• 56 55:56
    2
    Radim FOŘT

FAT PIPE Traverza - Panthers Praha 10:5
branky: 7. Tomáš Vávra, 7. Jakub Kerzel, 9. Ondřej Valenta, 9. Robert Štipka, 17. Jakub Kerzel, 25. Radim Fořt, 29. Ondřej Valenta, 33. Tomáš Vávra, 42. Tomáš Vávra, 44. Jakub Kerzel - 3. David Mašát, 15. Matěj Vavroušek, 16. Jakub Žiška, 38. Dominik Hudec, 55. Pavel Daněk; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 4:4; využití: 2:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Josef Bína 29 - Jan Buzík 8, Jan Kobza 10; po třetinách: 5:3, 3:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Pudich Jan (Vedoucí): Skvělý vstup do zápasu a zodpovědný výkon. Výsledek 10:5 vypadá pěkně, důležitá čísla jsou ale 1:1 na zápasy. Příští víkend nás čekají další vyrovnaná utkání a první zápasy byly jen lákadlem pro fanoušky.
60:00 Komentář hostů Mattes Miloslav (Asistent trenéra): Dnešní zápas rozhodl nezachycený začátek zápasu, kdy se soupeř dostal do pohody. Máme co zlepšovat, ale jeden bod si ze série vezeme na domácí hřiště a již se těšíme na další zápas. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
60:00 Traverza vyrovnává sérii na 1-1 a zdá se že série bude ještě napínavá.
59:50 Kuzma se ještě pokoušel skórovat z protiútkou ale obránce byl proti.
58:39 Nervy tečou a hosté nenechávají domácím nic líbit.
57:00 Probíhají poslední 3 minuty základní hrací doby.
56:06 Traverza jde po faulu do 4. Uvidíme jestli hosté dokáží skore alepoň zkorigovat.
55:56 Vyloučen hráč #14 Radim Fořt družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:11 GÓL Panthers Praha! 10:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #22 David Chochlovský (10:5)
54:11 Traverza se ve zkrácené výhodě neprosadila a po chvíle inkasuje.
51:54 Vyloučen hráč #41 Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
51:54 Síly se vyrovnaly, proto teď necelou minutu uvidíme hru 4 na 4 po které naváže zkrácená přesilovka Traverzy.
50:55 I Panthers si zahrají 3. přesilovku.
50:51 Vyloučen hráč #70 Mikuláš Plášek družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za hra na zemi
50:02 Dnešní zápas navštívilo 79 diváků.
48:45 Tarverza přesilovku nevyužila ale stále se drží u balonku a kombinuje.
46:04 Traverza dostává další přesilovku a obléhá branku Pantherů.
45:33 Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
43:31 GÓL FAT PIPE Traverza! 10:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #6 Jakub Kerzel, asistoval #68 Robert Štipka (10:4)
43:31 Rychlý protiútok traverzy zakončil z otočky Kerzel
41:57 GÓL FAT PIPE Traverza! 9:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra, asistoval #14 Radim Fořt (9:4)
41:57 Vávra se v brankovišti zorientoval jako první a ze vzduchu zvyšuje na 9-4.
41:05 Domácí 23 razítkuje tyč Pantherů.
40:26 Třetí dějství začíná ostře. Z většiny osobní soubojů vychází ale výtězně traverza.
40:00 Střely ve 2. části: 9:13
39:50 Mladý Kuzma nastartoval motory a jeho úniku na poslední chvíli zamizil obránce Panthers sporným zákrokem.
39:00 Právě probíhá poslední minuta 2 třetiny.
37:51 GÓL Panthers Praha! 8:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #49 David Mašát (8:4)
37:51 Tuhle střelu z otočky už brankář Bína neměl a tak i hosté využívají přesilovku a snižují na rozdíl 4 branek.
36:50 Hráč Panthers trefuje spojnici.
36:47 Vyloučen hráč #70 Mikuláš Plášek družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
36:47 Přesilovku si zahrají i hosté.
35:28 Po střele Bína zachytil balónek skákající na brankové čáře.
33:11 Hraáči Traverzy ale nechtějí přestat a stále mají útočné choutky.
32:14 Timeout Panthers Praha
32:14 GÓL FAT PIPE Traverza! 8:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra, asistoval #23 Vojtěch Bagin (8:3)
32:14 Traverza opět potrestala vyloučení hostů! Důrazný Vávra dotlačil míček pod nohou brankáře až do sítě a zvyšuje na 8-3.
30:58 Hostům tečou rervy a nabízejí Traverze dalši hru v přečíslení.
30:54 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Wojnar družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:35 GÓL FAT PIPE Traverza! 7:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #12 Ondřej Valenta, asistoval #15 Jonáš Kulhavý (7:3)
28:35 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Kobza družstva Panthers Praha
28:35 Traverza si po 3/4 přesilovky nevtvořila větší šanci ale posléze jako první proměnila přesilovku a vede již o čtyři góly.
26:39 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
26:39 Přesilovku si zahraje i domácí Traverza
25:25 Traverza vyčkává na soupeře který si neví rady se založením akce.
24:30 GÓL FAT PIPE Traverza! 6:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #14 Radim Fořt, asistoval #13 Jan Fiala (6:3)
24:30 Hráč s číslem 14 se trefuje nechytatelně nad rameno Buzíka.
23:00 Hráči Panthers rotují ale přihrávku na útočníky stále nenalezli.
20:30 Na začátku druhého dějství kombinuje domácí Traverza.
20:00 Střely v 1. části: 9:12
18:50 Bína si připisuje důležitý zákrok a vyhazuje balónek do bezpečí.
17:49 Vyloučen hráč #6 Jakub Kerzel družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za blokování florbalky
17:49 Hosté si zahrají první přesilovou hru dnešního zápasu.
16:59 Traverza odpovídá na góly hostů a ujímá se opět dvoubrankového vedení.
16:26 GÓL FAT PIPE Traverza! 5:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #6 Jakub Kerzel, asistoval #93 Ondřej Schuller (5:3)
15:42 Hosté z brejkové situace snižují na rozdíl jedné branky.
15:41 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #39 Lukáš Pokorný (4:3)
15:05 Hosté se prosadili a nepřestávají s aktivním napadáním.
14:48 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #91 Matouš Hrubý (4:2)
13:56 Hosté se dostávají pomalu k nebezpečným střelám.
11:00 Hosté působí zmateně ale postupně začínají získavat klidn na hokejce zpět.
09:09 Traverza válcuje Panthery a 4 rychlými góly otáčí zápas a posílá Buzíka na střídačku.
08:28 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka, asistoval #6 Jakub Kerzel (4:1)
08:11 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #12 Ondřej Valenta, asistoval #34 Walter Schubert (3:1)
08:11 Domácí 12tka to posílá 20 nad led a Traverza zvyšuje náskok!
06:55 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #6 Jakub Kerzel, asistoval #23 Vojtěch Bagin (2:1)
06:55 Po náhozu na branku a následné teči se vedení ujímá Traverza.
06:00 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra, asistoval #50 Jáchym Syrovátko (1:1)
06:00 Po krosové přihrávce se prosazuje i domácí tým.
02:38 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #91 Matouš Hrubý (0:1)
02:38 Po zpětné přihávce se jako první prosazují hosté.
01:49 Hráč Traverzy s číselm 9 se při prvním náznaku šance netrefil backhandem mezi tři tyče.
00:24 Hráči traverzy rychle připoměli hostům že je nečeká lehký zápas a po souboji u mantinelu pokračujeme volným úderem v režuji hostů.
00:00 První buly pro hostující Panthery.