2:4
    Linda FUCHSOVÁ
    (Výborná)

BLACK ANGELS - FBS Olomouc 2:4
branky: 38. Denisa Výborná, 60. Linda Fuchsová - 22. Veronika Mrázková, 28. Kateřina Stoklásková, 36. Gabriela Vaculová, 43. Gabriela Vaculová; rozhodčí: Jan Sysel - Štěpán Weber; vyloučení: 3 + Alice Jirásková 4:3; využití: 1:2; diváků: 71; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 20 - Kristýna Keclíková 21; po třetinách: 0:0, 1:3, 1:1
60:00 Komentář domácích Fuchs Vladimír (Trenér): Holky předvedly, že se s námi musí počítat. Bojovnost, kompaktní hra a oproti včerejšímu zápasu i více sebevědomí na míčku. Proti silné a pro nás i velké Olomouci se nedávají branky snadno. A my jsme dnes nebyli dostatečně efektivní, abychom mohli pomýšlet na vítězství. nJsme moc rádi, že takové zápasy můžeme hrát a bereme je jako obrovskou zkušenost, byť nás samozřejmě mrzí, že jsme zůstali před branami finále.  nDěkujeme Olomouci za obě utkání, přejeme šťastnou cestu domů, ale předevěším i úspěch ve finále.   nA já si tímto dovoluji i poděkovat všem našim juniorkám, rodičům a dalším, co nás podporují. Děkujeme  za báječnou sezónu, kterou v této kategorii končíme s historickým umístěním.
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Pro nás úžasný zápas, s neskutečnou kulisou, naši skvělí fanoušci nás neváhali přijet podpořit i sem, za co jim patří velký dík. S BA hrajeme rádi, holky i my zde máme spoustu přátel (doufám, že to tak vnímají i BA), zápasy jsou korektní, ale s nábojem a v tempu. My jsme dnes byli oproti včerejšímu zápasu klidnější, podařilo se nám dát víc branek a opticky tak zápas vypadá snadnější, než včera. Kdo mě zná, ví, že se natajím názorem, že BA má TOP trenéry, kteří dokáží svůj tým připravit na konkrétního soupeře, kéž by takových bylo v lize (nejen juniorské) víc... k tomu dokázali vychovat skvělé hráčky, proti kterým je radost hrát. Tím smekám před naším dnešním soupeřem a těším se na finále...
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:59 Tento zápas končí a hráčky Olomouce se radují z postupu do finále. Domácí hráčky se nemají za co stydět a mohou stavět na téhle sezóně a být příští rok ještě lepší.
59:17 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #99 Denisa Výborná (2:4)
59:17 Fuchsová dokázala potvrdit dnešní výkon a dokázala ještě zkorigovat stav utkání.
58:22 Timeout FBS Olomouc
57:13 Domácí hráčky čerpají vteřinky za brankou Olomouce.
56:01 Fryčová získala míček a snažila se ohrozit hostující branku.
55:53 Vyloučen hráč #29 Anna Žitná družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
55:53 Domácí musí přečkat dvě minuty.
55:11 Vaculová poslala až moc dlouho přihrávku a Svrčková sbírá míček.
53:01 Fryčová získala míček, ale bohužel nedokázala trefit branku.
52:12 Další závar před brankou Olomouce.
51:54 Štekerová bohužel trefila sedící Keclíkovou do helmy.
50:01 Kuchařová se snažila rychle rozehrát standartku, ale její střela se zastavila už na prvním bloku.
49:38 Špatná rozehrávka domácích. A Zerzánová dostala přihrávku, ale poté její střela nebyla přesná a Svrčková její pokus chytá.
47:54 Dobrá střela Fuchsové a Keclíková musela její střelu vyrazit.
47:10 Fuchsová se snažila dostat do zakončení, ale bohužel její střela byla zablokována hostující hráčkou.
45:22 Stoklásková se dostala k míčku a její střela těsně minula domácí branku.
43:44 Domácí hráčky se snaží, ale jen nedokáží vystřelit na hostující gólmanku.
42:09 GÓL FBS Olomouc! 1:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #71 Klára Horčičková (1:4)
42:09 Rychlý protiútok Olomouce a Vaculová se trefuje mimo dosah Svrčkové.
41:54 Stoklásková ani nadvakrát nedokázala prostřelit Svrčkovou.
41:19 Mrázková z velkého brankoviště přestřeluje domácí branku.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:59 Hráčky Olomouce už nechaly vypršet čas a v téhle třetině se už nic nestane.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:50 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #36 Nikola Štekerová (1:3)
37:50 Výborná dokázala trefit branku a odčarovat kouzlo hostující gólmanky.
37:31 Vyloučen hráč #31 Valentýna Zerzánová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
36:44 Domácí hráčky už si pohlídaly a hrají v plném počtu.
35:07 GÓL FBS Olomouc! 0:3
35:07 Bohužel Fuchsová tečovala střelu od Vaculové mimo dosah domácí hráčky.
34:44 Vyloučen hráč #90 Barbora Kupilíková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
34:44 Domácí hráčky nedokázaly ještě vystřídat a budou hrát ve třech.
32:29 Vyloučen hráč #43 Alice Jirásková družstva BLACK ANGELS na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
32:29 Jirásková to přehnala s agresivitou u mantinelu a půjde si sednout na doufejme na čtyři minuty.
32:20 Fuchsová ve velké šanci nedokázala trefit prázdnou branku a její střela trefuje hostující gólmanku.
31:41 Výborná se snažila zpoza branky nahrát nějaké své spoluhráčce.
30:50 Vyloučen hráč #19 Tereza Brančíková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
30:34 Fryčová se snažila dvakrát zakončit.
30:22 Timeout BLACK ANGELS
30:22 Domácí trenér chce změnit tempo hry.
28:45 Úplně se nám obraz hry nezměnil a domácí hráčky se nedokáží dostat do tempa.
27:08 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #72 Nikola Krupičková (0:2)
27:08 Rychlý protiútok Olomouce a Stoklásková dokázala míček poslat okolo nohy Svrčkové.
25:51 Výborná se prokličkovala až před branku, jenom její střela už neměla finální parametry.
23:34 Poříd se domácí hráčky nedokázají dostat do souvislejšího tlaku.
22:34 Olomouci gól pomohl a je teď jasně lepší.
21:27 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (0:1)
21:27 Zerzánová přihrála zpoza branky Marázkové, která otevírá stav utkání.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:48 Vyloučen hráč #90 Barbora Kupilíková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:45 Kuchařová se prokličkova až na velké brankoviště, kde byla zastavená.
18:01 Horčičková tečovala míček mimo domácí branku.
17:24 Jirásková ztratila míček, jenomže byla faulována a domácí budou rozehrávat.
16:23 Tlak před domácí brankou. Jen teda hostující hráčky nedokáží trefit domácí branku.
14:28 Blekyně odehrály poměrně slušnou přesilovku.
13:32 Štekerová nahrála Fuchsová a ta střílela beckhandem. Bohužel domácí hráčka minula hosutjící branku.
12:28 Vyloučen hráč #48 Lucie Majerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
11:51 Domácí ztratily míček za svojí brankou, ale nakonec dokázaly zabránit v zakončení Zerzánové.
10:43 Fuchsová z dobré střelecké pozice trefuje jenom horní tyč.
08:55 Horčičková vystřelila z velké brankoviště, ale přes zmatek těl míč do branky nedostala.
06:59 Teďka už domácí gólmanka zasahuje.
06:01 Svrčková nemusela zasahovat po hostující střele.
05:34 Procházkové scházely centimetry, aby mohla skórovat.
05:01 Říhová byla zablokována a Keclíková sbírá sražený míček.
04:13 Svrčková si poradila se střelou od Horčičkové.
02:45 Fuchsová hrála nad úrovní kolen a darovala Olomouvi standartku. Hostující hráčky nedokázaly nic vymyslet a domácí jsou znovu na míčku.
01:01 Oba kotle povzbuzují své týmy a dneska to vypadá na bouřlivou atmosféru.
00:01 Zápas nám začal a domácí hráčky vyhrály první buly.