• 58 57:18
    2
    Adam VEJREK

FBC Intevo Třinec - Orel Rtyně v Podkrkonoší 15:4
branky: 10. Tomáš Sikora, 13. Šimon Czernek, 18. Filip Turoň, 27. Jan Mieszek, 29. Šimon Czernek, 37. Tomáš Sikora, 38. Lukáš Tomiczek, 40. Michał Martynek, 45. Jan Mieszek, 45. Ondřej Bajtek, 46. Filip Turoň, 46. Lukáš Tomiczek, 48. Jan Mieszek, 49. Ondřej Drong, 54. Lukáš Tomiczek - 16. Miroslav Kábrt, 29. Filip Kulda, 35. David Cejnar, 42. Miroslav Kábrt; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 4:7; využití: 3:1; diváků: 283; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 17 - Jan Seidl 28; po třetinách: 3:1, 5:2, 7:1
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Hrát před tolika lidmi a sdíleli s nimi tu radost, o tom jsme jako děti snili. Věřím, že ten výkon máme ještě kam posunout, nebylo to úplně dokonalé. Zítra nový den, musíme výhru potvrdit!
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Prvních deset utkání bych si dovolil tvrdit, že se jednalo o vyrovnanou partii. To, co následovalo, se snad nedá ani popsat. Rtyňské hloubání v oblacích o jednodušší cestě se postupně sesypal jako domeček z karet. Ještě že se nehraje na jediné utkání. Můžeme, ale i budeme silnější, série přece jenom dneska započala. Posledními slovy bych rád podotknul, že to místy vypadalo, že se jednalo o utkání postupujícícho se sestupujícím. Soupeř nás předčil snad ve všech aspektech hry. No nic, zejtra v pět na značkách a snad přijede i Rtyně.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:22 V posledni minutě si i Piško sáhl na míček.
58:19 Drong - Kupczak - Janáč .... střela do bloku.
57:18 Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:32 Míček se kutáli z jedne stranu na druhou, asi tak k tempu hry.
53:35 GÓL FBC Intevo Třinec ! 15:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #32 Ondřej Drong (15:4)
53:35 Tomiczek ze vzduchu trefuje parádni přihrávku Dronga!
53:14 Vyloučen hráč #93 Adam Petera družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
53:12 Rozhodčí mají ruce nahoře a Třinec si zahraje další přesilovku.
51:45 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
51:45 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
51:44 Vyloučení na obou stranách.
51:25 Kombinace Czernek - Martynek nepřesná, na míčku hosté.
50:32 Piško kryje další střelu.
48:25 Sotva přesilovka začala, tak i skončila. Drong se střelou z poloviny prosazuje.
48:24 GÓL FBC Intevo Třinec ! 14:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #35 Jan Mieszek (14:4)
48:10 Vyloučen hráč #25 Kamil Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za držení
47:49 GÓL FBC Intevo Třinec ! 13:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek bez asistence (13:4)
47:49 Mieszek svým samostatným únikem nedal golmanovi šanci.
47:24 Rychlou akci Rtyně zastavuje Piško!
45:52 GÓL FBC Intevo Třinec ! 12:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Lukáš Tomiczek bez asistence (12:4)
45:52 Tomiczek se dnes již podruhe nemýlil!
45:46 V rychlem sledu přidává Třinec další 2 góly!! Tohle už pro Rtyni nevypadá nejlépe.
45:45 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
45:45 GÓL FBC Intevo Třinec ! 11:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #47 Jan Janáč (11:4)
44:53 GÓL FBC Intevo Třinec ! 10:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #27 Jan Fiedor (10:4)
44:11 GÓL FBC Intevo Třinec ! 9:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #17 Filip Turoň (9:4)
44:11 Mieszkovi se podařilo míček poslat do brýny i přes ležicího gólmana.
42:53 Hra se stále jěště ve vysokém tempu přeléva ze strany na stranu.
41:51 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #68 David Cejnar (8:4)
41:51 Na úvod třetí třetiny Kábrt prostřeluje Piška a snižuje.
41:28 Třinec na hřisti doslova rotuje pozice.
40:29 Czernek našel dobře postaveného Mieszka, ten mijí.
40:00 Střely ve 2. části: 14:5
39:50 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Michał Martynek, asistoval #22 Dominik Kupczak (8:3)
39:33 Výborná obranná práce domácích.
37:08 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #13 Ondřej Bajtek (7:3)
37:08 Ještě neuplynula ani minuta a Třinec se znovu prosazuje, tentokrát díky trefě Lukáše Tomiczka.
36:45 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #21 Tomáš Sikora, asistoval #27 Jan Fiedor (6:3)
36:45 Tomáš Sikora svou dělovou ránou vymetl levý růžek.
36:09 Vyloučen hráč #4 Filip Kulda družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
36:09 Rtyně si lehce nerozuměla při střidání z čehož plyne přesilovka pro domácí.
34:15 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #93 Adam Petera (5:3)
34:15 Osamocený Cejnar neměl problém se zakončením.
33:33 Czernek nabil J.Martynkovi do dobré pozice, střela mu však úplně nesedla.
33:02 Piško na třikrát likviduje dorážky hostů!!
31:45 Několik šanci domácích zůstalo zblokováno a hosté v plném počtu.
30:57 Třinec zatím pouze kombinuje.
29:43 Vyloučen hráč #83 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:43 I Třinec se dnes dočká své první přesilové hry.
28:57 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (5:2)
28:57 Rychlá odpověď Třince v podobě Czerneka.
28:34 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Filip Kulda, asistoval #14 Adam Vejrek (4:2)
28:34 Kulda prostřeluje Piška a snižeje na rozdíl dvou branek.
26:56 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #47 Jan Janáč (4:1)
26:56 Janáčovu střelu gólman ještě vyrazil, na následující dorážku Mieszka byl už krátky.
26:06 Piško si připisuje další úspěšný zákrok.
25:27 Fiedorova střela našla pouze hruď gólmana.
24:28 Mieszek přihrával na volného Czerneka, tomu v důležitý moment míček bohužel sjel.
23:25 Janovský se dostal do úniku, ale jeho přihrávka na Fiedora neprošla.
23:09 Rtyně zatím pouze kombinuje bez jekéhokoliv ohrožení domácí brány.
22:24 Vyloučen hráč #56 Adam Szkandera družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře
22:23 Další oslabení pro domácí.
21:47 Kábrt se dostal sám před domácí bránku, na Piška ovšem nevyzrál.
20:05 Hned po buly prověřuje Czernek gólmana.
20:00 Střely v 1. části: 18:10
19:57 V posledních vteřinách si šanci vybojoval Bajtek, trefil pouze blok.
18:52 Dobrý zákrok třineckého gólmana.
17:33 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň bez asistence (3:1)
17:33 Neskutečný Turoň procedil gólmana.
16:44 Vyloučen hráč #10 Miroslav Kábrt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
16:43 Fiedor a Kábrt se půjdou schladit na 2 minuty za hrubost, hra bude pokračovat ve čtyřech.
16:28 Mieszek se ocitl sám před Seidlem, nedokázal však míček poslat za jeho záda.
15:13 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
15:13 Rtyně přecejen využívá přesilovku a snižuje stav utkání.
14:52 První šance přesilové hry končí zákrokem Piška.
13:46 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
13:45 A mame tady první vyloučení a hned na straně domácích, hosté si tak vyzkouší přesilovku
13:14 Třinec je při chuti a doslova obstřeluje Seidla z každé pozice.
12:54 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek bez asistence (2:0)
12:54 Šimon Czernek zachytil soupeřovu rozehrávku a propálil vše, co mu stálo v cestě.
11:35 Výborná obranná práce Třince děla Rtyni značné problémy.
10:57 Janovský přihrávalt na volného Dronga, ten jen těsně mijí.
09:59 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #21 Tomáš Sikora, asistoval #9 Jan Kyselý (1:0)
09:59 A je to tady! Tomáš Sikora svou střelou propáli vše, co mu stálo v cestě a otevírá skóre zápasu.
08:38 Czernek nahrával na volného Mieszka, která už mířil do prázdne brány, Seidl ovšem předvedl parádní skok a chytá!!!!
06:16 Standartní situace z předbrankového prostoru Rtyně končí pouze střelou do bloku.
05:43 ... na druhé straně pro změnu zákrok Piša.
05:17 Fiedor svou střelu namířil přesně mezi hlavu a tyč bránu, ale gólman se blýskl parádním zákrokem.
04:52 Turoň v samostaném úniku nedokázal zakončit přesně.
04:35 Od úvodu zápasu aktivní hra na obou stranách.
03:51 Janovský mohl otevřít skóre dnešního zápasu, dorážka mu však nesedla.
03:11 Fiedorova střela jen těně mijí bránu hostů.
01:15 Na druhe straně si i Třinec připisuje první šanci, kdy Drong vypálil dobrou střelu z půlky.
00:30 Hned z úvody první šance pro Rtyni, Piško si se střelou snadno poradil.
00:01 Úvodní buly zápasu pro Třinec.
00:00 Vítáme Vás u online přenosu prvního kola play-up, kde domácí Třinec vyzve soupeře z daleké Rtyně.