Stuchlík; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 316; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 12 - Tomáš Hájek 15; po třetinách: 1:1, 4:2, 3:2
60:00 Komentář hostů Doubek Tomáš (Trenér): V sérii jsme podaki velmi dobré výkony, které bohužel na postup nestačili. S každým zápasem jsme se zlepšovali. Skvěle nám fungovala obrana. Bohužel jsme nebyli tolik dobrý v zakončení. Soupeře několikrát podržel brankař.  nDěkuji klukům za celou sezónu, Byla to skvělá jízda. Do další sezóny silnější. Soupeři přeji hodně štestí do další série.
60:00 Komentář domácích Vokřál Jiří (Asistent trenéra): V první řadě obrovské poděkování neskutečným divákům. Taková kulisa na divizi, to je prostě sen. Děkuju! Jinak skvělá a vyrovnaná série. Dneska jsme podstatnou část zápasu nebyli dostatečně dobří, naštěstí nás podržel neuvěřitelný brankář. Za stavu 5:5 jsme ukázali velký morál a dokázali zlomit zápas zase na naší stranu. Díky moc soupeři za celou sérii, která byla tvrdá, ale férová a myslím že i kvalitní. Jedeme dál!
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:40 Poslední minuty od Kutné Hory jsou velmi krásné.
57:29 GÓL FBC Kutná Hora ! 8:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #97 Antonín Tvrdík (8:5)
57:10 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #48 Jiří Petrásek (7:5)
55:55 Kutná Hora zatím kazí všechny šance hostů.
55:20 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
55:00 Obranný zákrok Tvrdíka, zachraňuje tým před dalším gólem hostů.
52:55 Střela od hostů končí pod paží Bochníčka, velmi zkušený zákrok.
51:00 Právě jsem viděli 2 na 1, Vávra si počkal na krásnou přihrávku od Martínka a zkušeně doklepl.
50:44 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra, asistoval #77 Roman Martínek (6:5)
49:40 Máme tu opět vyrovnáný stav.
49:14 Timeout FBC Kutná Hora
49:14 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Jan Stuchlík, asistoval #30 Vilém Nonn (5:5)
49:01 Začíná tu být pěkné dusno, Kutná Hora to che udělat napínavé.
47:15 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot bez asistence (5:4)
46:20 Dnes je to tady jak na střelnici i při oslabení.
44:53 Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
44:24 Dramtická střela Petráska končí nakonec v rukou gólmana.
42:05 Hosté vešli do třetí třetiny s velkou chutí vyhrát. Začínají na domácí vyvíjet velký tlak na útočné polovině.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:58 Třetí šance Chalupy před bránou, brankář hostů zkušeně chytá.
38:55 První přesilovka domácích, bude úspěšná?
38:03 Vyloučen hráč #88 Jakub Renza družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
37:46 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #15 Lukáš Martin (5:3)
33:58 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #30 Vilém Nonn (4:3)
33:20 A je to tady, tohle jsme chtěli. Máme tu vedení Kutné Hory, dokonce o dva góly.
32:53 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík, asistoval #7 Václav Rejna (4:2)
32:02 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek bez asistence (3:2)
31:44 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:2
28:30 S vyloučením se nám dnes roztrhl pytel.
27:15 Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
26:35 Exceletní zákrok Bochníčka zachraňuje Kutnou Horu. Takový zákrok jsme ještě neviděli.
24:10 Plno šací Kutné Hory končí za bránou nebo v rukou brankáře.
21:00 Máme tu ochlazení pro Kutnou Horu začátkem třetiny.
20:26 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot bez asistence (1:2)
20:20 Začátkem druhý třetiny vyhrává buli tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
18:05 Probíhají poslešdní 2 minuty první třetiny, přidá Kutná Hora další gól?
16:30 Bochníček je v pozoru, opět zachraňuje Kutnou Horu.
15:20 První přesilovka hostů, Kutná Hora zatím výborně brání.
14:31 Vyloučen hráč #27 Martin Zelený družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
13:00 Máme tu srovnaný stav, Bochníček byl jak na střelnici.
12:07 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #43 Jan Stuchlík (1:1)
11:10 Standartka z rohu pro domácí na útočné polovině.
10:05 Hra začíná být nahoru dolu.
06:48 První velká šance hostů, končí za bránou.
06:10 Kutnou Horu dnes jistí velmi zkušený brankář Bochníček.
05:50 Druhá šance Chalupy ze standartky, povede se to do třetice?
04:06 Hosté kombinují. zastaveni Novotným.
03:20 Domácí se většinu času vyskytují na útočné polovině.
03:05 Šance Chalupy končí za bránou.
01:00 Máme tu krásný začátek pro domácí, Kutná Hora začíná z ostra.
00:26 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #33 Ondřej Spurný (1:0)
00:05 Domácí vyhrávají buli.
00:00 Vítáme vás na rozhodujícím zápase 1. kola play-up Divize mužů. Věříme, že dnes uvidíme napínavou hru.