9:10
    Karel BOŽELNÍK
    (Klečka)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 9:10
branky: 3. Jan Rabinský, 10. Dominik Klimscha, 11. Kryštof Malina, 12. Michal Šubert, 49. Daniel Gebauer, 56. Marek Klečka, 58. Kryštof Malina, 60. Kryštof Malina, 60. Karel Boželník - 8. Adam Tesárek, 18. Richard Plandor, 24. Ondřej Smékal, 29. Richard Plandor, 33. Martin Najvar, 37. Dominik Eichner, 42. Richard Plandor, 45. Petr Kittel, 51. Richard Plandor, 55. Petr Kittel; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 2, Tomáš Novák 9 - Lukáš Slovák 1, Jiří Škrobák 16; po třetinách: 4:2, 0:4, 5:4
60:00 Komentář hostů Burýšek Petr (Vedoucí): První zápas semifinále a na můj vkus zbytečně málo gólů. :-D nNe, teď vážně. Dnešek bych rozdělil na pozitiva a negativa.  nNegativa: první třetina a to, že ve hře o jednoho hráče méně jsme za soupeřem značně zaostali. Musíme se na to do dalších zápasů připravit.  nPozitiva vidím tam, že od druhé třetiny jsme se dokázali z toho hrozného začátku dostat, něco jsme změnili a na hřišti byl jiný tým. Taky bych rád vyzdvihl to, že hra 5 na 5 hovoří značně v náš prospěch.  nAbych to uzavřel, tak pořád jsme na začátku série a my máme první korálek. Zítra se začíná od nuly a my se opět pokusíme Opavu vyloupit. Děkuji soupeři, rozhodčím a našim fanouškům, že nás přijeli podpořit!
60:00 Komentář domácích Černín Vladimír (Vedoucí): první třetina se nám povedla, protože jsme začli tam, kde jsme skončili v minulém zápase. poté jsme se na dlouhé minuty ze zápasu absolutně vytratili a to jen proto, že jsem neplnili to co jsme si řekli v šatně.  ntak se nám konečne nepovedl zápas, zítra začínáme od nuly, nachystáni v plné síle. Ahoj čau.
60:00 Střely ve 3. části: 16:6
59:49 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 9:10
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #36 Marek Klečka (9:10)
59:49 Poslední 3 góly dala Opava při hře bez brankáře, ale to bylo bohužel pro dnešek málo.
59:41 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 8:10
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #29 Kryštof Malina, asistoval #7 Dominik Klimscha (8:10)
59:35 Opava nadále bez brankáře a mačká soupeře...
57:30 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 7:10
57:30 Malina přesně k tyči, Škrobák si sice na míček šáhnul, ale to bylo málo.
55:41 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:10
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #29 Kryštof Malina (6:10)
55:41 Klečka snižuje v přesilovce na rozdíl 4 branek.
55:09 Vyloučen hráč #86 Daniel Prašivka družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za špatné střídání
54:26 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 5:10
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #18 Dominik Eichner (5:10)
54:10 Klečka z první a Škrobák v leže vyráží. Boželník v dorážkách neúspěšný.
53:20 Opava nadále kombinuje v 6, ale bez gólového efektu.
52:00 Opava to zkouší bez brankáře...
51:28 Klečka z křídla netrefuje poloprázdnou branku.
50:36 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 5:9
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #70 Jakub Štůsek (5:9)
50:36 Rožnov v akci 2 na 1. Štůsek prohodil obránce a Plandor tak tak prostřeluje Nováka.
49:30 Pavelek získal míček na středu hřiště a střelou tahem trefuje břevno!
48:57 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:8
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #18 Daniel Gebauer, asistoval #29 Kryštof Malina (5:8)
48:57 Malina přesunul míček přes šířku hřiště, kde Gebauer vypálil přízemní střelu a přes několik hráčů míček končí až za překvapeným brankáře Rožnova.
48:00 Hra nahoru dolů, Opava nic nevzává, ale Rožnov je celkem v laufu, tak ještě uvidíme, času dost 8-)
44:51 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:8
44:35 Střelu Maliny vyráží konečky prstů Škrobák.
43:50 Kocur našel na velkém brankovišti Boželníka, ten bohužel netrefuje bekhendem branku.
43:10 Klimscha nikým nehlídán trefuje ze středu hřiště břevno!
41:53 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:7
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor bez asistence (4:7)
41:53 Plandor z pravé strany nachytal Nováka na bližší tyči.
40:00 Střely ve 2. části: 3:8
36:36 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:6
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #18 Dominik Eichner, asistoval #86 Daniel Prašivka (4:6)
36:36 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tomáš Novák družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA
36:22 Klimscha zamíchal s míčkem za brankou soupeře a přesně našel na pravém mantinelu Repčeka a ten přestřeluje.
34:24 Gebauer získal míček na půlce a po několika metrech ho poslal tahem těsně vedle branky hostů.
32:50 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
32:50 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:5
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #11 Patrik Hegar (4:5)
32:50 Hosté otáčí vývoj utkání. Hegar vypálil od modré a na velkém brankovišti tečoval tělem Najvar a míček zapadnul za Bezděka. Opava si bere time - out.
28:31 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:4
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #3 Ondřej Smékal (4:4)
28:31 Plandor nahazoval míček na svého spoluhráče, kdy Bezděk se vysunul a před soupeřem chtěl míček chytit do rukou, jenže mu propadl mezi nohama do branky.
28:00 Boželník zkušeně podržel míček a Opava může znovu založit útok.
26:20 Rožnov v akci 2 na 1 a Bezděk chytá míček mezi noham. Důležitý zákrok!
26:00 Kocur málem šel sám na brankáře, v poslední chvíli ho obral obránce Rožnova o míček.
25:45 Stejskalovu bombu ze středu rukou vyráží luxusně Škrobák.
24:20 Burýšek A se dostal k odraženému míčku a střelou na bližší tyčku nechal vyniknout Bezděka.
23:10 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #70 Jakub Štůsek (4:3)
23:10 Štůskovi se podařilo prohodit míček přes dva opavské hráče na Smékala, ten z modré prostřelil Bezděka kolem těla.
22:40 Tesárek z otočky na středu hřiště prověřil Bezděka, ten nohou vyráží míček do bezpečí.
21:36 Zimmerova střela těsně míjí opavskou branku a domácí v klidu rozehrávají.
20:01 Opava opět výhrává buly.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:22 Posselt v tísni pro dvěma ještě stačil posunout míček na Stejka, ten v těžké pozici byl zablokován.
18:10 Klimschova bekhendovka jen proletěla kolem branky hostů.
17:44 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:2
16:10 Klečka z rohu nahrál Rabinskému, ten je dnes při chuti a hned to poslal na branku, bohužel míček končí na prvním hráči soupeře.
14:00 Opava je nadále aktivnějším týmem.  Je potřeba Škrobáka zasypat střelami.
11:16 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #41 Michal Šubert, asistoval #90 Daniel Šimera (4:1)
11:16 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jiří Škrobák družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R
11:16 Šubertova střela propálil oba obránce a taky brankáře Slováka. Ten už má pro dnešek hotovo.
10:31 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:1
10:31 Využitá přesilovka Opavvy, Klimscha našel přesně krosem Malinu na levém kruhu a ten se trefuje do poloprázdné branky.
09:59 Vyloučen hráč #57 Marek Polášek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
09:38 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #10 Jiří Šebesta (2:1)
09:38 Klimscha si popojel po pravém křídle a přesnou střelou na bližší tyč nachytal Slováka na švestkách.
07:25 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #8 Adam Tesárek, asistoval #21 Adam Burýšek (1:1)
07:25 Standartka na pravém kruhu na krátko a Tesárek míří přesně k vzdálenější tyči opavské branky. Bezděk evidentně nic neviděl.
06:01 Hra již 5 na 5. Za zmíňku stojí jeden zákrok Bezděka po střele ze středu hřiště.
05:00 Minutka oslabení v suchém triku...
04:01 Vyloučen hráč #72 Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za vysoká florbalka
02:51 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #91 Jan Rabinský, asistoval #21 Karel Boželník (1:0)
02:51 Odražený míček na modré zpracoval Rabinbský a střelou k pravé tyčce je úspěšný.
02:09 Šimerovo nahození měl v úmyslu tečovat Šebesta, ale nepodařilo se mu to.
01:15 Pavelek se protáhnul kolem dvou hráčů soupeře a jeho střela ze středu byla bohužel zblokována. Rozehrává Rožnov.
00:30 Opava v útoku nepřesná a oba týmy radši střídají.
00:01 Opava úspěšnější :)