57
  • 57 56:28
    Meťák

SK Meťák České Budějovice - FbŠ Bohemians 4:6
branky: 22. Adéla Řežábová, 25. Klára Jiříková, 26. Klára Jiříková, 44. Klára Jiříková - 9. Eva Faltová, 27. Markéta Seidlerová, 32. Markéta Seidlerová, 46. Kateřina Ciblová, 47. Tereza Spoustová, 48. Markéta Seidlerová; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Kamil Vraspír; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Eliška Bártová 18, Tereza Mikešová 1 - Anita Vlachová 24; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:3
60:00 Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér): Soupeř nám dnes ukázal, jak se bojuje v playoff. My jsme sem jeli s jasným cílem, a to postoupit. To se nám povedlo. Přes týden se dáme dohromady jako tým a jedeme dál. Samozřejmě děkujeme soupeři za férovou sérii. Tak florbálku zdar a těšíme se na soupeře, který na nás "zbyde".
60:00 Komentář domácích Zimová Eliška (Trenér): Tomu říkám zápas play-off. Diváci museli být nadšeni hrou. Mělo naprosto vše, škoda naší celosezónní koncovky, která končí na tyčce nebo mimo branku. Děkuji za tuto sezónu holkám, byla to jízda. Bohužel to nevyšlo a nejedeme i ve středu do Prahy. Tímto Bohemians přeji štěstí do dalších kol a štastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:59 Děkujeme oběma stranám za krásný zápas
57:41 Střídání brankáře. Nový brankář #82 Tereza Mikešová družstva SK Meťák České Budějovice
56:33 Seidlerová dokonale přečetla rozehrávku Meťáku z rohu
56:28 Timeout SK Meťák České Budějovice
55:41 Po střele Macháčkové, Vlachová čape
53:59 Osamocená Tomandlová dostává nahrávku z rozehrávky v rohu, trefuje však jen Bártovou
49:36 Oba týmy jsou v plném počtu
48:56 Bártová krásně vychytává přečíslení soupeřek 3 na 1
48:14 Střelu Ciblové blokuje Pražáková
47:36 Vyloučen hráč #31 Štěpánka Kubánková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
47:36 Vyloučen hráč #10 Anežka Macháčková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hrubost
47:09 GÓL FbŠ Bohemians! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #34 Tereza Spoustová (4:6)
46:36 GÓL FbŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (4:5)
46:36 Spoustová z přesilovky obrací skóre na 4:5
46:16 Seidlerová přestřeluje bránu
45:42 Vyloučen hráč #10 Anežka Macháčková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za vysoká florbalka
45:38 GÓL FbŠ Bohemians! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #10 Marie Čápová (4:4)
45:19 Bünterová nezakončila únik 2 na 1
43:48 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková bez asistence (4:3)
43:48 Kotel Meťáku jásá. Jiříkové se konečně povedl únik a obrací skóre zpět na svou stranu
42:47 Jiříková zachytla nahrávku Bohemky a šla na bránu hostů, Její nahrávku na Řežábovou však zachytávají obránkyně
40:56 Vlachová kryje střelu Macháčkové ze samostatného úniku
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:27 Skříšovská si nachází osamocený míček před bránou, soupeřka ji však stihla dostoupit
38:10 Po krásné nahrávce Pražákové si Jiříková obehrává obránkyni a trefuje již své 2. břevno zápasu
36:19 Domácí hrají v plném počtu
34:56 Macháčková s Jiříkovou měly únik 2 na 1, Jiříková ale dostala míček na paty
34:19 Vyloučen hráč #7 Adéla Řežábová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
26:20 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #61 Lucie Čermáková (3:2)
25:51 Timeout FbŠ Bohemians
25:51 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #10 Anežka Macháčková (3:1)
25:51 Po rozehrávce Macháčkové dává Jiříková na 3:1
25:21 Jiříková opět sama na bránu, bohužel míček se za záda Vlachové nedostal
24:28 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:1
23:42 Jiříková obrací skóre na stranu domácích
23:42 Skříšovská si oběhla celé hřiště a vystřelila bohužel mimo bránu
21:31 Vyloučen hráč #14 Markéta Míchalová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
21:31 Mr referee is trying to confuse us with his English
21:05 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #7 Adéla Řežábová, asistoval #34 Klára Jiříková (1:1)
21:05 Po nedůrazu obrankyň před bránou Bohemky, Řežábová srovnává
20:00 Střely v 1. části: 5:6
18:12 Po krásném výhozu Bártové a nahrávce Skříšovské, Jozová míjí míček těsně před bránou hostů
14:26 Únik Meťáku opět končí nad bránou
13:41 Meťák teď tvořil dobrý tlak na jejich útočné polovině
12:11 Střela Macháčkové po jejím úniku opět končí nad bránou
11:34 Seidlerová míjí o pár čísel bránu
09:36 Bünterová se obtáčí kolem brány, Bártová ale chytá
08:29 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Eva Faltová, asistoval #91 Lidija Luklynska (0:1)
08:29 Po krásné nahrávce Luklynské, Faltová dává první gól Bohemians
06:23 Seidlerová střílí do bloku
04:10 Gól z toho ale nebyl
04:04 Jiříková krásně napadá a vybojovává rozehrávku pro svůj tým před bránou hostů
03:29 Přečíslení 3 na 2 Meťáku k ničemu nevedlo
03:00 Hra je zatím vyrovnaná