60
  • 60 59:29
    Blansko

FBK Atlas Blansko - FBS Olomouc 2:3
branky: 12. Jakub Fedra, 33. František Fedra - 27. David Kotek, 37. Matěj Pecha, 48. Jan Kratochvil; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 4:4; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Jan Opletal 14 - Dominik Hrabě 23; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:1
60:00 Komentář domácích Frýdek Jan (Vedoucí): Dnešní utkání byla velká taktická bitva. Ani jeden tým nechtěl utkání ztratit zbytečnou chybou. Dvakrát jsme dokázali vést, ovšem ani jednou jsme nedokázali navázat další brankou a odskočit. Vyrovnaný zápas, ve kterém výborně zachytali brankáři, se rozhodoval v maličkostech. Děkujeme soupeři, rozhodčím a fantastickým divákům za skvělou atmosféru. My do Blanska sérii vrátíme! #atlas.ultras #freeferko
60:00 Komentář hostů Stehlík Karel (Vedoucí): Druhá výhra z Blanska... co víc k tomu říct než díky kluci, to co jste předvedli ve 13 lidech byla vůle vítězů. Tak přesně má  playoff vypadat. Opět vyrovnaný zápas, ale naši kluci ukázali, že i v okleštěné sestavě máme kvalitu.Stále ještě není zdaleka vyhráno. Přístí týden doufám full a budeme pokračovat v tom co jsme nastavili. Dekujeme soupeři a těšíme se na přístí sobotu. #hot16family
60:00 Střely ve 3. části: 5:5
59:29 Timeout FBK Atlas Blansko
58:01 Vyloučen hráč #57 David Čermák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
51:39 Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:11 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
47:42 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #29 Šimon Borik (2:3)
40:00 Střely ve 2. části: 14:7
38:51 Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #47 Bohdan Kopelec.
37:17 Vyloučen hráč #26 Jan Kopecký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání
36:17 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #3 Jiří Novák (2:2)
33:35 Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení
33:35 Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za zdržování hry
32:50 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (2:1)
32:32 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
32:32 Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
26:38 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #10 David Kotek, asistoval #11 Tomáš Skoupil (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 6:5
11:30 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra bez asistence (1:0)