• 60 59:40
    5:6
    (Šantora)

T.B.C. Králův Dvůr - Sokol Rudná 5:6
branky: 19. Michal Mašek, 21. Štěpán Zavoral, 31. Adam Lešuk, 47. Michal Mašek, 55. Michal Mašek - 9. Martin Špaček, 10. Jan Karásek, 45. Jan Karásek, 49. Jan Karásek, 57. Adam Pivoňka, 60. Adam Pivoňka; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 179; zásahy brankářů: Jiří Procházka 20 - Oleg Dejnega 18; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:4
60:02 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Gratulujeme soupeři, měl více štěstí a se štestím i vyhrál. V hlavách jsme asi už vyhráli před zápasem a tady je výsledek. Zbytečně protáhnutá série. No což.. za týden se vidíme na Rudný. Každý si musí uvědomit v hlavě od prvního do posledního jaká je jeho role a co musí udělat navíc. Díky skvělým fanouškům a doufám, že dorazí i na Rudnou.
60:02 Komentář hostů Beran Lukáš (Vedoucí): Dnes jsme to přišli především doslova odjezdit po prdeli a udělat vše pro to, abychom sérii více zdramatizovali a vrátili zpět do našeho chrámu. Úplně stejně budeme odhodláni sérii vrátit zpět do Králova Dvora k sedménu utkání. Děkujeme soupeři za strhující utkání a úžasným fanouškům za perfektní kulisu, kterou by mohli i v extralizace závidět. Nashledanou příští víkend.
60:02 Za domácí hráče DĚKUJEME VŠEM FANOUŠKŮM, kteří podporovali domácí hráče v dnešním utkání.
60:01 Domácí prohrávají toto utkání a budou muset absolvovat cestu na Rudnou pro čtvrtou výhru a ukončení této série. Domácí tým dnes bohužel zklamal svoje fanoušky a budou muset v příštím zápase napravovat svoje chyby. Doufejme, že v přístím zápase bude znám účastník pro další sezonu Národní ligy - západ.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:41 Domácí musí dát jednu branku, jinak se série prodlouží na další zápas.
59:40 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
59:40 GÓL Sokol Rudná! 5:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #97 Ondřej Šantora (5:6)
58:55 Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
58:55 Domácí musí udržet oslabení bez inkasované branky, aby měli šanci na výhru v dnešním utkání.
58:16 Domácí se dostávají do problému. Rudná si vynutila faulem vyloučení a zatím Rudná hraje v šesti z důvodu odloženého vyloučení.
57:31 Domácí na balónku a snaží se vedení strhnout na svojí stranu.
56:59 Mimochodem hattrick zaznamenal i Jan Karásek z Rudné.
56:24 Opět změna skóre. Rudná srovnává a domácí jsou tak kde byli.
56:23 GÓL Sokol Rudná! 5:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #26 Martin Špaček (5:5)
56:01 Domácí takticky kombinují ve vlastní obranné třetině.
55:00 Diváky v domácí hale čeká velmi napínavých pět minut utkání, kdy se ukáže kdo má větší vůli vyhrát.
54:02 Mašek završuje hattrick a využívá přesilovou hru. Domácí tým opět vede.
54:01 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #42 Daniel Riley (5:4)
53:24 Opět Mašek a opět trefuje pouze blok. Mašek je opravdu hladový po hattricku.
52:46 Mašek zkouší střelu, ale Dejnega chytá.
52:07 Domácí mají další šanci v podobě přesilové hře.
52:06 Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
51:35 Jak jsem říkal na konci druhé třetiny, Rudná se tak lehce nevzdá a bude bojovat o vítězství. Zatím toto také předvádí a trápí domácí tým.
50:17 Domácí začínají hrát osobní akce. Pokud to takhle půjde dál mohl by domácí tým i prohrát utkání.
49:44 Procházka opět chytá další střelu a drží tým.
49:01 Domácím balónek skáče u čepele a nejsou schopni pořádné přihrávky ani střely.
48:08 Stav utkání je opět vyrovnané. Domácí ztrácejí vedení a budou muset zase začít hrát aktivně do útoku.
48:07 GÓL Sokol Rudná! 4:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (4:4)
47:16 Mašek posílá domácí tým do vedení. Zbývá mu poslední branka k završení hattricku.
46:47 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #7 Štěpán Zavoral (4:3)
46:39 Hra na obou stranách se mění v nekontrolované osobní souboje.
45:52 Vlček byl sundán u střídačky hostů na jasné dvě minuty. Rozhodčí odpískali pouze volný úder. I trenér hostů kroutí nad tímto rozhodnutím hlavou.
45:05 Domácí po inkasované brance opět ztrácejí tempo jaké měli na začátku třetiny.
44:20 GÓL Sokol Rudná! 3:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #61 Antonín Pražák (3:3)
44:01 Lešuk připisuje další blok a následně byl Zeman seslán k zemi v rohu hřiště.
43:07 Procházka se rozčiluje na svoje spoluhráče, že nechali volně projít jedno z útočníků Rudné až k jeho brance a on musel rychle zasahovat.
41:46 Nový dobře zkusil vystřelit. Bohužel balónek mu napoprvé sjel a na druhý pokus trefuje blok.
41:10 Rudná se hned od začátku tlačí na domácí a mají nakročeno k brance.
40:20 Obrovské štěstí teď stálo na straně domácích. Přímá nahrávka na nabíhajícího útočníka z Rudné jen těsně minula jeho florbalku.
40:01 Třetí buly vyhrává Rudná.
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:59 Domácí se ve druhé třetiny probudili. Dokázali vstřelit dvě branky a otočit skóre zápasu. Hra také byla o něco lepší než v první třetině, ale Rudná se ve třetí třetině jistě nevzdá tak lehce a tak budou moci diváci sledovat napínavý závěr utkání.
39:59 Domácí do sirény drželi balónek na útočné polovině, ale branku nevstřelili.
39:37 Rudná v posledním tlaku za tuto třetinu.
38:48 Vlček posílá střelu ze strany hřiště. Dejnega zasahuje.
37:52 Opět fantastický Procházka zasahuje.
37:18 Procházka vyřešil nepřehlednou situaci před brankou a chytá balónek.
36:22 Na hřišti vidíme osobní souboje z obou stran. Jednou se rozčiluje střídačka hostů za nesprávné odehrání souboje, jedno se ozývá domácí střídačka.
35:31 Procházka skvělě zasahuje a Vlček zachraňuje situaci odpalem balónku.
34:51 Halou se uzívají fanoušci Rudné. Domácí kotel utichá.
33:43 Další blok domácích. Nakonec ovšem musel zasahovat i Procházka.
32:47 Vlček si dobře poradil se soupeřem a posílá domácí do útoku.
31:53 Další blok domácích. Domácí hráči mají zatím více zásahů než Procházka.
30:58 Lešuk posílá domácí do vedení. Skvělá kombinace s Maškem končí brankou.
30:57 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #13 Michal Mašek (3:2)
30:36 Riley byl sestřelen dvěma hráči z Rudné, ale rozhodčí odpískali pouze volný úder.
29:14 Domácí nedokázali využít přesilovou hru a stav utkání je tedy stále nerozhodný.
28:52 Zeman posílá střelu z poloviny hřiště. Zasahovat musel až Dejnega.
28:15 Domácí byli chvíli bez balónku, ale jsou rychle zpět na svých místech a připravují se na zakončení.
27:15 Domácí mají šanci poprvé v utkání vést. Uvidíme zda tuto možnost využijí.
27:14 Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
27:01 Hájek dobře zpracoval nahrávku, ale trefuje pouze boční síť.
25:58 Rudná byla dlouho pod tlakem domácích, nepodařilo se rozehrát a nakonec Mašek střílí na branku, ale netrefuje.
25:17 Zmatek před brankou Procházky, ale obrana úspěšně vyřešila.
24:30 U půlící čáry před stolkem bylo vidět pár osobních soubojů o balónek. Úspěšnější byli domací.
23:53 Pivoňka zkouší střelu, ale opět úspěšný domácí blok.
22:42 Domácí tým se po rozhovoru v kabině probouzí s posílá jednu střelu za druhou. Nedávají Rudné moc šanci.
20:47 Vlček posílá dělovku z poloviny hřiště, hostující gólman zasahuje.
20:29 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #7 Štěpán Zavoral bez asistence (2:2)
20:01 Druhé buly vahrává opět Rudná
20:00 Střely v 1. části: 3:11
19:59 První třetina se odehrávala ve střídavé hře nahoru a dolu. Oba týmy získali balónek a následně ztratili při střele do bloku a nebyla k vidění žádná pořádná florbalová akce. Následovaly dva rychlé góly Rudné a domácí jakoby polevili ve hře. Ovšem Mašek trochu probudil domácí tým, když dal branku a snížil na rozdíl jedné branky. Uvidíme co oba týmy předvedou ve druhé třetině. Domácí mají obrovskou fanouškovskou podporu.
19:52 Domácí zkouší ještě jednu střelu před koncem první třetiny, bohužel bez úspěchu.
18:28 Mašek snižuje stav utkání po střele po zemi, kdy Dejnega skákal na jeho střelu, ale ta šla po zemi.
18:27 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:2
18:17 Uhřík a jeho další úspěšný blok a posílá balónek do útoku.
16:51 Procházka opět úspěšně zasahuje a domácí si připravují útok.
15:34 Střela z půlky hřiště, ale domácí si připisují další blok.
14:58 Domácí po dobrém startovním tlaku jakoby vypadl z tempa a spíše se musí bránit hostujícímu tlaku.
14:02 Úspěšný zákrok Procházky. Hráč z Rudné osamocen, ale nedokázal si s ním poradit.
13:13 Procházka má trochu problémy s balónky. Skákající balónek na malém brankovišti mu nejprve vypadl z ruky a musel ho chytat na podruhé.
12:12 Jeden z hráčů Rudné zbytečně dohrál Uhříka po odpískání. Naštěstí je Uhřík vpořádku a může hrát dál.
11:01 Procházka úspěšně odrazil střelu, ale na utíkající balónek už nedošáhl a hosté zůstavají na balónku.
10:00 Domácí inkasují druhou branku. Rychlé dvě branky dostaly Rudnou na koně.
09:17 GÓL Sokol Rudná! 0:2
08:53 První střela na Procházku končí gólem. Šantora vybíhal s míčkem po straně a nahrává před branku, kde je Novosad a dává první gól utkání.
08:52 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #97 Ondřej Šantora (0:1)
07:47 Uhřík rychle vybíhá z obrany a trefuje opět pouze hostující blok.
06:50 Vojáček poprvé trefuje branku. Tyč zachraňuje Procházku od branky.
05:52 Bubeník posílá další střelu. Tentokrát si připisuje blok Zeman.
05:00 Za celých pět minut si ani jeden gólman nesáhnul na balónek. Všechny střely letí mimo nebo je úspěšný blok.
04:01 Karásek zkouší také vystřelit, ale opět letí střela mimo.
02:59 Zavoral dobře stíhal útočníka Rudné, nenechal mu prostor na pořádnou střelu a ta letí mimo branku.
02:13 Zuska zblokoval další střelu. Procházka zatím nemusel zasahovat.
01:38 Další střela, tentokrát Bubeník a domácí obrana blokuje střelu.
01:06 První střela zápasu. Rudná vysílá střelu a domácí obrana má trochu problém se zpracováním balónku.
00:10 Úvodní buly vyhrává Rudná, ale domácí se hned zmocňují balónku.
00:01 Úvodní buly vyhrává Rudná.
00:00 Za domácí tým je nejlepším hráčem Daniel Riley s osmi kanadskými body, tři branky a pět asistencí. Druhý je Štěpán Zavoral se sedmi kanadskými body, sedm branek. Elitní trojici uzavírá rovněž se sedmi kanadskými body Tomáš Hájek, čtyři branky a tři asistence.
00:00 Také bych Vám rád představil tři nejlepší hráče z obou týmů. Začneme týmem hostů. Po čtyřech zápasech této série je nejlepším hráčem Jan Karásek s osmi kanadskými body, šest branek a dvě asistence. Druhý je Adam Pivoňka se sedmi kanadskými body, čtyři branky a tři asistence. Trojici uzavírá Lukáš Bárta se čtyřmi kanadskými body, tři branky a jedna asistence.
00:00 Čtvrtý zápas domácí opět vyhráli. T.B.C. porazilo Rudnou poměrem 11:4 a připsali si tak třetí výhru v této sérii. První třetinu ovládli domácí poměrem 4:1. Druhá třetina byla vyrovnaná a oba týmy vstřelily dvě branky. Třetí třetina patřila opět T.B.C. a ovládli jí poměrem 5:1.
00:00 Třetí utkání bylo opravdu nervy drásající. První třetina byla opět lepší pro Králův Dvůr a po prvních dvaceti minutách vedli 2:3. Druhá třetina opět nabídla dvě branky na obou stranách. Ovšem ve třetí třetině Rudná zabrala a opět bylo srovnáno a bylo nutné prodloužit utkání. Rudná už nenechala Králův Dvůr vyhrát další zápas a tím pádem máme stav série 2:1 pro Králův Dvůr.
00:00 Bohužel ve druhém zápase už to bylo mnohem větší drama. Po první třetině Královák vedl 1:3, ve druhé třetině oba týmy přidaly dva góly a stále měli náskok dvou branek. Ovšem poté přišel zkrat ve třetí třetině a na konci základní hrací doby bylo srovnáno a muselo následovat prodloužení. Diváci obou týmů si jistě museli rvát hlasy z hlav jaké to bylo drama. Rudná se nechala v prodloužení vyloučit a Králův Dvůr této šance využil a vyhrává i druhé utkání. V tomto utkání se blýsknul Tobiáš Uhlík, který nastřílel hattrick.
00:00 Pojďme se společně podívat na předchozí čtyři utkání. Celkem mohli diváci vidět 58 branek a zápasy přinesli slušnou podívanou. Nejprve si Králův Dvůr poradil s Rudnou bez problémů poměrem 11:4 na domácí půdě a nabídnul domácích fanouškům naději na udržení v Národní lize. V tomto zápase zazářil Tomáš Hájek, který si připsal celkem 4 kanadské body.
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 1. kola play - down Národní ligy - západ. Dnes máme na programu již pátý zápas v této sérii se soupeři z Rudné.