3

4.

série

FbC Písek - FBC Slavia Praha 3:4pn
branky: 11. Jan Králík, 11. Michal Cigánek, 21. Jakub Mikeš - 3. Ondřej Otáhal, 4. Matěj Fulín, 11. Michael Pitek, N Michael Pitek; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 273; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 27 - Tomáš Koval 28; po třetinách: 2:3, 1:0, 0:0, 0:0
Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Dnes strašně těžký zápas, strašně lacino jsme přišli o náskok. Pak už jenom morál, skvělí brankáři a šťastné vítězství na nájezdy. Parádní atmosféra, díky všem za utkání!
Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Kdo dnes nepřišel, tak o hodně přišel. Úžasná atmosféra, skvělý zápas. Dneska se raduje Slavie a zítra uděláme všechno proto, abychom sérii vrátili do Prahy. Díky všem za dnešní utkání.
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #43 Filip Trkovský , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #69 Michael Pitek a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #18 Michal Cigánek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #21 Martin Kadlec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #48 Jakub Mikeš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #20 Dan Kašovský a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #81 Michal Měřička , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #85 Tomáš Svačinka a vstřelil gól.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 5:5
70:00 Ukončení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
36:40 Vyloučen hráč #85 Tomáš Svačinka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
20:47 GÓL FbC Písek! 3:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #18 Michal Cigánek (3:3)
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:59 Vyloučen hráč #69 Michael Pitek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
10:47 GÓL FbC Písek! 2:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek bez asistence (2:3)
10:29 GÓL FbC Písek! 1:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #48 Jakub Mikeš (1:3)
10:19 GÓL FBC Slavia Praha! 0:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #85 Tomáš Svačinka (0:3)
03:01 GÓL FBC Slavia Praha! 0:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #17 David Laho (0:2)
02:45 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #20 Dan Kašovský (0:1)
00:00 Vítáme vás u 3.utkání zápasu play-up Divize mužů. Stav série je 1:1. Dnes jde tedy o hodně: kdo vyhraje, získá důležitý matchball. Kdo dnes není v písecké obloukové hale, jako kdyby nežil! Je půl hodiny před začátkem utkání a hala je z drtivé většiny zaplněná - čekáme plný dům! Jestli dneska nespadne obloukovka, tak už nikdy!