• 57 56:43
    2
    Daniel HAVLÍČEK

Wizards DDM SO Praha 10 - Florbal TJ Kobylisy 8:2
branky: 16. Jan Heller, 19. Martin Lazárek, 23. David Bouda, 30. Tomáš Branžovský, 47. Tomáš Branžovský, 50. Tomáš Branžovský, 52. Sebastian Maxa, 56. Martin Lazárek - 23. Jan Hrdlička, 37. David Mühlbach; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Vít Svojše 17 - Marek Paleček 13, Ondřej Kudrnáč 3; po třetinách: 2:0, 2:2, 4:0
60:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Dneska nám nešlo vůbec nic. V úterý se rozhodne. Díky všem.
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Soupeře jsme přehráli. Přesto byl zápas těžký a náročný. Děkujeme divákům, pořadatelům a těšíme se na 5. zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:4
56:43 Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
56:43 Hráči Kobylis začínají bezhlavě dohrávat a vysloužili si za to 2 minuty.
55:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (8:2)
55:25 Göpfert našel zadovkou v breaku 2 na 1 Lazárka a ten vymetl šibenici.
51:53 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #32 Vít Svojše (7:2)
51:53 Střídání brankáře. Nový brankář #26 Ondřej Kudrnáč družstva Florbal TJ Kobylisy
51:53 Kamerunec Maxa dnes kouzlí a krásně si přehodil Palečka.
51:17 Heller teď spálil tutovku, kterou mu naservíroval Muller.
49:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #36 Sebastian Maxa (6:2)
49:42 Maxa doběhl už skoro ztracený balónek a naservíroval dnes skvěle zakončujícímu Branžovskému.
48:50 Kobylisy zyvšují herní tempo a začínají napadat rozehrávku Wizards.
46:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský bez asistence (5:2)
46:49 Branžovský vypíchl balónek a opřel svou gólovou střelu o zadní tyč.
46:23 Kobylisy teď tlačí Wizards a střílí co to jen jde.
43:34 První vážnější akce přichází od Wizards v podobě střely Hellera na přední tyč. Paleček připraven.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
36:26 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #29 Jakub Zíka (4:2)
36:26 David Mühlbach prostřeluje Svojšeho nad nohu od pravého mantinelu.
35:54 Svojše teď drží domácí a chytá vše co na něj jde.
35:11 Vyloučen hráč #69 Daniel Kronďák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:11 Kronďák je na trestnou jak dělanej. Už tu s námi sedí za vrážení.
32:05 Bohoušek teď trefuje horní tyč Svojšeho brány.
30:00 Dnešní utkání sleduje 63 diváků. Děkujeme!
29:16 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:1
29:16 Maxa nachází Branžovského žabkou před brankou a ten uklízí za záda Palečka.
22:41 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #36 Sebastian Maxa (3:1)
22:41 Po Kronďákově nedovoléném zákroku dává gól Bohoušek z trestného střílení. Následně Maxa našel v přesilové hře Boudu a ten zakončil nad nohu Palečka.
22:16 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička z trestného střílení (2:1)
21:18 Vyloučen hráč #52 Vít Komorný družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
21:18 Druhou třetinu začnou Wizards v přesilové hře.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
18:51 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (2:0)
18:51 Lazárek prostřeluje z výběhu Palečka na zadní tyč.
17:42 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
17:42 Přesilová hra pro domácí po sekání za brankou.
15:19 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #25 Karel Smutný (1:0)
15:19 První gól utkání přináší Honzík Heller svou otočkou kolem levé tyčky Palečkovy branky.
14:00 Velmi opatrné a na obraně založené utkání.
07:40 Vidíme jen pokusy z dálky, se kterými nemají brankáři větší problémy.
06:11 Zatím velmi pomalý začátek z obou stran.
02:48 První velká šance Wizards. Po střele Smutného se dostal ke skákajícímu balónku Heller. Vůbec ho však netrefil.
00:01 Úvodní buly pro domácí.