• 58 57:29
    4:8
    (Cigánek)

FBC Slavia Praha - FbC Písek 4:8
branky: 11. Ondřej Otáhal, 31. Michael Pitek, 47. Antonín Štička, 49. Vojtěch Šafář - 2. Michal Cigánek, 9. Jakub Mikeš, 26. Jan Králík, 38. Michael Kolínský, 40. David Chvosta, 55. Michal Měřička, 56. Jan Králík, 58. Michael Kolínský; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 4 + David Laho OS:5; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský 15 - Vlastimil Dvořák 25; po třetinách: 1:2, 1:3, 2:3
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): První utkání série, takže bylo opatrnější z obou stran. Do dalších utkání si vyhodnotíme co můžeme zlepšit, ale hráče bych pochválil za koncentrovaný výkon. Odmakáno a bereme první vítězství v sérii. Obrovský dík patří našim fanouiškům, kteří nám vytvořili domácí prostředí.
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Prohráváme zaslouženě 1:0. Zítra je nový den, nový zápas. Zkusíme ho zvládnout lépe než ten dnešní. Děkujeme všem za zápas. n
60:00 Střely ve 3. části: 7:4
57:29 GÓL FbC Písek! 4:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (4:8)
56:09 Vyloučen hráč #16 David Laho družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování
56:09 Vyloučen hráč #16 David Laho družstva FBC Slavia Praha - osobní trest
56:09 Vyloučen hráč #35 Jan Křížek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání
55:51 GÓL FbC Písek! 4:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #81 Michal Měřička (4:7)
54:57 Timeout FBC Slavia Praha
54:57 GÓL FbC Písek! 4:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #4 Václav Staněk (4:6)
54:43 Hosté nevyužívají přesilovku.
52:37 Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
51:30 Slávisté své úvodní nasazení přetavují ve dva góly a přibližují se tak vedoucímu Písku.
48:42 GÓL FBC Slavia Praha! 4:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #33 Ondřej Otáhal (4:5)
47:44 Vyloučen hráč #43 Filip Trkovský družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
46:50 GÓL FBC Slavia Praha! 3:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:5)
43:40 Slávisté vstupují do třetí části s naprosto odlišným nasazením, díky kterému si vybojovali další přesilovku.
43:18 Vyloučen hráč #81 Michal Měřička družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:33 GÓL FbC Písek! 2:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #63 Matěj Prčík (2:5)
38:50 Slávistům se nabízí již třetí šance na snížení náskoku Písku, trefují zatím pouze brankovou konstrukci.
37:51 Vyloučen hráč #43 Filip Trkovský družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:23 GÓL FbC Písek! 2:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #81 Michal Měřička (2:4)
35:30 Domácí nevyužívají ani druhou přesilovku.
35:02 Slávistický tlak stupňuje, gól visí ve vzduchu.
33:54 Vyloučen hráč #43 Filip Trkovský družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
32:26 Slavia prolomuje nátlak hostů a dostává se do pozice, kdy začíná diktovat hru ona.
30:25 GÓL FBC Slavia Praha! 2:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #85 Tomáš Svačinka (2:3)
25:34 GÓL FbC Písek! 1:3
23:01 Druhá část se zatím vyvíjí rovnoměrně, obě strany měly své šance, žádný z týmů je ovšem zatím nevyužívá.
20:00 Střely v 1. části: 13:11
17:24 Písečtí svými herními výkony v první části převyšují slávisty.
10:14 GÓL FBC Slavia Praha! 1:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #10 Antonín Štička (1:2)
10:14 Slávisté vylepšují svou střeleckou bilanci a skórují svůj první gól.
08:53 GÓL FbC Písek! 0:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #4 Václav Staněk (0:2)
08:34 Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil #85 Tomáš Svačinka.
07:40 Slávistické pokusy o dobytí píseckého bloku zatím neúspěšné.
06:24 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2 minuty za špatné střídání
01:26 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek bez asistence (0:1)
01:26 Hosté se po bleskové akci ujímají vedení.