5:4
    Milla GRANLUND
    (Turunen)

Finsko WU19 - Švýcarsko WU19 5:4
branky: 4. Martina Karvonen, 29. Sanni Kahila, 31. Miisa Turunen, 33. Elsa Holopainen, 42. Milla Granlund - 6. Annika Morf, 26. Celine Vaerini, 32. Finja Helbling, 38. Corin Haldemann; rozhodčí: Tomáš Beňo - Roman Sklenica; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 141; zásahy brankářů: Sara Vantos 13 - Ronja Florin 9; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:2
45:00 Střely ve 3. části: 5:9
43:50 Švýcarky bez brankářky...
42:10 Opět se hraje. Lauře přejeme brzké uzdravení!
42:09 Bohužel zde máme medical pauzu. Hráčka finska L. Kataisto má zraněné levé koleno. Lékaři se o ní starají a čekáme na příjezd rychlé lékařské pomoci.
41:05 GÓL Finsko WU19! 5:4
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #12 Milla Granlund, asistoval #15 Miisa Turunen (5:4)
41:05 Při hře bez brankářky se v 6 hráčcích v poli |Finky dostávaí do vedení.
40:39 Finky teď jasně kontrolují míček a hrjív avizovné výhodě...
37:19 GÓL Švýcarsko WU19! 4:4
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil #18 Corin Haldemann, asistoval #24 Finja Helbling (4:4)
37:19 Z předbrankového prostoru se v přesilovce prosazuje C. Handelmann.
36:18 Vyloučen hráč #13 Martina Karvonen družstva Finsko WU19 na 2 minuty za sekání
32:59 GÓL Finsko WU19! 4:3
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #16 Elsa Holopainen, asistoval #15 Miisa Turunen (4:3)
32:59 Krásný křížný pas přes celé hřiště proměňuje E. Holopainen a dostává tak Finky do vedení.
31:46 Vyloučen hráč #5 Celine Vaerini družstva Švýcarsko WU19 na 2 minuty za opakované přestupky
31:38 GÓL Švýcarsko WU19! 3:3
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil #24 Finja Helbling, asistoval #4 Mattea Gruber (3:3)
30:23 GÓL Finsko WU19! 3:2
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #15 Miisa Turunen bez asistence (3:2)
30:00 Střely ve 2. části: 4:6
28:44 GÓL Finsko WU19! 2:2
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #11 Sanni Kahila, asistoval #9 Tanja Parviainen (2:2)
28:44 Nedáš - dostaneš! Po rychlém brejku se z levého křídla prosazuje S. Kahila. A je srováno.
25:42 GÓL Švýcarsko WU19! 1:2
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil #5 Celine Vaerini, asistoval #32 Livia Simon (1:2)
25:42 Po krásné kombinaci na jeden dotek 3 hráček se prosazuje C. Vearini. SUI jde do vedení.
23:30 6 min bez nějakého většího ohrožení obou branek...
18:26 Po finské ztrátě míčku na útočné půlce běžely 2 Švýcarky na Vantos, ale ani nedokázaly vystřelit. Přihrávka nebyla dobře zpracována.
16:45 Přesilovka nevyužita.
15:01 A bule opět pro Švýcarky, které tak pokračují v přesilovce. Zatím se míček pohybuje v dostatečné vzdálenosti od finské branky.
15:00 Střely v 1. části: 5:2
14:19 Vyloučen hráč #22 Venla Nousiainen družstva Finsko WU19 na 2 minuty za zvedání florbalky
05:57 GÓL Švýcarsko WU19! 1:1
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil #25 Annika Morf, asistoval #20 Chiara Lena Moser (1:1)
05:57 Po rozehrávce standardky z levého rohu se po výběhu nápřahem prosazuje A. Morf a máme vyrovnaný stav.
03:45 GÓL Finsko WU19! 1:0
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #13 Martina Karvonen, asistoval #21 Aino Eloluoto (1:0)
03:45 Po individuální akci Karvonen se Finsko dostává do vedení.
00:01 Úvodní buly pro Švýcarky. Ale po ztrátě míčku se Finky dostaly do šance.
00:00 Hezké sobotní odpoledne ze sportovní haly v Třebši v Hradci Králové. Za pár minut nám zde začně reprezantační utkání junorek Finska a Švýcarska. Obě družstva se již rozcvičují za svižné rytmické hidby místního DJ.