11:5
    Ondřej JANKOVSKÝ
    (Gattnar)

Česko U19 - Německo U19 11:5
branky: 2. Jakub Faksa, 9. Jakub Bohuslávek, 15. Josef Sedláček, 17. Antonín Votava, 18. Lukáš Fukala, 22. Lukáš Fukala, 25. Matěj Čelakovský, 27. Filip Smutný, 47. Jakub Mühlfait, 60. Antonín Votava, 60. Ondřej Jankovský - 29. Luis Rüger, 44. Marvin Eilers, 46. Niklas Kunath, 54. Jakob Heins, 54. Luis Rüger; vyloučení: 5:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Týc 7 - Milan Urumovic 12; po třetinách: 5:0, 3:1, 3:4
99:58 Další trestné střílení pro Němce.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:58 To ale Rügerovi vychytal Týc!
59:58 Ještě velká šance na závěr! Jeden z Němců byl sám před Týcem, ten ale předvedl skvělý zákrok. Soupeř má ale k dispozici další trestné střílení.
59:40 GÓL Česko U19! 11:5
Branku družstva Česko U19 vstřelil #14 Ondřej Jankovský, asistoval #12 Martin Gattnar (11:5)
59:34 GÓL Česko U19! 10:5
Branku družstva Česko U19 vstřelil #25 Antonín Votava bez asistence (10:5)
59:34 Votava v brejku obhodil německého gólmana a v oslabení čepuje desítku.
59:00 Češi se osvobozují dlouhým odpalem.
58:30 Úspěšný výjezd po balonku si připsal také Týc. Předtím ale došlo k faulu. Češi budou hrát v oslabení.
58:24 Vyloučen hráč #11 Jakub Faksa družstva Česko U19 na 2 minuty za opakované přestupky
58:09 Tu ale německý blok vyrazil mimo a následně si úspěšný zákrok připsal německý strážce svatyně.
57:56 Německý gólman si sebral odražený balonek, byl tam ale nedovolený zákrok. Češi mají prima standardku.
57:00 Duel se pomalu dohrává, Češi jsou více na balonku a nepouštějí Němce k další dramatizaci utkání.
55:00 Dobrá akce Čechů, ale nakonec skončila jen střelou vedle.
53:30 GÓL Německo U19! 9:5
Branku družstva Německo U19 vstřelil #10 Luis Rüger, asistoval #55 Valentin Müller (9:5)
53:30 Další rychlý brejk Němců znamená další snížení, Rüger dostal nabit před prázdnou klec a nemýlil se.
53:04 GÓL Německo U19! 9:4
Branku družstva Německo U19 vstřelil #29 Jakob Heins, asistoval #3 Lasse Könnecke (9:4)
53:04 Chyba Čechů v defenzivě a Němci po trefě Jakoba Heinse snižují na 4:9.
52:30 Češi dobře kombinovali, ale ke střele se nedostali a po brejku musel zasahovat proti Fellnerovi Týc.
50:50 Úspěšný zákrok německého gólmana po střele z levého křídla překazil českou akci.
48:30 Češi napravili zaváhání v rozehrávce a zastavili rodící se německý brejk.
47:55 Národní výběr aktuálně znovu útočí, německá defenziva je však pozorná.
46:26 GÓL Česko U19! 9:3
Branku družstva Česko U19 vstřelil #16 Jakub Mühlfait bez asistence (9:3)
46:20 Český nápor před německou klecí gólem neskočil.
45:05 GÓL Německo U19! 8:3
Branku družstva Německo U19 vstřelil #4 Niklas Kunath z trestného střílení (8:3)
45:05 Kunath jej proměnil zcela pregnantní střelou k tyčce. Týc byl vez šance. 3:8.
45:05 Nájezd pro Německo!
43:35 GÓL Německo U19! 8:2
Branku družstva Německo U19 vstřelil #68 Marvin Eilers, asistoval #13 Patrick Lenke (8:2)
43:35 No a ti snižují, po vysunutí od Lenkeho se povedenou střelou zblízka prosazuje Eilers.
43:00 Hra je nyní celkem kouskovaná, což vyhovuje především Němcům.
41:30 Urumovič teď odolal českému nátlaku a připsal si hned dvojici zásahů.
40:00 Střely ve 2. části: 7:3
39:50 Úspěšným zásahem se blýskl strážce německé branky.
39:10 Němcům nepodařilo se branky dosíce, neb hrdinný český blok vystavěn proti jejich pokusu téměř dělovému byl.
38:30 Nepřesnosti na obou stranách, nejprve špatná střela Němců, pak slabá přihrávka našich hráčů.
37:40 Německou kombinaci nejprve přerušila špatná přihrávka, soupeř si pak dobrým napadáním vynutil rozehrávku z rohu.
36:51 Týc čelil úniku Němců, ten nakonec skončil nepřesným zakončením.
35:45 Kombinace Čechů k ničemu nevedla a vytlačili se až k Týcovi.
34:27 Němci přerušili českou kombinaci, dlouhým výhozem pak šetří čas.
33:30 Vyloučen hráč #10 Luis Rüger družstva Německo U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:28 Týc vyskočil do vzduchu, aby zachytil balonek a byl poté tvrdě sražen k zemi Rügerem.
32:32 Až moc důrazná teď byla česká ofenziva, po faulu ztrácí balonek.
31:32 Nápor národního týmu zastavil zákrokem gólman soupeře.
31:05 Sedláček nyní zblokoval německou střelu z pravé strany.
29:30 České ataky teď několikrát odvrátila německá defenziva.
28:34 GÓL Německo U19! 8:1
28:33 Přeci jen se Němci prosazují, po rychlé kombinaci přišlo zakončení zblízka za záda marně se přesouvajícího Týce.
28:20 Teď úspěšný blok české obrany.
28:02 Střelu z levého křídla likviduje dnes jistý Týc.
27:30 Češi se úspěšně brání. Jejich disciplína ale dnes není jejich dobrou vizitkou. Spíše naopak.
26:31 Vyloučen hráč #21 Lukáš Macháček družstva Česko U19 na 2 minuty za hra rukou
26:00 GÓL Česko U19! 8:0
Branku družstva Česko U19 vstřelil #22 Filip Smutný, asistoval #18 Lukáš Fukala (8:0)
26:00 Další českou kombinaci zakončil Filip Smutný, Češi vedou již 8:0.
24:47 GÓL Česko U19! 7:0
Branku družstva Česko U19 vstřelil #6 Matěj Čelakovský, asistoval #25 Antonín Votava (7:0)
24:45 Další český zásah, do úniku byl vysunut Čelakovský, který si bryskně poradil.
23:50 Smutného šnci vychytal německý gólman.
21:32 Vyloučen hráč #20 Josef Sedláček družstva Česko U19 na 2 minuty za zvedání florbalky
21:12 GÓL Česko U19! 6:0
Branku družstva Česko U19 vstřelil #18 Lukáš Fukala bez asistence (6:0)
21:12 Fukala se v oslabení prokličkoval od mantinelu a chladnokrevně zakončil.
20:52 Vyloučen hráč #4 Niklas Kunath družstva Německo U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:50 Rügerovu střelu v přesilovce likviduje Týc.
20:00 Střely v 1. části: 9:1
19:59 Týc v závěru bryskním výskokem zachytil padající balonek.
19:42 Vyloučen hráč #9 Jakub Bohuslávek družstva Česko U19 na 2 minuty za zdržování hry
17:58 GÓL Česko U19! 5:0
Branku družstva Česko U19 vstřelil #18 Lukáš Fukala, asistoval #22 Filip Smutný (5:0)
17:58 Krásná kombinace Smutného s Fukalou znamená vedení už 5:0.
16:47 GÓL Česko U19! 4:0
Branku družstva Česko U19 vstřelil #25 Antonín Votava, asistoval #6 Matěj Čelakovský (4:0)
16:47 Třetá formaci se dnes daří, další zásah doručil po Čelakovského přihrávce Antonín Votava.
16:00 Dlouhým odpalem řeší Němci tlak Čechů.
14:39 Češi odskakují, z tlaku nakonec vyústil gól Sedláčka.
14:32 GÓL Česko U19! 3:0
Branku družstva Česko U19 vstřelil #20 Josef Sedláček, asistoval #25 Antonín Votava (3:0)
14:15 Votava zblízka backhandem jen do gólmana.
13:10 Několik tečí na brankovišti a nakonec sekání do Týce přerušuje znovu německou početní převahu.
12:47 Česku se povedlo přerušit německou kombinaci a získat míček.
12:45 Heins vypálil jen nad.
12:00 Vyloučen hráč #16 Jakub Mühlfait družstva Česko U19 na 2 minuty za vysoká florbalka
12:00 Mühlfait zahrál vysokou holí, Češi jsou v oslabení.
11:48 Česká defenziva zblokovala německý únik.
10:14 Český únik byl zastaven, Němci následně získali rozehrávku na půlce. Naši florbalisté mají dle předpokladů výrazně více ze hry.
08:21 GÓL Česko U19! 2:0
Branku družstva Česko U19 vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #29 Šimon Vavroušek (2:0)
08:21 Jakub Bohuslávek napřáhl na pravé straně a propálil Urumoviče na bližší tyč.
08:11 Němci vyblokovali českou rozehrávku.
07:12 Vyloučen hráč #3 Lasse Könnecke družstva Německo U19 na 2 minuty za sekání
07:12 Češi budou hrát přesilovku.
07:10 Německý pokus o útok hatí útočný faul.
05:50 Rychlý brejk Němců, šanci zblízka ale zlikvidoval výborný Týc!
05:00 Fišera zastavul brejk soupeřů, zašlápl při tom omylem balonek. Češi následně vyhráli buly v rohu.
04:20 Fukala se ke střele nedostal, po chvilce a střídání vychytal Sedláčkovu střelu německý gólman.
03:24 Další pokus české výpravy, gólman Urumovič byl úspěšný.
03:14 Chvilku se hra přelévala ze strany na stranu, Češi nakonec zakončili rychlý útok nepřesnou střelou.
01:24 GÓL Česko U19! 1:0
Branku družstva Česko U19 vstřelil #11 Jakub Faksa, asistoval #24 Vojtěch Bílek (1:0)
01:24 Hned po rozehrávce v rohu přišel zisk balonku a rychlý brejk, po kterém se Češi ujímají vedení!
01:01 První šanci měli Němci, Češi ale odolali.