(Kalentun)
  • 58 57:46
    Česko U19

Švédsko U19 - Česko U19 9:5
branky: 5. Daniel Kalentun, 9. Kim Guilotte, 12. Arvid Äse, 13. Gustav Lindberg, 28. Sakarias Ulriksson, 32. Sakarias Ulriksson, 50. Daniel Kalentun, 56. Hampus Nydenfeldt, 58. Emil Nyh - 3. Jaroslav Petrák, 7. Martin Gattnar, 12. Daniel Chatrný, 21. Jaroslav Petrák, 46. Daniel Chatrný; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jonathan Nilsson 25 - Tomáš Týc 23; po třetinách: 4:3, 2:1, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:27 I přesto, že o výsledku je s velkou pravděpodobností rozhodnuto, Česko stále zkouší v závěru hru v šesti a útočit.
59:13 Zbývá necelá minuta do konce a Švédsko má volný úder na útočné polovině.
58:29 Česko obsazuje soupeřovu část hrací plochy, kde zkouší vyvinout dostatečný nápor.
57:53 Gólman Švédů lapil pomalu padající míček a mohl ho okamžitě posílat dále.
57:46 Timeout Česko U19
57:46 GÓL Švédsko U19! 9:5
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #18 Emil Nyh, asistoval #16 Daniel Kalentun (9:5)
57:07 Rozruch před Nilssonem byl zažehnán. Minimálně prozatím.
56:10 Češi zkoušejí v situaci, kdy prohrávají o tři góly, hru bez brankáře. Švédsko je ale úspěšně vytlačuje.
55:23 GÓL Švédsko U19! 8:5
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #24 Hampus Nydenfeldt, asistoval #20 Gabriel Kohonen (8:5)
54:43 Nahození švédské formace vyšlo a naši junioři musí zůstat v obranných pozicích.
52:47 Žluto-modří aktuálně mají určitě vyšší držení míčku a osidlují útočnou půlku hřiště.
52:07 Wertheim neudržel míček na své čepeli a švédští junioři si ho berou pro sebe.
51:47 Míček poskakoval kolem švédské branky, nicméně nikdo z českých hráčů ho nestačil doklepnout za brankovou čáru.
51:07 Berglund vybízí kolegu k pokračování v ofenzivní kombinaci.
50:34 Útočný výpad Čechů skončil u zadního mantinelu, odkud se už nepodařilo nikomu dostat do střelby.
49:56 GÓL Švédsko U19! 7:5
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #16 Daniel Kalentun, asistoval #20 Gabriel Kohonen (7:5)
48:58 Vyloučen hráč #8 Filip Eliáš družstva Česko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:37 Vynikající Týcův zákrok proti rozběhnutému soupeři! Gólman se stačil natáhnout k tyči a schovat míček v dlaních.
48:07 Rozehrávku na vlastní polovině provádí Švédové a získávají jistotu na míčku.
45:59 GÓL Česko U19! 6:5
Branku družstva Česko U19 vstřelil #7 Daniel Chatrný bez asistence (6:5)
40:54 Nilsson ve švédském brankovišti mohl zůstat v klidu, míček šel úplně jinam.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:07 Äse neprostrčil míček kolem mantinelu, Česko se může pokusit o přesun dopředu.
37:44 Chatrný ponechal míček obráncům a sám šel střídat, podaří se Česku vymyslet způsob, jak překonat švédský val?
35:36 Zisk míčku si připisují junioři Tre Kronor, kteří tak mají klid k rozvíjení kombinace.
33:15 Míček putuje mezi českými hráči, který ale dělá problém agilní formace protivníka.
31:56 Sotva se Sakarias Ulriksson vrátil z trestné lavice do hry, podařil se mu opět bleskový úprk a gól bekhendem. Náskok Švédska tak vzrostl na 6:4.
31:55 GÓL Švédsko U19! 6:4
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #14 Sakarias Ulriksson bez asistence (6:4)
31:17 Švédové zvládají oslabení velmi slušně, český tým si nedokázal dosud najít cestu ke gólovce.
29:46 Vyloučen hráč #14 Sakarias Ulriksson družstva Švédsko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:26 Otřesený Týc je v péči českých zdravotníků, hra se přerušuje.
28:24 Vyloučen hráč #20 Gabriel Kohonen družstva Švédsko U19 na 2 minuty za blokování florbalky
27:52 Švédové proměnili samostatný únik zásluhou Ulrikssona a berou si zpět vedení. Tentokrát dostává podobu 5:4.
27:51 GÓL Švédsko U19! 5:4
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #14 Sakarias Ulriksson bez asistence (5:4)
27:28 Přes švédský pressing se teď českým juniorům dostává jen velmi stěží.
25:54 Češi si přihrávají na obranné půlce a pokouší se získat územní převahu.
24:38 Ve skvělé pozici se objevil u tyčky Zubek, když ještě zkoušel kličku do poloprázdné klece. Švédové však ještě situaci zachraňují.
24:09 Po srážce kousek od mantinelu zůstával ležet jeden z českých hráčů. Ten se ale zanedlouho postavil na nohy a míří na střídačku.
23:27 Brankář Nilsson se nechává trefit a ztlumuje míček ve prospěch svých spoluhráčů.
22:40 Bílek čelil napadání protivníka, míček přitom opustil hrací plochu a hrát budou právě Češi.
22:09 Přes Hammarqvista vede nová švédská akce. Národní tým se musí stáhnout dozadu, aby zabránil komplikacím.
21:27 Útok po levé straně zkouší provést Jankovský, míček se ovšem zanedlouho stěhuje ke švédským bekům.
20:17 První česká lajna zahájila druhé dějství znamenitě. Hned se jí naskytlo otevřené okénko, z něhož získává vyrovnání.
20:12 GÓL Česko U19! 4:4
Branku družstva Česko U19 vstřelil #27 Jaroslav Petrák, asistoval #10 Adam Zubek (4:4)
20:04 Hned po buly se vrhli dopředu Češi, seveřané jim ale jsou hned v patách.
20:00 Střely v 1. části: 13:11
12:31 GÓL Švédsko U19! 4:3
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #9 Gustav Lindberg, asistoval #16 Daniel Kalentun (4:3)
12:17 Vyloučen hráč #7 Daniel Chatrný družstva Česko U19 na 2 minuty za držení
11:40 GÓL Švédsko U19! 3:3
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #19 Arvid Äse, asistoval #24 Hampus Nydenfeldt (3:3)
11:34 Palčinský protahuje míček až k půlicí čáře od vlastního brankáře, jenže tam přichází ztráta.
11:04 GÓL Česko U19! 2:3
Branku družstva Česko U19 vstřelil #7 Daniel Chatrný bez asistence (2:3)
08:40 GÓL Švédsko U19! 2:2
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #25 Kim Guilotte, asistoval #14 Sakarias Ulriksson (2:2)
06:24 GÓL Česko U19! 1:2
Branku družstva Česko U19 vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #17 Adam Palčinský (1:2)
04:43 GÓL Švédsko U19! 1:1
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #16 Daniel Kalentun bez asistence (1:1)
03:56 Míček drží na svých florbalkách Češi, kteří však musí čelit napadání protivníka.
02:29 GÓL Česko U19! 0:1
Branku družstva Česko U19 vstřelil #27 Jaroslav Petrák, asistoval #4 Michael Wertheim (0:1)