58
  • 58 57:31
    Liberec

FBC Liberec - FBS Olomouc 1:2
branky: 16. Karolína Klubalová - 14. Veronika Mrázková, 47. Klára Horčičková; rozhodčí: Jakub Mauer - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 20 - Kristýna Keclíková 18; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:1
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Strašně těžký tápas... Děkujeme Liberci a těšíme se na rozhodující utkání u nás
60:00 Komentář domácích Navrátil Ondřej (Trenér): Olomouc ukázala své kvality. Ne neprávem vyhrála základní část, přesto si troufnu říci, že nám dnes chybělo málo, abychom serii ukončili. V neděli budme připraveni, bude třeba proměňovat příležitosti, které se nám naskytnout a přímně, moc jich nebuce. Přesto, když je využijeme, postoupíme. Děkujeme soupeřkám, za kvalitní a velice dramatický zápas. Nic nekončí. V neposlední řadě, bych chtěl poděkovat všem divákům, kteří dnes vytvořili skvělou atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:59 Je dobojováno. Olomouc vyrovnává sérii. Uvidíme se za týden v Olomouci a můžeme se těšit na hodně dramatické utkání.
59:35 Fryčová se musí vrátit do branky.
59:20 Liberec v šesti.
58:30 Aktivní hra Olomouce neumožňuje domácím stáhnou gólmanku.
57:31 Timeout FBC Liberec
57:31 Není vyhnutí, domácí se nadechují do závěru a brzo pravděpodobně stáhnou gólmanku a půjdou do šestio.
56:32 Liberec tlačí, čas běží a gól se nedaří vstřelit.
55:25 Průnik Škodové, balónek ji bohužel při pokusu o střelu utíká.
54:16 Klubalová vysílá krásnou střelu. Keclíková drží svůj tým.
53:46 Klubalová uniká po levém mantinelu, zkouší střelu na vzdálenější tyč a jen těsně míjí. Je to drama.
52:17 Zerzánová z dobré pozice přestřelila branku.
50:30 Domácí potřebují vstřelit branku a tlačí se do útoku. Obrana Olomouce je dnes velmi kompaktní a obětavě hrající.
48:11 Další průnik Klubalové , střelu chytá výborná Keclíková.
47:30 Liberec musí hrát a dát gól. V šanci Klubalové, poté Šorfová.
46:12 Smolný gól pro Liberec, ,Olomouc se ujímá vydení.
46:11 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková bez asistence (1:2)
46:10 Domácí tým nepromněnil přesilovku.
44:40 Druhý pokus o zámek, ale unáhlenou střelu hostující tým posouvá na druhou polovinu hřiště.
44:07 Vyloučen hráč #47 Michaela Zmrzlá družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
43:22 A bude se vylučovat, tentokrát na straně Olomouce. Domácí hrají ve výhodě.
42:20 Rozhodčí ukázal výhodu a krátce nato přerušil hru. Domácí hráčky málem doplatily na neuvážené střídání.
41:30 Z druhé vlny pálí škodová těsně vedle levé tyče.
40:50 Nepříjemná a přesná střela Klubalové, Keclíková vyráží.
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:59 Gól jsme ve druhé třetině nevideli. Ale je to playoff jako řemen. Někdo dnes ale rozhodnout musí, remízou to tady skončit nemůže.
39:23 Olomouc sew ještě snaží vykřesat vedení. Ale z protiútoku zahrozila Šorfová.
37:00 Výborný zápas, většina střel končí na blocích bránících hráček. Nuda tady v Liberci rozhodně není.
35:10 Během přesilovky se nepodařilo Olomouci roztoči kolotoč. Skóre beze změny.
33:20 Nezadržitelná Klubalová vyváží balónek a byla zastavena až na velkém brankovišti hostů. Následný protiúto zůstal bez zakončení. V šanci 2 na 1, útočící hráčka minula rychlou přihrávku.
32:08 Vyloučen hráč #7 Tereza Holcová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
31:30 Rozhodčí signalizuuije výhodu za sekání pro hostující tým.
29:10 Objetavé zákroky v brankovišti domácích. A následný protiútok libereckých.
28:00 Olomoc svůj tlak nezužitkoval, rozehrávat budou domácí.
25:50 Je to jak na americkém fotbalu. Domácí celek se posunul o 15 metrů vpřed.
25:31 Domácí rozehrávaní ze svého rohu a zakládají útok.
24:50 Olomouc byla v první třetině lepší, ale ve druhé sleduje naprosto vyrovnaný duel.
23:42 Olomoucká hráčka vykroužila zatáčku v takové sklonu, že drhla loktem o podlahu.
22:01 Brejk domácích. Klubalová vysílá Šorfovou ke zteči. Ta dobíhá balónek až ve velkém brakovišti a ve sprintu trefuje pouze nohy Keclíkové.
21:42 Střela Olomouce zblokováná a odráží se od stropu haly.
20:30 Hra ve středním pásmu, oby týmy nedarují soupeři ani metr hřiště.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
17:30 Góly zápasu prospívají. Již tak vysoké tempo kulminuje ještě výše a výše. Kde budou fyzické možnosti hráček?
15:42 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #75 Kateřina Jirsová (1:1)
15:42 Domácí celek střídal a Klubalová z dobrých 25-to metrů prověřila hostující gólmanku. K překvapení všech balónek zaplul do sítě.
14:30 Na druhé straně se ocitlav šanci Klubalová a její střela olízla tyč branky.
13:46 Hostující hráčky proměňují jednu ze svých šancí a ujímají se vedení.
13:45 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #72 Nikola Krupičková (0:1)
11:39 Poláchová teď promáchla a neproměňuje výtečnou krosovou přihrávku.
09:10 Poprvadě Olomouc je zatím aktivnější a častěji střílí. Což je důležitější branku dosud nedobili.
09:00 Pěkný zápas, podpořený diváky, kterých se sešlo bezmála stovka.
07:22 První velká šance zápasu na holích Olomouce, Fryčová předvedla jeden za svých hvězdných zákroků.
06:49 Domácí hráčky  obětavujw blokují střelecké pokusy Olomouce.
06:02 PO rychlé rozehře, pálí z osi Cidlinská těsně vedle levé tyče.
05:10 Je tu bouřlivá atmosféra hodná playoff. Oba fantýmy energicky povzbuzují své hráčky.
04:48 Z protiútoku první větší příležitost Liberce, gólmanka vyráží.
04:32 V útoku znovu olomoucké hráčky.
03:25 LIberecké hráčky se vymanily z úvodního tlaku Olomouce a usadily se teď ony na útočné polovině.
02:56 Domácí se ubránili a zakládají úrtok.
02:48 Olomouc rozehrává z rohu.
02:30 Začalo se ve velmi svižném tempu, Olomou od začátku vyvíjí tlak.
00:01 Omlouváme se všem divákům za opožděný začátek utkání, z důvodu bvezodkladného ošetření hostující hráčky.