(Fáčková)
  • 57 56:39
    Olomouc

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBS Olomouc 8:4
branky: 2. Tereza Míková, 17. Andrea Břeská, 19. Emilie Skalíková, 33. Karolína Lískovcová, 43. Michaela Moravcová, 47. Lucie Baldreichová, 50. Michaela Moravcová, 57. Barbora Vávrová - 6. Veronika Mrázková, 19. Veronika Mrázková, 26. Veronika Mrázková, 51. Valentýna Zerzánová; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 335; zásahy brankářů: Michaela Galušková 16 - Klára Hodulíková 23; po třetinách: 3:2, 1:1, 4:1
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:59 Famoušci se radují a my známe vítěze finále roku 2023.
58:56 Břeská zkusila vystřelit, ale potřebovala vystřidat, takže to bylo spíše takové nadhození.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Barbora Vávrová, asistoval #29 Barbora Fáčková (8:4)
56:59 Vávrová se trefuje do doslova prázdné branky.
56:40 Hosté to zkouší v šesti bez brankáře.
56:39 Timeout FBS Olomouc
56:39 Olomouc si vybírá oodechový čas, aby se mohl poradit na taktice.
54:55 Jestli chtějí hosté srovnat, mají posledních pět minut, aby dohnali tří gólovou ztrátu.
52:23 Horčičková zkusila překvapit Galuškovou, ta byla ale na její střelu připravena.
50:48 GÓL FBS Olomouc! 7:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #71 Klára Horčičková (7:4)
50:14 I Olomouc využil své přesilovky a snižuje ztrátu.
50:11 Vyloučen hráč #59 Nicol Drábková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
50:11 Drábková je vyloučena za hrubost a její spoluhráčky budou muset bránit.
49:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (7:3)
49:22 Moravcová využívá chodovskou přesilovku.
48:43 Vyloučen hráč #84 Šárka Zhébalová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
48:13 Odložené vyloučení. Domácí jdou do šesti bez brankáře.
46:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #58 Nikola Skoková (6:3)
46:48 Baldreichové střela mířila přesně.
44:34 Chodov ubránil své oslabení a hraje v plém počtu.
42:34 Vyloučen hráč #58 Nikola Skoková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
42:34 Domácí se špatně domluvili hráli v šesti a budou hrát oslabení.
42:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #13 Tereza Míková (5:3)
42:03 Do dvougólového náskoku dostává domácí Moravcová.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Třetí třetina bude jistě napínavá. Rozhodne se v ní, jestli Chodov finále vyhraje nebo ne.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
39:34 Galušková předvedla monster safe po nebezpečné střele Zhébalové.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:30 Hosté přečkali své oslabení a hrají v plném počtu.
36:30 Vyloučen hráč #19 Tereza Brančíková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení
36:30 První přesilovku zápasu si zahraje Chodov.
36:00 Odložené vyloučení a domácí jdou do šesti bez brankáře.
32:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #59 Nicol Drábková (4:3)
32:57 Drábková na Lískovcovou a Chodov dává čtvrtý gól.
32:38 Dvě šance hostů skončily za mantinelem.
31:35 Olomouc opět drží míček a Chodov vyčkává, co se bude dít.
30:10 Fanoušci obou týmů burácejí celou halou a navzájem se překřikují.
29:09 Břeská měla jedinečnou šanci, ale střílí mimo branku.
27:30 Lískovcová střílí, ale golmanka z Ostravy vyráží rukou.
25:23 GÓL FBS Olomouc! 3:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (3:3)
25:23 Mrázková se prosazuje již po třetí a připisuje si hattrick.
23:35 Domácí teď museli ubránit dvě trošku nebezpečnější akce hostů.
22:20 Olomouc drží míček a snaží se vymyslet nějakou akci.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tám domácích.
20:00 Do druhé třetiny vstupujeme za stavu 3:2. Uvidíme, jestli si Chodov zvládne náskok udržet.
20:00 Střely v 1. části: 14:5
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:40 2 vteřiny stačili na rychlou chodovskou akci, která končí gólem.
18:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #48 Andrea Břeská (3:2)
18:37 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #61 Barbora Poláchová (2:2)
18:37 Olomouc na sebe nenechal dlouho čekat a opět srovnává.
16:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #31 Kristýna Jirásková (2:1)
16:48 Jirásková našla volnou Břeskou před brankou, a ta zvyšuje na 2:1.
15:03 Drábková střílí z půlky, ​Hodulíková vyráží.
13:26 Křtěnová vysíla nebezpešnou střelu, ale trefuje olomouckou obránkyni.
11:20 Pěknou akci, kterou začala Baldreichová se však jejím spoluhráčkám nepodařilo zakončit.
09:33 Jirásková zkusila backhand, ale její střela byla zblokována.
08:46 Horčičková promachuje šanci těsně u branky domácích.
07:16 Rozehrávka z rohu na útočné polovině se hostům nevyvedla a míček tak získal soupeř.
05:32 GÓL FBS Olomouc! 1:1
05:32 Chybu chodovské obrany využívá Mrázková a hned střílí.
03:31 Domácí se snaží dostat na útočnou polovinu, Olomouc ale dobře brání.
01:06 Tereza Míková předvedla ukázkový nájezd i přes zbytečné rušení fanoušků a dostává Chodov do vedení.
01:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Tereza Míková z trestného střílení (1:0)
01:05 Rozhodčí poprvé přerušují hru a rovnou uvidíme tresné střílení.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na 2. kole finále 1. ligy juniorek, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a FBS Olomouc. Uvidíme, jestli dnes finále skončí, nebo jestli se rozhodne až v Olomouci.